Anket Doktorunuzun kadın ya da erkek olması farkeder mi?

Doktorunuzun kadın ya da erkek olması farkeder mi?

• kadin

OY: 25 42,4%
  • erkek

OY: 4 6,8%
  • farketmez

OY: 30 50,8%

• Ankete Katılan
    59
  • Anket Kapalı .
Ben kadın jinekologa da muayene oldum erkeğe de...
Sonuçta erkek doktorumda karar kıldım...Kesinlikle jinekoloji konusunda erkekler daha başarılı ve profesyonel.
Kadınlarda gereksiz bir sorgulama, merak ve vıdı vıdı gördüm hep.

eğer yaşadığım sorun bi bayan dr tarafındanda kolaylıkla halledilebiliyorsa tercihim bayan dr ama iyi olan erkek dr.sa erkeği tercih ederim ama dediğim gibi önceliğim bayan olması

Erkek diyorum ben de...
bu zaman kadar ad jinekoloji dahil bütün branşlarda hep erkek doktorları tercih ettim...bayanların yanında kendimi rahat hissedemiyorum tuhaf bi şekildeboshayallersmile

jinekoloji konusunda erkek doktorlara gitmemeyi tercih ediyorum, sonuçta doktorumun yanında rahat olmam gerekiyor ama ben tedirginlik yaşıyorum. çok vıdı vıdı eden kadın doktorlardan da hiç haz etmem. allahtan doktorum çok otoriter ve ciddi. gereksiz muhabbetlerden olduğunca kaçan biri. sefiyom doktorumu yaf :1hug:

daha rahat olmak için jinekologda tercih ettigim kadın doktoru ama digerleri farketmez.

10 senelik dr um erkek ve artık başkasında rahat edemem :umursamaz:
Dr un erkeği kadını olmaz onlar herkese insan gözüyle bakıyorlar çünkü,
Önemli olan işine ve hastalarına saygılı olması ve işini iyi yapması yerimseniben

kadın olsa daha rahat olurum ama bazen seçme şansımız olmuyor ne yazıkki bilmiyorumkismile

normal doğum yaptıracaksam erkek..

kadının kas gücü daha az oldugundan çekiştirirken daha çok can yakar gibi sırnaşık şey

jinekologlarim hepsi kadindi, esiminde tercihi bu yondeydi.....
saglikta boyle dusunulmemeli ama tercih sansimiz olduguna gore...

Benim için asıl önemli olan şeyin cinsiyeti değil işinde uzmanlığı olduğu için farketmez.

Ama eşim için farkeder :nazar:

Bölümünün uzmanı olması daha önemli ama bazı bölümlerde de örneğin Jinekoloji olarak bayan isterim...

benim için erkek. çok bayan doktora gittim hiç memnun kalmadım .. şimdiki doktorumda 7 senedir gidiyorum işinin uzmanı efendi düzgün bi doktor konuşurken bile yere bakıyo adam :))) önemli olan doktorun işini nasıl bildiği ve doktorun duruşudur ..

ooof of çok zor jinekoloğa gideceksem kadında da erkekte de bi çekingenlik yaşarım, ama kadın olsa daha iyi olur diye düşünüyorum.. Kötü niyetli olacağını düşündüğüm için değil sadece kendimi daha iyi hissetmek için, ama ciddi bişeyse tercihim daha başarılı olandan yana olur..

tabiiki farkeder inancim geregi
elimden geldigince kadin olmasina ozen gosteririm
olmaz isede rabbim cabami goruyor yapacak birsek yok
ama yok keyfiyeten kim olursa olsun diyemem sonucta her turlu imkanlar sunulmus bize gormemezlikten gelemeyiz

normal doğum yaptıracaksam erkek..

kadının kas gücü daha az oldugundan çekiştirirken daha çok can yakar gibi sırnaşık şey

cekistirmek mii :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: neyi cekistiriyo yahuuu

burada drlar elini bile surmuyorr kendin ikinip kendin cikariyosun

aslaa asilmaya karsilar kadinlik organlarini yirtar gecer sebebide bu kendi dr um dedi bana bunu

X