Doğumdan sonra cinsel hayatımız bitti mi?

Çok pardon düzelttim mesajımı eski konuma baktım 19 aymış bekledim konuştum tehdit ettim öpüyor sarılıyor ama cinsellik yok soruyorum cevap yok ben de o dönem üzüntüden çok kilo vermiştim gayet de iyi durumdaydim bana 1 kez şu cevabı vermişti yatakta gece seni galiba anne olarak görüyorum diye bana biraz zaman ver gececek dedi valla mafoldum dile kolay 19 ay geçti ama nasıl geçti ben de bilmiyorum kendilig yaklaştı şok olmuştum.
2. Çocuğu istememekte haklıymışsın niloya🥺

Az önce bu konuyu görünce eşime bi laf soktum 😂dedim şimdi 2.çocugu yapsak 19 ay cinsellik için beklemek var falan biz böyle kalalım iyi böyle 😂😂bir şey demedi 😂😂
Doğumdan sonra Hiç birlikte olmamamıza rağmen bana da ikinci çocuk iması yaptı eşim sanki hersey yolundaymış gibi 😂 bende heralde çocuktan çocuğa birlikte oluyoruz biz dedim güldü sadece cevap bile yok :KK43:

Okuyunca benim bile gözüm korktu ya 19 ay çok fazla 🥺
Ben de 8 ay kalmış aklımda konuma bir bakayım dedim 19 ay 😱eşimin aldatmadığından emindim yoksa o kadar süre durmazdım biraz şüphe etseydim boşanırdim çok güzel 1 yaş doğum günü kutladık bana sürprizler yaptı demek ki bir süreçti ve bitti yaşlandım beee🤣

Ben de 8 ay kalmış aklımda konuma bir bakayım dedim 19 ay 😱eşimin aldatmadığından emindim yoksa o kadar süre durmazdım biraz şüphe etseydim boşanırdim çok güzel 1 yaş doğum günü kutladık bana sürprizler yaptı demek ki bir süreçti ve bitti yaşlandım beee🤣
Gönlünü almaya başarmış ne güzel işte 🥹

Doğumdan sonra Hiç birlikte olmamamıza rağmen bana da ikinci çocuk iması yaptı eşim sanki hersey yolundaymış gibi 😂 bende heralde çocuktan çocuğa birlikte oluyoruz biz dedim güldü sadece cevap bile yok :KK43:
Benim zorumla ayda 1 kez falan oluyordu da sonra bekleyim bakalim bu isticek mi dedim eh işte 19 aya tekabül etti 🤣benimki de ikinci çocuğu istiyordu 😂dertleri neydi bilmem valla aldatmadığından eminseniz bu bir buhran dönemi geçiyor erkekler de yaşıyor bir nevi lohusa dönemi karşınızda 19 ay beklemiş bir sabır taşı var 🤣umudunuzu yitirmeyin inşallah sizin kısa sürer

Resmen bizi anlatmışsınız valla 8 ay mı ne bekledim (cok pardon eski konuma baktim 19 aymış)nasıl olduysa kendiliğinden düzeldi ama böyle devam etseydi boşanacaktım arkadas gibi yaşayamam seninle dedim doğum sonrası bir buhran bu ama uzun sürünce sıkıntı işte benim de konum var burada tüm fantazi geceliklerimi önünde paramparça etmiştim
Bu da cinsel ve psikolojik şiddete giriyor bu arada. Bunu eşiniz size yapmış olsa boşanmaktan bahsederdiniz ve burda herkes eşinizi linç ederdi..

Arkadaşlar merhaba.. Aslında çok uzun zamandır siteyi takip ediyorum ve benim durumumu yaşayan bir çok kadın ve bir çok konu buldum
Genel başlık aynı olsa da detaylara da girmek istiyorum ve fikrinize çok ihtiyacım var.

Eşimle 2 yıldır evliyiz 5 ay önce doğum yaptım evlilik öncesi de 4 yıllık sevgili hayatımız var. Açıkçası her şey hayal ettiğimden güzel gidiyordu
Çok anlayışlı her konuda bana destek olan her an yanımda olan bir eşim var hala da öyle. Gel gelelim ki doğumdan sonra eşim benden uzaklaştı (seks anlamında)
İlgisi alakası asla bitmedi sevgisinden bir an bile şüphe etmemiştim. Hamilelikte de son iki aya kadar sık olamasa da cinselliğe devam ettik. Eşim bana çok düşkündü o yüzden kırkımın çıkması için gün sayar diye beklerken 5 ay oldu ne bir ses ne bir seda çıkmaz oldu ondan. Sezeryan doğum yaptım ama çok kısa sürede toparladım aslında kendime bakmaktan asla vazgeçmedim ve 40 gün sonunda neredeyse eski kiloma inecek
kadar zayıfladım. Eeee eşimi de özlemiştim ve haliyle bazı imalarla ben adım atmaya çalıştım ama yok duymazdan görmezden geldi beni..

