Doktor takibine başlayıp, Hamileliğin yolunu gözleyenler

günaydın arkadaşlar benide aranıza alırmısınız

bende mayıs ayında yumurta takibine başladım yumurtalarım gelişmiyor ve haliyle çatlamıyor eşimin sperm testi iyi çıkmadı ama doktorum 1 sperm bile hamile kalmaya yeterli hiç canını sıkma dedi ilaçsız yumurta takibi yapıyoruz rahim filmi çekildim temiz çıktı tüplerim bu arada pcoluyum bende adetlerim acayip düzensiz ve uzun sürüyor 2 yıldır evliyiz geçen yıl ekim ayından beri de uğraşıyoruz benim hikayem bu arkadaşlar

halev elbette aramızdasın

bende senin gibi bu ay başladım takibe.. ama sen erken başlamışsın galiba, mayısın başlarında.. çünki ben daha yeni sonuç almaya uğraşıyorum. henüz yumoş günlerindeyim....
yumurta oluşmadığını görmüşsünüz ama belki sadece bu ay için böyle olmuştur
yumurtaya yardımcı birşeyler yiyormusun arkadaşım
ben bu ay çok sık incir, arısütü bal polen, harnup pekmezi filan yedim, bombayız yani delikafadulden

halev elbette aramızdasın

bende senin gibi bu ay başladım takibe.. ama sen erken başlamışsın galiba, mayısın başlarında.. çünki ben daha yeni sonuç almaya uğraşıyorum. henüz yumoş günlerindeyim....
yumurta oluşmadığını görmüşsünüz ama belki sadece bu ay için böyle olmuştur
yumurtaya yardımcı birşeyler yiyormusun arkadaşım
ben bu ay çok sık incir, arısütü bal polen, harnup pekmezi filan yedim, bombayız yani delikafadulden

ek bişey kullanmıyorum ocak ayında soğan kürü uygulamıştım faydasını görürüm belki diye sanırsam işime yaramadı bal tarçın çörekotu yemiştim o da işime yaradımı farkında değilim eşim keçiboynuzu pekmezi yiyor dü bende incir kürüne başladım dr pazar ilişki önrdiği için belki yumurtalarımı büyütür çatlatır diye bakalım canım arısütü ve polen karışımı eşimin tanıdığı var ordan sipariş verdireceğiz

günaydın arkadaşlar bende sizdenim.bende 3 aydır klomen kullandım ama sonuç alamadım dün tekrar klomene başladım ve 3 haziranda yumurtalaama bakılacak sonrada yumurta çatlatma iğnesi vurulacağım inş.bu arada 3 düşüğüm var benim kan pıhtılaşmasından dolayııı..

günaydın arkadaşlar bende sizdenim.bende 3 aydır klomen kullandım ama sonuç alamadım dün tekrar klomene başladım ve 3 haziranda yumurtalaama bakılacak sonrada yumurta çatlatma iğnesi vurulacağım inş.bu arada 3 düşüğüm var benim kan pıhtılaşmasından dolayııı..

senin durum zormuş be güzelim kan pıhtılaşması inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsında bebişin tutunabilir canım

ek bişey kullanmıyorum ocak ayında soğan kürü uygulamıştım faydasını görürüm belki diye sanırsam işime yaramadı bal tarçın çörekotu yemiştim o da işime yaradımı farkında değilim eşim keçiboynuzu pekmezi yiyor dü bende incir kürüne başladım dr pazar ilişki önrdiği için belki yumurtalarımı büyütür çatlatır diye bakalım canım arısütü ve polen karışımı eşimin tanıdığı var ordan sipariş verdireceğiz

halev ben inciri direkt yiyorum, yani suda kaynatmıyorum,
bu yumoş döneminde sabah aç karna, ve acıktıkça yine aç karna yedim
gece yatarken arısütü balpoleni yedim
daha önce yum takibi yaptırmamıştım ama bu ay maşaAllah iyi görünüyor şimdilik yumurta
ama bu yediklerimin faydası oldu mu bilmem

