Anket Doktorunuzun kadın ya da erkek olması farkeder mi?

Doktorunuzun kadın ya da erkek olması farkeder mi?

• kadin

OY: 25 42,4%
  • erkek

OY: 4 6,8%
  • farketmez

OY: 30 50,8%

• Ankete Katılan
    59
  • Anket Kapalı .
şayet diş içinse kesinlikle erkekkaydirigubbakcemile3
şaka bi yana bu güne kadar erkek dr lar bana daha deneyimli geldi
kadın dr larda da burnu havadakiler denk geldi hep

bence onemli olan doktorun cinsiyeti deil isinde iyi olmasidir. zati hepsinin yemini var kadın erkek hiiç farketmez yaniiii

cok mecbur kalmadikca jinekolog olarak kadin doktor tercih ederim.. mecbur kalirsam erkek doktora da giderim yani ama diger konularda farketmez kadin ya da erkek olmasi

o ettikleri yemin bişiye yaramıyor isteyen gene kötü amaçla bakıyor ben kadın doktoru tercih ederim

işinde başarılı olsun da cinsiyetin ne önemi var sonuçta sağlık bu
ama jinekoloji ise tercihim ilk önce bayandan yanadır ama eğer başarılı bi doktorsa erkekte olabilir

jinekolog olarak belki de erkek doktor daha çok tercih edebilirim.Her ikisininde hastası oldum ve erkek doktorların kesinlikle daha az can yaktığını düşünüyorum.belki de kendilerine yabancı bir beden olduğu için daha da nazik olabildiklerini düşünüyorum.doktorların da bilimsel bakış açısıyla karşılarındaki bedeni kadın ya da erkek olarak algılamadıklarını bir çeşit çalışma sahası gibi gördüklerini biliyorum,bu sebeple farketmeyecektir.

Bence de fark etmez, hem bazen erkek doktorlar kadin doktorlardan hele hele jinekologlar nazik oluyor, hic canimizi felan acitmiyolar:kedi:, e tabi ama hepsi oyle degil, benim erkek doktorum da oldu kadinda, ama en iyisi isini iyi yapan doktorduryerimseniben

ilk jinekolog deneyimim bir kadındı ve hiç hoş değildi.cok rahatsız ediciydi. suanki dr.um bir erkek hem cok nazik hem de konusunda son derece uzman birisi...hiçbir kadın dr. a değişmem...

hangi doktordan bahsetmenize bagli....aile doktoru ise erkek kadin farketmez ama kadin doktorunu soruyorsaniz kadin olmasi benim icin önemli..

yaa kızlar size dün duyduğum bir olayı anlatmak istiyorum konuyla alakalı olduğu için paylaşıyorum erkek doktor iyi uzman olsun diyosunuz ama kuzenim dün kalbinin filmini çektirmeye gitmiş ve tamammen soyunması gerekmiş ve kıza cinsel tacizde bulunmuş tamam bunu her erkek doktor yapmaz genelleme yapmıyorum ama karşımıza böle pisliğin çıkmıcağını nerden biliyoruz kızın psikolojisi berbat durumda suan vede öle hakkını arayan bi kızda deill bişi diyememiş bu anlattığım olay devlet hastanesinde oluyo bu arada

ne dokturu olduğuna bağlı kadın doğum olarak kesinlikle bayan tercik ediyorum benn çünkü daha rahat hissediyorum bayanda diğerleri için farketmazz

X