Doğum sonrası kilo verme

Bu arada bende 7 ay oldu hala 10 kilom var bebegim ek besine gecmesini bekliyorum oda unatla gecmiyor :) zencefilli sarmisakli caydan ictim bir aya yakin kilo vermedim ama almadimda onermem vakit kaybi !baska sutumuze zarar vermeden icebilecegimiz karisim varmi?

kızlar benimde acilen kilo vermem gerek doğum ypalı 16 gün oldu sezeryan oldunm hareket edemeiyorum dikişlere bişiy olur diye boğazıma da çare yok siz neler yapıyosunuz :nazar:

Bende 56 ile hamile kaldım 67 ile doğuma gittim 40 I'm çıktığında 58 kilo idim sonra bende aşırı halsizlik ve birden 60 kilo oldum emzirmeme rağmen hemen bir terslik olduğunu anladım hemen doktora gittim doğum sonrası hipotroidi olmuştum hemen ilaca başladım aynı zamanda haşimato saptandı şimdilik %80 kalıcı gözüküyor ilaca başladıktan sonra 58 e düştüm enerjim arttı umarım geçici olur buarada bebeğim 5 aylık olcak 8 gün sonra bende diyete başladım

Yazilanlari okuyorumda hicbisey yapmadan kilo verdim diye formda kalabalik yapan insanlarin egolarina cok guluyorum :) burda kilo alan ve veremeyen insanlarin birbiriyle fikir alisverisini bozmayin allah askina komiksiniz :)

Dogum yaptigimiza gore kilo verenler kalabalik yapmaz o sizin hüsnü kuruntunuz ego sizde var sanirim bukadar kisi degilde sizden boyle yanit geldigine gore hayli yuksek olmali..
Ayrica ilk hamileligimde bende verememistim bunda verebildim demekte ego degil bol emIrmek ve su icmek yontemim paylasmak istedim.. zorunuza gittiyse yorum yazmayin zorla katilin diyende yok size..

Dogum yaptigimiza gore kilo verenler kalabalik yapmaz o sizin hüsnü kuruntunuz ego sizde var sanirim bukadar kisi degilde sizden boyle yanit geldigine gore hayli yuksek olmali..
Ayrica ilk hamileligimde bende verememistim bunda verebildim demekte ego degil bol emIrmek ve su icmek yontemim paylasmak istedim.. zorunuza gittiyse yorum yazmayin zorla katilin diyende yok size..

Siz neden ustunuze alindinizki ben genel anlamda soyledim !Ya ayrica allah askina kilo alipta veremeyen insanlarin paylastigi bir baslikta ben hicbirsey yapmadan kilo verdim yazmanin mantigi nedir ? Zaten herkez emziriyo ve su uciyo buna ragmen kilo veremiyo ve fikir alisverisi yapiliyo sadece burda degil baska basliklardada oyle hicbisey yapmadim suan eski kiloma dondum yazinca bu insanlara nasil yardimci olduklarini dusunuyolar hala aklim almiyo.neyse dahada bisey soylemiyorum

ben de 58 kilo ile hamile kaldım doğuma 73 kilo ile girdim doğumdan sonra 65 kilo oldum ve hiç kilo veremedim aksine kilo aldım. 3 ay oldu 71 kiloyum ve hala da kilo alıyorum napıcağımı bilemedim, diyetisyene gidip sıkı bir diyete mi başlasam? 6. ayı bekliyim diyordum kızım ek gıdaya geçince diye de sanırım bekleyemicem. napıcağımı şaşırdım??? :KK43:

Bende ayni durumdayim, 67ile hamile kaldim. 90 ile doguma gittim. Kizim 2 aylik oldu ve ben 81 kiloyum. 14 kilom var vermem gereken ama pek verebilecegimi sanmiyorum. gobegim kocaman, hala hamile gibiyim, en rahatsiz oldugum da bu, ins verebiliriz bu kilolari...

51le hamile kaldım doğumdan hemen önce tartıldığımda 65 tim şimdi 53 kiloyum rejim falan yapmadım sütüm kesilmesin diye okadar uğraştırıyorki beni saolsun:) sadece arasıra mekik çekiyorum oda hergün değil

