Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Kızlar adeti ilk günü başladınız mı ilaçlarınıza?coraspin estrofem???bi de bana banttan hiç bahsetmedi hoca??acaba estrofem+bant olur mu?marvettin çok sevindim senin adına gelişmelerden haberdar et:))) 13gün boyunca kullanacağın ilaç var mı?acaba dondurulmuş embriyo protokolü aynı mı?

Kızlar adeti ilk günü başladınız mı ilaçlarınıza?coraspin estrofem???bi de bana banttan hiç bahsetmedi hoca??acaba estrofem+bant olur mu?marvettin çok sevindim senin adına gelişmelerden haberdar et:))) 13gün boyunca kullanacağın ilaç var mı?acaba dondurulmuş embriyo protokolü aynı mı?

Adetin 2. günü gidildiğinde başlanıyor. Ben estrofem yani ilaç değil, climarafort isimli östrojen bant kullandım. Kullanımı ile ilgili doktorumuz tablo veriyor. Kaç gün kaç tane, kaç günde bir değiştiriliyor falan diye. Coraspine ve jele 14. gün kontrolden sonra başlamıştım. Gebelik aşısı için kan vermiştim. 3 günlük embriyolar olduğu için 14. günden sonraki 3. gün embriyolar çözüldü. Aynı gün gebelik aşısı oldum. 5. gün için 2 gün daha bekledim ve transferim yapıldı. Transferden sonrada cleaxsen kan sulandırıcı iğne kullandım. Pıhtılaşma için genetik test yaptırmıştım öncesinde, heterojen taşıyıcıyım. Herkese kan sulandırıcı iğne veriyorlar mı bilmiyorum.

Adetin 2. günü gidildiğinde başlanıyor. Ben estrofem yani ilaç değil, climarafort isimli östrojen bant kullandım. Kullanımı ile ilgili doktorumuz tablo veriyor. Kaç gün kaç tane, kaç günde bir değiştiriliyor falan diye. Coraspine ve jele 14. gün kontrolden sonra başlamıştım. Gebelik aşısı için kan vermiştim. 3 günlük embriyolar olduğu için 14. günden sonraki 3. gün embriyolar çözüldü. Aynı gün gebelik aşısı oldum. 5. gün için 2 gün daha bekledim ve transferim yapıldı. Transferden sonrada cleaxsen kan sulandırıcı iğne kullandım. Pıhtılaşma için genetik test yaptırmıştım öncesinde, heterojen taşıyıcıyım. Herkese kan sulandırıcı iğne veriyorlar mı bilmiyorum.
:nazar: teşekkürler canım. gebelik aşısını herkese yapıyorlarmı.? :KK52:

:emir_bebek: hımm . Alalh sağlıkla kucapğına lamayı nasip etsin. 2 taneden şüphelndik ama :) bu ufaklıkk yeterince hormonlarını zıplatmış herhalde :KK1: :KK1:
Sağol tatlım. Aynen öyle hormonlar tavan yaptı.

aa alttanmı muayene ediliyo :KK1: :26:

5 ve 6. haftalarda alttan yapılıyor. Bunun sebebi ceninin çok küçük olması canım. Çünkü üstten bakıldığında kalınlık çok fazla başka organlarda var. Alttan direk rahim boşluğuna ulaşıp rahatlıkla görebiliyor. Bu kontrolümde üstten bakılmaya başlanacak tatlım.

Canım sana bant vermemesinin sebebi bence 2 ay ara verilmesi. Çünkü bu bant rahimi kalınlaştırmak için veriliyor. Bence önümüzdeki ay verir. Bu arada dondurulmuş embriyo tablosu 35 günlük bir süreç herkes de değişiklik gösterir. Çünkü rahim kalınlığı eses alınıyor ve bant sayıları değişyor. Belirli bir süre sonra belirli kalınlık oluşmuyorsa iğne vs. de verilebiliyor. Ben adetin ilk günü gitmiştim. 15 gün sonra kontrolde kan testlerim yapıldı embriyolarım çözüldü. 2 gün daha koştu embriyolar 5. gün transfer yapıldı. Sonra Jel ve kansulandırıcı iğne verdi vitamin ve coraspine devam.

Kizlar gittim bugun Erbil'e, mayisin 13'unde muayeneye cagirdi, 15'inde de transfer yapilacakmis. Kaliteli iki adet embriyon var, bu embriyolardan cok umutluyum dedi, insallaaahhh dedigi gibi de olsun. Coraspine ve bant verdi bu arada kullanmam icin. Gelismeler bunlar.

Merve's iPhone

Kizlar gittim bugun Erbil'e, mayisin 13'unde muayeneye cagirdi, 15'inde de transfer yapilacakmis. Kaliteli iki adet embriyon var, bu embriyolardan cok umutluyum dedi, insallaaahhh dedigi gibi de olsun. Coraspine ve bant verdi bu arada kullanmam icin. Gelismeler bunlar.

Merve's iPhone
Mervem çok sevindim canım benim. İnş hayırlı olur. Sana bir sır vereyim Erbil bey umut yoksa eğer bu kadar umutlu konuşmaz. Güven bana olacak tabii rabbim münasip görürse. Heyecanla 15 ni bekliycem canım. Tabi bunla bitmiyor 12 - 15 gün iğneyla geçen bir bekleyiş var ama inan bana göz açıp kapayana kadar geçiyor.

