Doktor takibine başlayıp, Hamileliğin yolunu gözleyenler

hadi inşallah işe yarar canım çalış boşver kimse bu yüzden isteyerek pek olamıyor eşleriyle çünkü görev haline geldi ve robotlaştık resmen yalnız bebek fikri ile birlikte olmamaya çalış o bile etkiliyor tatlım

halev çok haklısın arkadaşım.. ama herşey aynı olunca tabi monotonlaşıyor..
şöyle kaçıp gideceğimiz bi yer olsaydı iki günlüğüne.. süper olurdu.. ama bunada şükürler olsun..:asigim:

sende ne var ne yok .. beklediğin adet tarihi ne zaman gız bacım ?

halev çok haklısın arkadaşım.. ama herşey aynı olunca tabi monotonlaşıyor..
şöyle kaçıp gideceğimiz bi yer olsaydı iki günlüğüne.. süper olurdu.. ama bunada şükürler olsun..:asigim:

sende ne var ne yok .. beklediğin adet tarihi ne zaman gız bacım ?

canım benim günlerim çok dengesiz 20-50 arası değişiyor ama ilaçsız oluyorum onu olamayanda var

canım benim günlerim çok dengesiz 20-50 arası değişiyor ama ilaçsız oluyorum onu olamayanda var

evet çok haklısın her zaman olumlu düşünmek lazım..
peki soğan kürü gibi destekler uyguladın mı canım, gün sayısını düzenliyormuş..

evet çok haklısın her zaman olumlu düşünmek lazım..
peki soğan kürü gibi destekler uyguladın mı canım, gün sayısını düzenliyormuş..

denedim canım ocak ayında denedim sonrasında bal tarçın çörek otunu denedim ama olmadı yaramamış anlaşılan hala aynıyım bu ay biraz nadasa kalacak gibi ilişkimiz çünkü eşim gece çalışacak 1 aylığına napalım kısmet artık iki arada iki derede yapılan çocuklar tutar genelde ama bakalım yumurtalarımı çatlatabilirsek olur inşallah

denedim canım ocak ayında denedim sonrasında bal tarçın çörek otunu denedim ama olmadı yaramamış anlaşılan hala aynıyım bu ay biraz nadasa kalacak gibi ilişkimiz çünkü eşim gece çalışacak 1 aylığına napalım kısmet artık iki arada iki derede yapılan çocuklar tutar genelde ama bakalım yumurtalarımı çatlatabilirsek olur inşallah

eşin gece çalışsa bile gündüz eve gelecek değil mi..
biliyormusun sabah olan spermler daha canlı ve hareketliymiş
belkide kısmette bu ay var..
ama madem düzensizlik var sende doktor takibinde yumurtanı büyüt.. hiç değilse aklın rahat olur be canım yerimseniben

aaa üstten bakılıyo mu yaa benim hep alttan bakıldı. gerçi beni pek rahatsız etmiyo alıştım.
sperm testi hakkaten zor iş yaa yani düşünsenize yabancı küçük bi oda veriyolar eline kabı idrar değil ki bu. ben burda bi yerde okumuştum. bazı merkezler evde yapıp getirmeyi de kabul ediyor ama yarım saat içinde gelmesi lazım. keşke öyle bir yer bulsak valla..
bu arada kızlar bir haberim var hepimizin ders alcağı bir durum. allah gerçekten hep hayırlısını veriyor demekki biz geç anlasak da.. ben aylardır atama bekliyorum kamu avukatı olmak için. dün o kadar üzüldüm ağladım. bu sabah atamamın onaylandığını öğrendim haziran ortası gibi işe başlıcam o kadar mutlu oldum ki.. meğer allah bu ay bana bir kapıyı kapatırken öbürünü açıyormuş. herşeyde nasıl da hayır varmış canlı kanıtı oldum :)))

bu arada yazdıkların gözümden kaçmış arkadaşım
çok mutlu oldum mevlam her şeyi bizim yüklenebileceğimiz gibi planlıyor.. bu ay böyle bir mutluluk yaşattı sana, inşaAllah önümüzdeki ay da hakkında hayırlıysa bebeciğin yuva yapar sana :)

adetin normale döndümü ?

