Dolunay epilasyonu

martın 6 sı ve 7 si adetinden 1-2 gün öncesine denk gelmiyorsa yapabilirsin canım. :KK54:

teşekkür ederim..malesef adetime denk geliyor..bu ay 9 şubatta olmuştum...büyük bir ihtimalle o tarihlerde olucam..mart ayında başka dolunay günü var mı rica etsem tekrar bakabilir misin?

akrepcik kullanıcısından alıntı
martın 6 sı ve 7 si adetinden 1-2 gün öncesine denk gelmiyorsa yapabilirsin canım.

martın 6 sı ve 7 sindedemi dolunay var ?

akrepçik 25 Şubat 2013 saat 8.53'ten 27 Şubat 2013 saat 15.02'ye kadar derken bu gün ve saat aralığında gece ya da gündüz istediğimiz zaman mı uyguluyoruz. :26:

akrepçik 25 Şubat 2013 saat 8.53'ten 27 Şubat 2013 saat 15.02'ye kadar derken bu gün ve saat aralığında gece ya da gündüz istediğimiz zaman mı uyguluyoruz. :26:

bu zaman aralığında alacaksın canım. gece gündüz sabah öğle farketmez yeter ki bu zaman aralığında olsun:KK19: fakat dediğim gibi bu tarih adetinden 1-2 öncesine denk gelmesin yeter..

Son düzenleme:
bu ay verdiğiniz tarihlerde çene-bıyık bölgesini alıcam inşallah ağdayla :)) ağda sıkıntı olur mu yöntem olarak??
bu arada neticeyi ne zaman alırız kaç sefer uygulama yapmamız gerekiyor??? daha önce çene bölgeme lazer epilasyona gidiyordum ancak hamilelik şüphesi taşıdığım için düzenli gidemedim. eğer dolunay kesin sonuç vermeyecekse bulaşmayım ağdaya diyorum. çünkü lazer seansları tamamlanmadan yapılan ağda azdırıyormuş... ne dersin akrepçik??

bu ay verdiğiniz tarihlerde çene-bıyık bölgesini alıcam inşallah ağdayla :)) ağda sıkıntı olur mu yöntem olarak??
bu arada neticeyi ne zaman alırız kaç sefer uygulama yapmamız gerekiyor??? daha önce çene bölgeme lazer epilasyona gidiyordum ancak hamilelik şüphesi taşıdığım için düzenli gidemedim. eğer dolunay kesin sonuç vermeyecekse bulaşmayım ağdaya diyorum. çünkü lazer seansları tamamlanmadan yapılan ağda azdırıyormuş... ne dersin akrepçik??

ağdayla almak kökünden alınan bir yöntem olduğu için sorun oluşturmaz. fakat öneri istersen ip ile al derim, ağda bazen kırar, kırılanlarda kalın olarak çıkar ne yazık ki:KK43: hamile olman muhteşem bir avantaj çünkü adet olmayacaksın ve tüm tarihleri uygulayabilirsin :21: bu yöntem uyguladıkça azaltıyor. hatta hamileliğin bittiğinde lazer günlerini bu tarihlere denk getirirsen daha çok iyi sonuçlar alırsın:KK54: kesinlikle bulaş derim bu işe:KK9:

25-27 şubat ve 6-7 martmı bu iki tarihtede dolunay mı var şimdi benim adetim tam ikisinin arasında. 6-7 mart bana uygun ama bu kadar arası az mı oluyor bu dolunayın :KK43:

dolunay demeyelim epilasyon diyelim daha doğru olur :KK19: 25-27 şubat adetinden 1-2 gün öncesine denk gelmiyorsa yine alabilirsin. 6-7 martta da alabilirsin. aslında her tarihide uygularsan daha hızlı sonuç görürsün. 25-27 şubatta alabiliyorsan al, 6-7 martta da çıkanlar olursa o zamanda al. yani her tarihi uygulamaya çalış. daha iyi olur gittikçe zayıflar darbe üstüne darbe misali :21:

tarih aralıkları her zaman böyle kısa olmuyor. mesela martta tek tarih var ..

Son düzenleme:
dolunay demeyelim epilasyon diyelim daha doğru olur :KK19: 25-27 şubat adetinden 1-2 gün öncesine denk gelmiyorsa yine alabilirsin. 6-7 martta da alabilirsin. aslında her tarihide uygularsan daha hızlı sonuç görürsün. 25-27 şubatta alabiliyorsan al, 6-7 martta da çıkanlar olursa o zamanda al. yani her tarihi uygulamaya çalış. daha iyi olur gittikçe zayıflar darbe üstüne darbe misali :21:

tarih aralıkları her zaman böyle kısa olmuyor. mesela martta tek tarih var ..

saol canım adet tarihim 28 i o yüzden martın başını bekliyim en iyisi :KK70: daha sağlıklı olur. geçen sefer verdiğin tarihte almıştım çok az çıktı sanırım onlarda kırılanlar :) cildim kuru biraz bu sefer nemlendirmeyi düşünüyorum yine adet tarihimin hemen arkasına gelicek süper :21:

saol canım adet tarihim 28 i o yüzden martın başını bekliyim en iyisi :KK70: daha sağlıklı olur. geçen sefer verdiğin tarihte almıştım çok az çıktı sanırım onlarda kırılanlar :) cildim kuru biraz bu sefer nemlendirmeyi düşünüyorum yine adet tarihimin hemen arkasına gelicek süper :21:

ne güzel çünkü martın 6 ve 7 si tarihler içerisinde en etkili olanı , ben o yüzden şanssızım adetim hep 6-7 ye denk geldi bu 2 aydır :KK43:

bencede konu sahibini sıkmayalım artık
ne güzel bir iş yapıyor bizim için ....bir tek aycangül bilmiyor ya bu işi ....
astrologlara da kızalım o zaman onlar da aycangülden çalıyolardır ayın güneşinin konum bilgilerini tövbe yarrabbbiimmmmm....
:KK8:

Son düzenleme:
X