Yasemincim ben şehirdışından geldiğim için 1.gün orada olamam ki:KK43:((bide ben gelmeden dedim napcam die bana adetin 1.gününden itibaren coraspin+elevit+estrofem(artarak kullanıyorum)kullanıp 13.gün orada olmamı söylediler inşallahhh hakkımızda hayırlısı olur vallahi kızlar çok korkuyorum:KK43:(((

Yasemincim ben şehirdışından geldiğim için 1.gün orada olamam ki:KK43:((bide ben gelmeden dedim napcam die bana adetin 1.gününden itibaren coraspin+elevit+estrofem(artarak kullanıyorum)kullanıp 13.gün orada olmamı söylediler inşallahhh hakkımızda hayırlısı olur vallahi kızlar çok korkuyorum:KK43:(((

Canım 2. günde gidebiliyorsun. Sıkıntı yok yani :9 İnş herşey için hayırlısı olsun canım. Hepimiz ayrı sorunlardan giden hastalrız o yüzden kafana takma bunları Erbil bey işini bilir.:KK76:

Mervem çok sevindim canım benim. İnş hayırlı olur. Sana bir sır vereyim Erbil bey umut yoksa eğer bu kadar umutlu konuşmaz. Güven bana olacak tabii rabbim münasip görürse. Heyecanla 15 ni bekliycem canım. Tabi bunla bitmiyor 12 - 15 gün iğneyla geçen bir bekleyiş var ama inan bana göz açıp kapayana kadar geçiyor.

Yasocum canim benim ben de cok sevindim, isalla dedigin gibidir bitanem. Once Allah'a sonra Erbil'e guveniyorum, hayirlisiyla guzel bi sekilde hepimiz mutlu sonlarimiza ulasicaz insallahhh :)

Merve's iPhone

Merve's iPhone
ayy maşallah mervişşşşşş :) Allah hayırlısıyla tedavini sonlandırsın inşallah.. sonrada gebelik takipleri başlasıınnn :21: çokk heyecanlandıımmm benn dee adet bekliyorum :KK14:

hakkımızda hayırlsı canımm.. bende seninle aynı durumdayım çok korkuyoruumm. bazenn çok umutlanıyorumm işte bazende içime korku geliyo.. hormonlarım hamile olmadan tavan yaptı durup duruken ağlıyorum :emir_bebek::KK14:

Canım benim bende senin gibiyim yaaa:KK43:(((elimde değil sakinleşemiyorumda elime ne yeşillik geçerse yiyorum rahime yararı olur die:)))artık resmen otluyorum:)))ama şunu öğrendim embriyolarına strese girebiliyomuş bizim yüzümüzden o yüzden sürekli uyucam ben transferden sonra:)))

Canım benim bende senin gibiyim yaaa:KK43:(((elimde değil sakinleşemiyorumda elime ne yeşillik geçerse yiyorum rahime yararı olur die:)))artık resmen otluyorum:)))ama şunu öğrendim embriyolarına strese girebiliyomuş bizim yüzümüzden o yüzden sürekli uyucam ben transferden sonra:)))
ayy sormaa canım ya vitaminlerden zaten şiştimm :) ee reglimi bekliyorum göğüslerim baloonn :KK28: daha ne diyim bilmiyorumm.. hakkımızda hayırlısı bebişlerimiz transfer edilince , kayınvalidem gell bizde yatt diyo.. ordada yatamam gerçiii :KK5: evde yemekle uğraşmazsın diyo :)) :KK34: öyle düşününce iyide ordada yatamam yaa. :KK35::KK37:

Ya boşverrrr sen en iyisi evinde ol en azından gelen giden olmaz/)))şahsen ben gerilirdim:))))transfer öncesi 4-5 çeşit yemek yap koy dolaba canım ben şehir dışı hastasıyım tüm lokantalara yakın bi yer bulcam napim:)))aman olsunda ben razıyımmm:)))

Ya boşverrrr sen en iyisi evinde ol en azından gelen giden olmaz/)))şahsen ben gerilirdim:))))transfer öncesi 4-5 çeşit yemek yap koy dolaba canım ben şehir dışı hastasıyım tüm lokantalara yakın bi yer bulcam napim:)))aman olsunda ben razıyımmm:)))
hee evet sen birde uzaktan geliceksinn. :KK43: hatta yakın yer bul telefon nolarınıda hazırla konaklayacağın yere yakın.. telefon edersin getirsinler :KK53: evet yaa rahat edemem. evdee rahatla yatarım çok yemeğimi yapmak sitiyorsa gelsin yapsın bizde :KK1::KK1: hangi şehirden geliyorsun canımm. ?

Ben Iğdır'dan gelcem canımmm:)))evet bence de istiyorsa gelsin yapsın nolcakkk:)))olmadı sende dışardan söylersin:KK66:))seninle elfidanın aynı tarihlerde ikimizide heyecanla bekliyorum yaaaa:)))))))

Ben Iğdır'dan gelcem canımmm:)))evet bence de istiyorsa gelsin yapsın nolcakkk:)))olmadı sende dışardan söylersin:KK66:))seninle elfidanın aynı tarihlerde ikimizide heyecanla bekliyorum yaaaa:)))))))
Elfida gelmiyo galiba buuraya..:26: hayırlısı hepimiz için .. sen bayaa uzaktan geliyormuşşsuunn.:nazar: bebişin içinn ne kadar yollar tepmişsiinn..Allah emeğini boşa çıakrtmasıınn...

Âmin canım aminnn Mustafa hocanın hastasıyız ikimizde ama benim toplamayı etnik hoca yapmıştı sağolsun mükemmel biri:)))evet canım çooook uzaktayım ama Rabbim sonucunu güzel eylesin gerisinin önemi yok maddi anlamda mahvediyor o kadar:)))git gel kal:)))) ama bebişlerimmmm benim gibi olurlarsa sımsıkı sarılacaklar annelerine inşallahhhh:))))sizlerinkide inşallahhhhh

X