eşin gece çalışsa bile gündüz eve gelecek değil mi..
biliyormusun sabah olan spermler daha canlı ve hareketliymiş
belkide kısmette bu ay var..
ama madem düzensizlik var sende doktor takibinde yumurtanı büyüt.. hiç değilse aklın rahat olur be canım yerimseniben

tatlım bende çalışan biri olduğum için ancak haftasonu birgün izni olacak o kadar anlayacağın haftada bir gün ilişki olacak mecburen evet sabahları daha kaliteli sperm üretiyormuş vücut ama gel gelelim ki uykumu bölmeyi hiç sevmem böldürmem de eşimeaklinialirimsmile

bu arada yumurta takibine başladık bu ay ilaçsız takip yapmak istedi drum bakalım pazartesi ne söyleyecek ne önerecek tabi bu sürede adet olmazsam

Son düzenleme:
tatlım bende çalışan biri olduğum için ancak haftasonu birgün izni olacak o kadar anlayacağın haftada bir gün ilişki olacak mecburen evet sabahları daha kaliteli sperm üretiyormuş vücut ama gel gelelim ki uykumu bölmeyi hiç sevmem böldürmem de eşimeaklinialirimsmile

bu arada yumurta takibine başladık bu ay ilaçsız takip yapmak istedi drum bakalım pazartesi ne söyleyecek ne önerecek tabi bu sürede adet olmazsam

halev hafta sonlarını beklemek çok uzun olmayacak mı gız bacım
bari arada bi gün kıyak geç adamcağıza.. kaydirigubbakcemile

bu günlerde yumurta takibi mi yaptırıyorsun sen, yoksa adetten sonramı başlıcaksınız orasını karştırdım galiba ben.. bilmiyorumkismile

gıymatlım sağol canım çok sevindim bende inşallah dediğin gibi bebişim de üstüne gelir. adetim normal canım hatta dün çok acı çektirdi bana gecikme olduğu için. seninde yumoşlar çalışkan çıktı maşallah. asıl bana sor sen o ilişki olayını sana bööö gelmiş gene iyi :)) eskiden adam benim peşimden koşardı şimdi ben onun peşinden koşuyorum bayılazammmmmm akannehir

halev hafta sonlarını beklemek çok uzun olmayacak mı gız bacım
bari arada bi gün kıyak geç adamcağıza.. kaydirigubbakcemile

bu günlerde yumurta takibi mi yaptırıyorsun sen, yoksa adetten sonramı başlıcaksınız orasını karştırdım galiba ben.. bilmiyorumkismile

canım başladık takibine ayrıca eşimle hiç görüşemeyeceğiz çünkü ben gelirken o çıkacak o gelirken ben çıkacağım canım yoksa istemezmiyim

Selam kızlar... selam halev'cim... Hepinizin tez zamanda bebişlerinin gelmesini diliyorum.... Ben geçen temmuzda evlendim ve evlendikten sonra hiç aksamayan adetim aksar oldu.Doktora gittim ve pcos (polikistik over) olduğumu öğrendim ve gittiğimde de bir yumurtalık kistim vardı.Söktürücü ile ondan kurtuldum ve o ay yumurta takibi yapıldı.Yumurtaların gelişmediği gözlendi ve klomen kullandım çatlatma iğnesi vuruldum fakat ilk klomen denememde kist oluştu ve 1 ay doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldım.Sonra 2. denememi yaptım klomen ile ve yine çatlatma iğnesi vuruldum.ıkinci deneme de tutmadı ve kırmızılar geldi... 3. denemeye başlamadan önce rahim filmi çektirdim tüplerde sorun yok.Eşimin sperm kontrolü oldu çok şükür onda da sorun yok... Ve bugün 3. klomen denemesinden sonra çatlatma iğnemi vuruldum... şimdi 3 gün arka arkaya daha sonra 1 gün dolu 1 gün boş şeklinde çalışmalara başlayacağız.
Rabbim hepimize hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin inşallah. Öncelikle kendi sağlığımızı ve eşlerimizin sağlıklarını korusun..daha sonra da en hayırlı zamanda bebişlerimizi göndersin inşallah.

