doktor esıme varıkosel ameliyatı olmasını onerdı kararsız kaldık basına gelen var mı?

lina_nr

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
31
-19
23
Kızlar merhaba 1.5 senedır cocugumuz olmuyordu doktora gıttımde bende bı sorun olmadını söyledı esım sperm testı verdı %60 hareketsız %10 luk bı kısım da ılerı hareketlı sonucunu almıstık proxeeden kullandık yenıden test verdık ama degısen hıc bır sey olmamıs doktor esıme varıkosel ameliyatı olmasını onerdı kararsız kaldık basına gelen varmı ?? Bu ameliyat sonrası olumlu sonuclar alan bılgı verırmısınız

Yakın bir erkek arkadaşım bu ameliyattan sonra iki çocuk sahibi oldu. Konuya dair başka bir bilgim yok.

benimde eşim variksol hastası 2 tane ilaç verdi aldık 3 ay kullandı sonra bizde umudumuzu kaybedip korunalım derken bu ay hamile oldugumu öğrendim.hala inanamıyorum.ve hareketli sayısı cok cok azdı

öncelikle sigarayı kesinlikle bırakacak en büyük düşmanı dedi variksol için..tabi hemen bırakmadı ama ciddi sayıda düşürdü.verdiği bitkisel ilaçlar pahalıydı ama 3çayın sonunda tekrar test verdiğin de büyük ölçüde değişiklik artma vardı.ben ona hep keçiboynuzu içirdeim her akşam.sizde deneybilirsiniz.benim eşim 3.evrenin başındaydı

Benim eşimin 3. Derece. Sperm sayısı çok az. Amh düşük benim de. Tüp bebek denedik 3. Gün 1. Kalite embriyomuz vardı negatif oldu. Şimdi biz de ameliyat mı olsak yoksa tedaviye başlasak mı diyoruz. Benim amh tan dolayı vaktim dar. Çok çaresiz kaldık.

Yakın tanıdığımız biri ameliyattan sonra hemen çocuk sahibi oldu. Bilgim bu kadar.

Kızlar merhaba 1.5 senedır cocugumuz olmuyordu doktora gıttımde bende bı sorun olmadını söyledı esım sperm testı verdı %60 hareketsız %10 luk bı kısım da ılerı hareketlı sonucunu almıstık proxeeden kullandık yenıden test verdık ama degısen hıc bır sey olmamıs doktor esıme varıkosel ameliyatı olmasını onerdı kararsız kaldık basına gelen varmı ?? Bu ameliyat sonrası olumlu sonuclar alan bılgı verırmısınız
Merhba aynı sorunu bizde yaşadık eşim varikoselden ameliyat oldu akabinde tüp bebek yöntemiyle bı kızımız oldu

X