Doğum Sancısı ??

Umarım dediğin gibi olur arkadaşım. Merakım doğumdan korkumdan falan değil.Bazen sancı girdiğinde acabamı oluyorum o sebepten. Bir de sancım başladığında bir kısmını evde geçirmek istiyorum o soğuk hastane ortamında strese girmek istemiyorum. Tabi belirtilerin ne şekilde başlayacağıda önemli dediğin gibi.. Sen bayağı bir tecrübe yapmışsın artık çerez gibi geliyor sana anlaşılanyerimseniben Allah evlatlarını sana bağışlasın.. Amin, Allah yardımcımız olsun. İlgin için teşekkürler..

Yok guzelim yaa ne cerezi..bende uçbuçuk atiyorum aslinda...:roflol: :roflol:
Yazdigim gibi ben dusunmemeye calisiyorum daha cok..Yani olacak yasanacak olacak yasanacak Allah baska dert sorun vermesin...Kucagina alinca unutuluyor nasilsa diye kendimi avutuyorum..Tabiiki kolay degil ama imkansizda degil .....yerimseniben yerimseniben

En iyisi aslinda evde vakit gecirmek ama olabilecek terslikler için NTS bence cok iyi...Hele ilk dogumsa zaten uzun suruyor genelde ama bence sen yinede hastaneye git basladigini dusundugunde....

Yok guzelim yaa ne cerezi..bende uçbuçuk atiyorum aslinda...:roflol: :roflol:
Yazdigim gibi ben dusunmemeye calisiyorum daha cok..Yani olacak yasanacak olacak yasanacak Allah baska dert sorun vermesin...Kucagina alinca unutuluyor nasilsa diye kendimi avutuyorum..Tabiiki kolay degil ama imkansizda degil .....yerimseniben yerimseniben

En iyisi aslinda evde vakit gecirmek ama olabilecek terslikler için NTS bence cok iyi...Hele ilk dogumsa zaten uzun suruyor genelde ama bence sen yinede hastaneye git basladigini dusundugunde....

Bende öyle düşünüyorum olacak ve bitecek. Sonu Allah'ın da izniyle mutluluk olacak geride acılar tatlı anılar olarak hatırlanacak diye korkmuyorum canımın acıyacağından bir de eşim bana çok gaz veriyor sen güçlüsün cesursun diyerekten ondandır belkikaydirigubbakcemile3
Hakkımızda hayırlısı olsun bakalım nasıl olacak:Saruboceq:

X