Selam kızlar... selam halev'cim... Hepinizin tez zamanda bebişlerinin gelmesini diliyorum.... Ben geçen temmuzda evlendim ve evlendikten sonra hiç aksamayan adetim aksar oldu.Doktora gittim ve pcos (polikistik over) olduğumu öğrendim ve gittiğimde de bir yumurtalık kistim vardı.Söktürücü ile ondan kurtuldum ve o ay yumurta takibi yapıldı.Yumurtaların gelişmediği gözlendi ve klomen kullandım çatlatma iğnesi vuruldum fakat ilk klomen denememde kist oluştu ve 1 ay doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldım.Sonra 2. denememi yaptım klomen ile ve yine çatlatma iğnesi vuruldum.İkinci deneme de tutmadı ve kırmızılar geldi... 3. denemeye başlamadan önce rahim filmi çektirdim tüplerde sorun yok.Eşimin sperm kontrolü oldu çok şükür onda da sorun yok... Ve bugün 3. klomen denemesinden sonra çatlatma iğnemi vuruldum... şimdi 3 gün arka arkaya daha sonra 1 gün dolu 1 gün boş şeklinde çalışmalara başlayacağız.
Rabbim hepimize hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin inşallah. Öncelikle kendi sağlığımızı ve eşlerimizin sağlıklarını korusun..daha sonra da en hayırlı zamanda bebişlerimizi göndersin inşallah.

tatlım hayırlısı olsun inşallah bu sefer ki tutar da Allah yüzünü güldürür

arkadaşlar sizlere iyi akşamlar iyi haftasonları pazartesi öğleden sonra görüşürüz hastaneden gelince yazarım detaylarımı hoşcakalın

gıymatlım sağol canım çok sevindim bende inşallah dediğin gibi bebişim de üstüne gelir. adetim normal canım hatta dün çok acı çektirdi bana gecikme olduğu için. seninde yumoşlar çalışkan çıktı maşallah. asıl bana sor sen o ilişki olayını sana bööö gelmiş gene iyi :)) eskiden adam benim peşimden koşardı şimdi ben onun peşinden koşuyorum bayılazammmmmm akannehir

eheh çok alemsin ya güldürdün beni.. kaydirigubbakcemile3
ben daha gündüzden telefonla azıcık yolunu yapıyorum :1ninca: yoksa olay sürekli aniden gelişse kötü olur..
Allah korusun adamcağızlara böö gelse , bizim elimizdende birşey gelmez gız bacım.. gene onlara mecburuz idare edicez bi şekilde ne yapalım :lepi:

çok moralim bozuk
sağda hiç yumurta yok soldada 10 mmlik bi tane:KK43:((
günde 3 doz klomene göre kötü dedi dr pzt yine gel bidaha bakalım dedi:KK43:((

Selam kızlar... selam halev'cim... Hepinizin tez zamanda bebişlerinin gelmesini diliyorum.... Ben geçen temmuzda evlendim ve evlendikten sonra hiç aksamayan adetim aksar oldu.Doktora gittim ve pcos (polikistik over) olduğumu öğrendim ve gittiğimde de bir yumurtalık kistim vardı.Söktürücü ile ondan kurtuldum ve o ay yumurta takibi yapıldı.Yumurtaların gelişmediği gözlendi ve klomen kullandım çatlatma iğnesi vuruldum fakat ilk klomen denememde kist oluştu ve 1 ay doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldım.Sonra 2. denememi yaptım klomen ile ve yine çatlatma iğnesi vuruldum.İkinci deneme de tutmadı ve kırmızılar geldi... 3. denemeye başlamadan önce rahim filmi çektirdim tüplerde sorun yok.Eşimin sperm kontrolü oldu çok şükür onda da sorun yok... Ve bugün 3. klomen denemesinden sonra çatlatma iğnemi vuruldum... şimdi 3 gün arka arkaya daha sonra 1 gün dolu 1 gün boş şeklinde çalışmalara başlayacağız.

arkadaşım, epey uğraşmışsın sende.. ama çoğu zorluğu Allahın izniyle atlatmışsın
klomenden sonra kist neden oluşuyor acaba.. inşaAllah bu ay verim alırsınız.. :Saruboceq:

burda hepimizin peşpeşe günlerimiz yaklaştıkça heyecan ve merak içinde iyice stres olucaz dimi kızlar delikafadulden

canım bak ben 11. gün gittim ve 19 mm lik bi solda yumum vardı
senin yarına kadar o kadar olur yumun. sakın canını sıkma

hatta o sırada ben dr a dedim tek bi tarafımda mı yumum var diye, o da evet dedi, her zaman iki tarafta olmaz dedi
sakın üzülme..
benim 13. günümde de sağda yumum olduğunu gördük, iki yumumda güzelce çatladı Allahın izniye..
sende de olur endişelenipte hormonlarını etkileme arkadaşım

X