Doğum sonrasi 6 aylık hamile gibi sert bir göbeğim kaldı normal mi?

offline04

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
37
23
36
Selam hanımlar.. Ben tüp bebekle hamile kaldım. Hamilelikten önce çok çok zayıftım, kilo almaya çalışıyordum. 36 beden ama çöp gibi diye tabir edilenlerden yani. Hamilelikte 20 kilo aldım ama o halde bile beden kitle endeksi normaldi. Doğumdan bir kaç ay sonra tartıldığımda 10 kilo gitmişti. Şu an tartım olmadığı ve hiç dışarı çıkamadığım icin kilomu bilmiyorum. Ama bu kiloda olmaktan memnunum vermek istemiyorum. Elime yüzüme kan can geldi, iyi oldu ancakkkkkk.......
Benim sorunum şu ki çok sert tıpkı 6 aylik hamile gibi bir göbeğim kaldi. Bedenim 38 ama göbek büyük . Doğum yapalı 4 ay oldu. Çok zor toparladım. Ameliyat sonrası uzunca süre yattım. Bebegim kolikti, hem de havalar cok soğuk olduğu için şu 4 ayda 4 kere dışarı çıkmışımdır, o da mecburiyetten. Evde hapis kaldım. Emziriyorum, süt yetmediği icin sürekli yiyorum ama bu göbeği cok kafama takıyorum. Acaba hareketsizlikten mi böyleyim Bu durum geçer mi? Yakında korse de takacagim. Bu durumda olanlar beni aydinlatirsa cok memnun olurum. Göbek sarkmıyor bildiğiniz hamile göbeği...

X