Ben mi abartıyorum bilmiyorum ama lohusalığı saymazsak neredeyse 4 aydır birlikte olmuyoruz. Her gece ben arkamı dönsem bile o bana asla sarılmadan uyumaz öper koklar sever ama bu kadar..Beni arzulamıyor ve bu beni çok kırmaya başladı. Eee açık açık söylediğimde konuyu falan değiştiriyor konuşamıyorum resmen ne yapacağım lütfen fikir verin. Doğum yapan, hem fiziksel hem psikolojik olarak yıpranan benken onu hala arzulayabiliyorum ve özlüyorum ama onun bu kadar uzak kalabilmesi canımı yakıyor
2 çocugum var 5.5 yaş ve 14 aylık 2 sindede öyle bir sorunumz olmadı ben esiii ihmal etmek durumunda cok kaldim o ayri .. fakat yakin arkadasimn esi hamileyken asla dokunmadi icinde bebehmz var olmaz v kimisi bu pskolojiye gryorms ama cocuklar buyudu hala sex araliklari cok acik sasiriyorm acaba pskolojk bir etkilenme yDa travma falan mi yasiyorlar dye erkek sonucta o meni orada cok uzun sure durmaz ya rüyalanır ya mastürbasyon yapar acik acik konusun konusamiyorm diye birsey olablrmi

Uzunca bi mesajla anlatmaya çalış l. Eşin işteyken yaz her şeyi belki mesaj yoluyla daha net ifade eder kendini

Benim zorumla ayda 1 kez falan oluyordu da sonra bekleyim bakalim bu isticek mi dedim eh işte 19 aya tekabül etti 🤣benimki de ikinci çocuğu istiyordu 😂dertleri neydi bilmem valla aldatmadığından eminseniz bu bir buhran dönemi geçiyor erkekler de yaşıyor bir nevi lohusa dönemi karşınızda 19 ay beklemiş bir sabır taşı var 🤣umudunuzu yitirmeyin inşallah sizin kısa sürer
Eminim aldatmadığından aynı iş yerinde çalışıyorduk ortak ofis gruplarımız var sürekli orada iş konuşulur hani mesai saati bir şey yapma yalan söyleme ihtimali yok e çıkış saatleri de istisnasız hep eve gelir birlikteyiz yani

19 ay iyi sabretmişsiniz gerçekten ben şuan sabrımı zorluyorum 🤭🤭bakalım açık açık konuşmayı deneyeceğim

Uzunca bi mesajla anlatmaya çalış l. Eşin işteyken yaz her şeyi belki mesaj yoluyla daha net ifade eder kendini
Evet bunu yapmayı düşünüyorum cumartesi günü yarım gün çalışıyor gittikten sonra güzel bir mesajla ifade edeceğim kendimi geldiğinde de konuşuruz diye düşünüyorum 🤔

1 yaşında ikizlerim var ve maalesef ki bizimki bitti, çok ama çok mutsuzum bu konuda… Tabi bizim öncesi de parlak değildi, sizin önceden normalmiş, o nedenle zamanla toparlarsınız inşallah

Eşeysiz üreyeceğiz herhalde diyecektiniz. Gülecek bir mevzu yaratmak yerine canını sıkmak gerek. Sizi damızlık gibi görmeye başlamış.

Ben hamileyken esimle normal cinsel.hayatimiz vardi 36 haftaya kadar haftada 2 bazen 3 4 bile oluyordu. Zaten 36 haftada dogum yaptim sezeryan ile.Ama hamile iken mastirbasyon üzerinde yakalamisligim da var .Doğumdan sonra hemen kilo verdim 12.gun yanlis hatırlamıyorsam beraber olduk.Cok israr etti ama pisman oldu geryer kan revan.Sezeryan olmasina ragmen asiri kanamam oldu.Simdi bebegim 5 aylik haftada 2 3 seklinde hala devam ediyor.Ara ara benden uzaklaşır olsa da hemen kavga cikariyorum.Kanka kanka takilamam.Direkt ayrilirim.Sabredemem anlayis bir yere kadar.Siz acik acik konusun varsa kilonuz verin hamile degilken kullabdiginiz parfume makyaja devam edin.Eminim guzelsinizdir ama bir jartiyer deneyin evde oyle gezin.Mum los isik hafif muzik deneyin her yolu.Hersey yoluna girer uzulmeyin

Bizde tam tersi ben uzun süre isteksizdim. Hamileyken bebeğimiz içerde diye o istemedi, doğduktan sonra da ben. Kendimi yalnızca anneliğe adamıştım. Depresyondaydım. Pandemi de vardı. Çok zor bir süreçti benim için. Şimdi de birliktelik zaman aralıklarımız genelde çok açıktır. 3 sene oldu. Pek düzelmiş değilim...

X