55 ile hamile kaldım 67 ile doğuma gittim. 2 ay oldu tekrar 55 e döndüm bünye meselesi olduğunu düşünüyorum hiç kilo vermeye çalışmadım çünkü

arkadaşlar buraya üye olduğumda ilk bloğuma çok kilolu olduğumu nasıl vereceğimi yazmıştım ben sezeryenle doğum yaptım 60 kg ile hamile kalıp 70 kg ile doğum yaptım herşey normaldi zayıf çıkmıştım doğumdan ama lohusalık döneminde inanılmaz hızla kilo aldım 93 kg ye çıktım bu da hep iştahımın açılması ve sezseryen doğumda karın kaslarımızın ölüp şişmesinden kaynaklanıyormuş sonra zaten süt verdiğim için diyet yapamadım 2 yıl şimdi bebeğim 4 yaşında bu zamana kadar hala kiloluydum ama 1 haftadır yeşil kahve dedikleri ürünün aldım çok tok tutuyor ve çok su içiriyor 1 haftada 3 kg verdim yan etkisi de yok çok menunum tavsiye ederim:nazar:

Bende ayni durumdayim, 67ile hamile kaldim. 90 ile doguma gittim. Kizim 2 aylik oldu ve ben 81 kiloyum. 14 kilom var vermem gereken ama pek verebilecegimi sanmiyorum. gobegim kocaman, hala hamile gibiyim, en rahatsiz oldugum da bu, ins verebiliriz bu kilolari...

ben de 93 kiloydum 1 haftada 90 kiloya düştüm yeşil kahve aldım 1 haftada 3 kilo verdim sana da öneririm:KK3:

Bende ayni dertden mustaribim kizlar..ben 68 kilo ile hamile kalip 99 kilo dogumhaneye girdim :KK43:( dogumdan 20 gun sonra tartildigimda 85 kiloydum...Sezwryan oldum ve daha da kilo veremedim..hatta aldim..suan 92 kiloyum..kizim 3 aylikken diyetisyene gittim.verdigi Diyet 2.gun sutumu kesti..biraktim diyeti..kizim bu ayin sonunda 6.ayini bitiriyor.el gidaya gecicez artik yavastan..bende spor ve protein agirlikli diyete basliycam..emzirmek ve bol su tuketmek benim bunyemde fazla etki etmedi..herkese Kolay gelsin..

66,6 ile hamile kaldım. Yaklaşık 81,5-82 ile doğuma gittim. 25 Ocakta normal doğum yaptım. 42. günümüzdeyiz ve şu anda 68 kiloyum. Spor henüz başlamadım diyet yapmadım. Sadece emziriyorum ve bol bol su içiyorum. Hedefim 60 kiloya düşmek :-) Kızım sayesinde çokta zor olmayacak gibi duruyor.. :)

72ile hamile kaldım 92ile doğuma girdim kızım 3aylık 80kiloyum ve deli gibi yiyorum ..doymak bilmiyorum ki nasıl kilo vereyim??biraz acıkınca ellerim fena titremeye başlıyor..hele bir de gelen giden eksik olmayınca (allah eksik etmesin) hamur işi de eksik olmadı mutfaktan kalanı hüplettik eşimle..ben de bilmiyorum nasıl gidecek kilolar...eski kıyafetlerime girmek hayal gibi gliyor şuanda..

55 ile hamile kaldım,67 ile doğuma girdim. bebişim 1 aylık 59 kiloyum. kalan 4 kilo için beklemedeyim.

66 kg ile hamile kaldim 82 kg ile digum yaptim sezeryan aradan 14 ay gecti simdi 60 kilodayim.Bebegimi emziriyorum o kadar ama cook huysuz gece uykusu nerdeyse olmayan kizim simdi de yurume telasinda arkasindan cok kosacagiz belli 55 kg olsam yeter bana.Diyet yapmadim arkslar bol bol emzirdim su icerim surekli ev isi bebek derken ben eridim resmen ama cook yiprandim uykusuzluk cok fena..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allahima sukur olsun diyerekten basliyorum anlatmaya:)
65 kilo ile hamile kaldim
7.ayima kadar sadece 5 kilo aldim oldum mu 70:) hayda ciktimi bende demir eksikligi yedim mi bi guzel serumlari oldum doguma girene kadar 93 kilo :KK43:
Sonra dogumdan ciktim sadece 3 kilo gitmis benden zaten oda oglum du:)
Neyse kafaya taktik.tabi bir sene icinde tam tamina altini.ciziyorum diyet ve.kesinlikle sporla beraber 27 kilo verdim kizlar allahima sukur olsun suan 63 kiloyum

Ben de 69 la hamile kaldım 84le doğuma girdim çıktığımda 77 ydim.doğum yapalı beş
ay oldu şu an 67 kiloyum

Bende 58le hamile kaldım 80le doğuma girdim sezaryan oldum çıktığımda 76dım şimdi kızım 4 aylık emziriyorum ve 69 kiloyum nasıl zayıflıycam deliriorum :KK43:

X