bide gün aşırı balık yağı kullandım

benimde düşüğüm var, doktor coraspin ve progestan verdi arkadaşım
kanı sulandırmak için ilaç vermediler mi sana bilmiyorumkismile

selam arkadaşlarım çok karışığım şu an az önce tuvalette hafif pembelik geldi devamı gelir mi gelmez mi sökülür mü adetim bilmiyorum ama çok mutsuzum çok umutlanmıştım iştahım öyel açılmıştı ki sabahalrı midem bulnaıyodu nerden çıktı bu şimdi anlamadım yıkıldım resmen hiç. bişeye hevesim kalmadı mafoldumben

selam arkadaşlarım çok karışığım şu an az önce tuvalette hafif pembelik geldi devamı gelir mi gelmez mi sökülür mü adetim bilmiyorum ama çok mutsuzum çok umutlanmıştım iştahım öyel açılmıştı ki sabahalrı midem bulnaıyodu nerden çıktı bu şimdi anlamadım yıkıldım resmen hiç. bişeye hevesim kalmadı mafoldumben

arkadasımöncelikle umutsuzluga düşme eger k ihamileysen bu pembe akıntı ondanda kaynaklanıyo olabilir cünkü ilk gebeligimde bendede böle adet günümde lekelenmem olmustu egerkide hamilediilsen üzülme adetin olsun hiçolmazsa gelcekmi gelmicekmi psikolojisine girip üzülmezsinn

haklısın canım şimdi gittim adet oluyorum sanırım napalım kısmet diğilmiş bu ay da ben de doktora gidiyorum bu ay

halev ben inciri direkt yiyorum, yani suda kaynatmıyorum,
bu yumoş döneminde sabah aç karna, ve acıktıkça yine aç karna yedim
gece yatarken arısütü balpoleni yedim
daha önce yum takibi yaptırmamıştım ama bu ay maşaAllah iyi görünüyor şimdilik yumurta
ama bu yediklerimin faydası oldu mu bilmem

bide gün aşırı balık yağı kullandım

olmazsa sabahları 2 incir yerim akşamları da kaynatıp içerim arı sütünüde hemen sipariş verdireyim eşime balık yağı ne için kullandın anlamadım zaten tadı iğrençtir ağır yani kullanabileceğimi sanmıyorum

haklısın canım şimdi gittim adet oluyorum sanırım napalım kısmet diğilmiş bu ay da ben de doktora gidiyorum bu ay

chablis canım demek adetin başladı, neler hissettiğini çok iyi anlıyorum canım, insan hemen kendini kaptırıveriyor
üzülme desemde faydasız, ama bazen hayırlı sağlıklı bi evlat için böyle beklemek gerekiyor, önce bir sabır imtihanından geçiyoruz... Mevlam en hayırlı zamanda en hayırlı evladı nasib etsin arkadaşım..
hepimiz aynı durumları yaşıyoruz, inşaallah bu da geçer canım... :Saruboceq:

olmazsa sabahları 2 incir yerim akşamları da kaynatıp içerim arı sütünüde hemen sipariş verdireyim eşime balık yağı ne için kullandın anlamadım zaten tadı iğrençtir ağır yani kullanabileceğimi sanmıyorum

halevcim balık yağı tablet şeklinde canım, omega 3 yani..

bide doktor eşimin kullanması için e vitamini verdi. onu hergün kullanması lazımmış. sperm kalitesini ve hücre yenilenmesini arttırıyormuş canım.. dün aldık bizde.. içmeye başladı eşim.. o da tablet şeklinde arkadaşım

chablis canım demek adetin başladı, neler hissettiğini çok iyi anlıyorum canım, insan hemen kendini kaptırıveriyor
üzülme desemde faydasız, ama bazen hayırlı sağlıklı bi evlat için böyle beklemek gerekiyor, önce bir sabır imtihanından geçiyoruz... Mevlam en hayırlı zamanda en hayırlı evladı nasib etsin arkadaşım..
hepimiz aynı durumları yaşıyoruz, inşaallah bu da geçer canım... :Saruboceq:

haklısın canım nerdeyse bi sene olcak ama inan hiç böyle umutlanmamıştım.demekki bi sürü başka sebepten kaynaklanan bitakım belirtileri hamilelik gibi görmek istiyor insan.yani belki midemi üşüttüm ama hiç aklıma onu getirmiyorum bile. neyse kısmet değişlmiş bu ay da. artık ben kendimle uğraşamıcam doktor uğraşsın benle çok sıkıldım her ay aynı şeylerden. kafamı boşaltmam lazım ama neye yönelsem bilemedim.atamam da gelmedi hala evdeyim daha kötü oluyyo

haklısın canım nerdeyse bi sene olcak ama inan hiç böyle umutlanmamıştım.demekki bi sürü başka sebepten kaynaklanan bitakım belirtileri hamilelik gibi görmek istiyor insan.yani belki midemi üşüttüm ama hiç aklıma onu getirmiyorum bile. neyse kısmet değişlmiş bu ay da. artık ben kendimle uğraşamıcam doktor uğraşsın benle çok sıkıldım her ay aynı şeylerden. kafamı boşaltmam lazım ama neye yönelsem bilemedim.atamam da gelmedi hala evdeyim daha kötü oluyyo

kısmetten ötesi yok arkadaşım
adet bitiminde sende doktora başlarsın.. hem heyecanlı da oluyor... görüyorsun yumurtaları, büyümesi çatlaması hepsi ayrı bi avunma oluyor
bak ben yarın doktorda olucam.. bakıcaz benim yumoşlar ne alemde yerimseniben
sende takibe başlayınca burda nisbet yapıcaz birbirimize... benim yumoşum senin yumoşunu döver dicez :lepi:

yarın doktora gidicem 10.günüm bakalım bu klomen yumuşları nasıl etkilemişş..

adet bitiminde sende doktora başlarsın.. hem heyecanlı da oluyor... görüyorsun yumurtaları, büyümesi çatlaması hepsi ayrı bi avunma oluyor
sende takibe başlayınca burda nisbet yapıcaz birbirimize... benim yumoşum senin yumoşunu döver dicez :lepi:

doktordan sonra bıze haber ver...
inşallah bu ay gelsın senın bebiş...herkesın bebişi gelsın... :lepi:

yarın doktora gidicem 10.günüm bakalım bu klomen yumuşları nasıl etkilemişş..

arkadaşım bence olgunlaşma aşamasında olan yumurta göreceksiniz..
bende 11. gün gittiğimde nerdeyse çatlama aşamasına gelmiş demişti...

yarın ikimizde doktordayız desene... olumunekankayizsmile

doktordan sonra bıze haber ver...
inşallah bu ay gelsın senın bebiş...herkesın bebişi gelsın... :lepi:

kız vermez olurmuyum hiç, gelir gelmez açarım pc yi....
inşaAllah hepimiz için en hayırlısını versin mevlam hihoyyyt

senin kaç günün kaldı, heyecanlımısın gız bacım :hulya:

arkadaşım bence olgunlaşma aşamasında olan yumurta göreceksiniz..
bende 11. gün gittiğimde nerdeyse çatlama aşamasına gelmiş demişti...

yarın ikimizde doktordayız desene... olumunekankayizsmile

inş ikimizde güzel şeyler duyarız..ben büyük ihtimalle akşam gidicem dr a okuldan sonra..saat 6 7 gibi..
bu ay inş geliverir bebişlerimiz...bu yumurta takibinde 2. aım geçen ay ilaç kullanmamıştım..
bu muayenelerden de bıktım yaa..

aslında evet heyecanlı oluyo o da ama benim de hiç aklımdan çıkmıo habire doktora gidince yani düşünmiceğim varsada doktora gidince hatılıyorum. bakalım benim zaten büyüyodu kendi çatlıyodu da o aşama çok sürmez heralde direk eşimden sperm isterler ilk aydan o da ayrı bir olay olcak ya neyse akannehir

X