Dolunay epilasyonu

ben pek sanmıyorum . fakat biz kızlarla kırmızı kantaron yağını deneyeceğiz sende yap istersen. o olmazsa farklı alternatifler kullanacağız . sende yap istersen bizimle, sonuçları paylaşırız:KK54:
bende deneyim bari canım
ağda yaptıktan sonra bir kere mi sürüyoruz nasıl kullanıyoruz

Ben dün yüzümün almam gereken kısmını bitirdikten sonra kantaron yağını sürdüm.
Bari bugün de süreyim. Tek seferde mi sürülüyor bilmiyorum ama kantaron sonuçta, zarar gelmez bu yağdan bence.

Ben dün yüzümün almam gereken kısmını bitirdikten sonra kantaron yağını sürdüm.
Bari bugün de süreyim. Tek seferde mi sürülüyor bilmiyorum ama kantaron sonuçta, zarar gelmez bu yağdan bence.

ağdadan sonra 3 gün süreceğiz canım. 3 günden sonra etki etmez diye biliyorum:KK68:

Son düzenleme:
canım çok soru sordum ama bu yağı genital bölgeyede kullanabiliyor muyuz?

ben deneyeceğim çünkü zehirli bir yağ değil. mesela hamam otu yağı zehirli bir bitkiden elde ediliyor. bazı başlıklarda belirttim belki de kısırlık sorunlarının nedeninden biri de budur. öyle her önümüze gelen şeyi yapmayın lütfen :KK20: ya da aslında kullanmayalım genital bölgeye , önce diğer bölgelerde kullanalım , bi faydası olursa genital bölgeye de kullanırız:21:

Mart ayı dolunay gününü ne zaman açıklayacaksınız..bende kuaförden randevu alıcam şimdiden o tarih için..dolu oluyo sonra o güne denk getiremiyorum..rica etsem mart ayını açıklayabilir misinz

Mart ayı dolunay gününü ne zaman açıklayacaksınız..bende kuaförden randevu alıcam şimdiden o tarih için..dolu oluyo sonra o güne denk getiremiyorum..rica etsem mart ayını açıklayabilir misinz

martın 6 sı ve 7 si adetinden 1-2 gün öncesine denk gelmiyorsa yapabilirsin canım. :KK54:

canım bir şey sorucam 25 şubat pazartesi gününe denk geliyor. Ama benim en geç pazar günü almam lazım yine de etki görebilir miyim?

ben kesinlikle önermem. çünkü pazar günü ay aslan burcunda olacak. aslan burcu tüy-saç üzerinde oldukça etkilidir. daha çok çıkaracaktır :KK20:

X