dogum sonrasi cinsel iliski :(

Bende ayni sekilde cok dertliyim ilk ay bizede yasak dediler aonra doktor hicbir problem yok demesine ragmen esim asla istemedi suan 35 haftaligim eminim dogumdan sonrada 5 6 ay uzak kalir benim resmen psikolojim bozuldu benden sogudugunu düşünüyorum ki dogumdan sonra dahada uzaklascak hakkimizda hayirlisi

kızlar sanırım aranızda en bu konuda dertli olan benimdir. senağlama hamileliğimin başında sorunlar yaşadığımdan kanamalı falan.. korktuk ve ilişkiyi falan erteledik. çünkü benim ilk hamileliğim de düşükle sonuçlanmıştısenağlama bu da öyle olacak diye çok korktuk ve oluşana kadar hiçbirşey yapmamaya karar verdik. zira ilkinde biz mi sebep olduk diye kendimizi çok suçlamıştık..

ve bu hamileliğimin de sonuna kadar yani 9 ay!! boyunca da hiçbirşey yapmadık. ilk 3 ay tehlikeliydi durumum. sonraki zamanda aman oluşan şeye gene sebep olmayalım dedik. e sonraki 6 aydan sonrada yine bişey yapmayın riskli dediler.. böylelikle vakit geçti. ama tabii bize sorun:eek: dediğiniz gibi araya da soğukluk girecek diye çok korkuyorum doğrusu. arada bazen ben teklif edecek oluyordum, eşim yok yapmayalım nolur nolmaz diyordu..

şimdi minnoşumuz ortaya çıktı çok şükür!!! ve eşim geçenlerde mercancığım aynen seninki gibi ve haklı olarak! kendimi ne zaman iyi hissedeceğimi beni özlediğini söyledi. ve o dönemlerimizde ses çıkarmayıp anlayış gösterdiğini... birde konuşmuş sanırım çavresiyle 1 ay falan demişlerkafamçokkarıştı bende 2 ay dedim:a015: şu an zaten kanamam ara ara devam ediyor. 40 ımıza 20 gün var. bir 20 gün de ban ekledim:çok üzgünüm: napiyim.. umarım iyi hissederim o zamana kadar kendimi tabii ki bende özledim doğrusu:eek: bakalım nasıl olacak tekrar.. kürtaj sonrası çok gergindim. bu kez rahimden birşey olsun istemeyip sezeryan olmamın sebebi normal doğumdan korkmamın yanı sıra birazda bu rahimin tahrip olacağıo gerçeğinin ve sonrasında ilişkinin beni çoookk korkutmasıydı sanırım..

hepinize sevgilera.s.

Bi cozum bulabildinizmi bende ayni durumdayim hatta surekli aldarildigimi dusunuyorum bu sebepten hamileyken de hic yaklasmadi eminim dogumdan sonrada oyle devam edecek

Bi cozum bulabildinizmi bende ayni durumdayim hatta surekli aldarildigimi dusunuyorum bu sebepten hamileyken de hic yaklasmadi eminim dogumdan sonrada oyle devam edecek
Ayrica sayisiz kez konustum profosör doktora bile gittik o bile hicbir sakincasi yok dedi ama ona ragmen hala uzak duruyo bahanesi bebege bisey olmasin ama hic sanmiyorum kilo aldim catlakrim cabasi goguslerim sarkti bence tiksiniyo benden

Şimdi nası iyi misinnn... Ben de agustosta normal dogum yapptım.. Senı merak ettım
Ayni sekilde bende farkli film izledigini farkediyorum aylardir bu boyle hatta baskalariyla konustugunu falan bile dusunuyorum ki ben hic bi zaman isteksiz olmadim surekli tetikledim yanastigim halde hep beni itti

senede bir kez yaziliyir bu yili da brn baslatmis olayim:)normaldoğumyaptim dikisli oldu su an yirmi gun bitti iliskiden çekiniyorum ilk gecemde cok zor olmustu doktor vajen girisin dar demisti doğumdan sonra kontrole gittigimde dikislerimde hafif sizida var zaten gerçekten herkeste zor mu oluyor

senede bir kez yaziliyir bu yili da brn baslatmis olayim:)normaldoğumyaptim dikisli oldu su an yirmi gun bitti iliskiden çekiniyorum ilk gecemde cok zor olmustu doktor vajen girisin dar demisti doğumdan sonra kontrole gittigimde dikislerimde hafif sizida var zaten gerçekten herkeste zor mu oluyor
3 buçuk ay önce doğum yaptım. Bi ay önce korka korka yapmaya çalıştık. Yok... Başlamadan bitti :/ çok acı çekiyorum Ama kocamdan da uzaklaşmak istemiyorum Keşke bir çözümü olsa :KK43:((

Ben dogumdan sonra 2 ay lohusaydm ve iliskiye girmedk ztn dikisimde agiriyordu. 2 ay bitti ve ilk iliskimizi yasadk ama anlatilmaz bi aci agladm kactm ve uzun sure iliskide cok agrim oluyrdu. Simdi yine hamileyim ve dogurmak uzereym en cok korktugum sey dogum sonrasi iliski.

Bence esini mutlu etmek icin yanaş ona isteklerini yerine getir ama kendini iyi hissedene kdar iliskiye girmeyn. Kendini hazir hissettiginde yaparsanz ikiniz icinde daha iyi olucaktr.

Bence esini mutlu etmek icin yanaş ona isteklerini yerine getir ama kendini iyi hissedene kdar iliskiye girmeyn. Kendini hazir hissettiginde yaparsanz ikiniz icinde daha iyi olucaktr.
Ya zaten uzak kalmıyorum ona, sadece ilişki yok. O da çok acı verici olduğu için. Acı çekmek istemiyorum artık, doğum normal oldu ve zor oldu, o acıdan sonra gözüm çok korktu. Acı olmasa ben hazır hissediyorum :)

6 haftan ve kanaman bitmisse ve kendini hazir hissediyorsan eger o zmn artik zamani gelmis bi deneyin acidiginda esine syle dursun byle byle artk o korkunda gitmis olur. Ben oylee yaptm..

6 haftan ve kanaman bitmisse ve kendini hazir hissediyorsan eger o zmn artik zamani gelmis bi deneyin acidiginda esine syle dursun byle byle artk o korkunda gitmis olur. Ben oylee yaptm..
Üç kere denemeye kalktım canım, ama durdurdum acıyın a, dokunur dokunmaz hissettim çünkü acıyı, birleşme olmadı :KK43: sağol tavsiyelerin için... Bi ay sonra falan jelle deneyeyim bakalım, inşallah acı da kuruluk da azalır..

ilk baslarda oluyor oyle. zevk degil aci hissedeceginizden eminsiniz cunku. bu sebeple kendinizi de kasarsiniz sikarsiniz iliski esnasinda. isler daha dayanilmaz bir hal alir. ama gel gelelim bu is muhakkak olacak. o yuzden adamlari da fazla kudurtmadan on sevismeyi uzuuun uzuuu tutup iliskiyi de oldu bittiye getirerek ilk seanslari kolayca atlatin. zaten bu kadar uzun aradan sonra iliskinin cok uzun surecegini sanmiyorum :KK70: ilk korkuyu attiktan sonra sizdede kipirdanmalar baslayacaktir.

X