Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Merhaba, istanbul dışında yaşıyorum ama burdaki kadın doğum uzmanım erbil beyi önerdi tüpbebek için. Malum maddi manevi yorucu bir süreç. Hazırlıklı olmak için soruyorum kabaca ne kadar harcamış oldunuz ve mümkünse surecinizianlatır misiniz? Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Merhaba Erbil hoca Acıbadem Fulya da işlemlerini yapıyor. İlk muayenede 600 TL muayene ücreti alıyor. 12bin TL tüp bebek ücreti. Bunun dışında kullanmanız gereken ilaçlar var 3 bin civarı. Tahliller var istediği ben genelini devlette yaptırdım. Yaklaşık 16 bin diyin siz

Çok teşekkür ederim bugün konuştum merkezle gelecek ay ilk muayene için gideceğiz. Muayene ücretine 650 dediler tüp bebek için de 12500. Sanırım biraz zam gelmiş ama sizin toplam rakam biraz rahatlattı 😊 umarım bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Bize de dua edin lütfen, hamilelerin duası kabul olurmuş💙

Çok teşekkür ederim bugün konuştum merkezle gelecek ay ilk muayene için gideceğiz. Muayene ücretine 650 dediler tüp bebek için de 12500. Sanırım biraz zam gelmiş ama sizin toplam rakam biraz rahatlattı 😊 umarım bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Bize de dua edin lütfen, hamilelerin duası kabul olurmuş💙
Zam gelmiş demek ki 😬 sonuç güzel olsun da inşallah insanın gözüne maddi kısmı pek batmıyor. Allah tez zaman da sağlıklı evlatlarla kucağınızı doldursun inşallah ☺️

X