Dolunay epilasyonu

Teskürler ay perisi .insallah faydasnı görürüm .mesela genelde kac ay sonra güzel bi neticeye ulasiliyo 1 sene 2 sene gibi zaman dilimi söz konusumu

e yani :KK19: yaptıkça azalıyor ve bitiyor. bu benim 2. senem ve yaklaşık %45 lik bitme var bende. azalmalardan dolayı 3-4 ayda 1 epilasyon yapıyorum :KK16:

Ay perisi görücülerin gelcek sanırm.rabbim hayrlı kisiler cikartsn karsina.mutlu bir yuva hayrli evlat nasib etsin sanada tüm bekarlarada

Kızlar bisey sorcam vücut nemlendirici kullanyoruzya ben yüzüme kullanyoda vücuduma cok kullanmyorum vücudu besliyoyo acaba tüyleride beslermo diyorum özellikle tüylerimi aldktan sonra cikana kadar sürmem kıl köklerini beslemesin diye dogrumu düsünüyorum fikri olanlarn görüslerini bekliyorm

periciğim; topici tam okuyamadım özür dilerim

şu an yakın tarihte yapmamız gerekenler neler? sanırım ayı takip ediyorsunuz ona göre bir epilasyon yapılıyor?

Ay perisi görücülerin gelcek sanırm.rabbim hayrlı kisiler cikartsn karsina.mutlu bir yuva hayrli evlat nasib etsin sanada tüm bekarlarada

amin bacım İnşallah , bu aralar aramız limoni :44: o benden ilgi bekliyor ben de ondan :KK37: ikimizde inat ediyoruz yok yere ilgi göstermiyoruz :KK53: psikolojimiz bozulmuş anam :KK64:

Kızlar bisey sorcam vücut nemlendirici kullanyoruzya ben yüzüme kullanyoda vücuduma cok kullanmyorum vücudu besliyoyo acaba tüyleride beslermo diyorum özellikle tüylerimi aldktan sonra cikana kadar sürmem kıl köklerini beslemesin diye dogrumu düsünüyorum fikri olanlarn görüslerini bekliyorm

vücut nemlendiriciler tüyleri beslemez diye biliyorum bacım, olmazsa bebe yağı da kullanabilirsin :KK54:

ay perisiiiii gunaydin :)

bana bi care bul sivilcelerim cikti gecmiyor :KK43:

cenemde iki kasin ortasinda, hic semedigim de yanakta biri geciyor yenisi cikiyor... reglden dedim regl bitti yine cikiyor:KK43:

epilasyon tarihlerinde buraya gelir dolunay çetesi :KK3:

boynuz kulagi gectigi icin sanirim bir iki ay daha beklemem gerekicek cikmiyor cikmiyor tuylerim :p

ama koltuk altinda etkiyi daha pek fazla goremedim sanirim gerci haftada bi uzayanlar simdi ay olucak ancak cikiyor ben de hic bisiyi begenmiyorum :)

Bisey sorcam mesajda alıntı nasıl yapiyorsunuz.ben daha önce böyle yerlere hic üye olmadim .maruz görün yardmcı olursanız sevinirim>>

Guraypelin ne kadar süredir dolunaya göre yapyosunuz epilasyonuda cikmyo diyosunuz .bende ilk defa bu ay denicem bende cikmiyor tüylerim diyebilecekmiyim yaaa:KK43::KK43:

Bisey sorcam mesajda alıntı nasıl yapiyorsunuz.ben daha önce böyle yerlere hic üye olmadim .maruz görün yardmcı olursanız sevinirim>>

mesajını alıntılayacağın kişinin mesajının sağ alt tarafında alıntı ile cevapla yazıyo ordan yapabilirsin :KK34:

periciğim; topici tam okuyamadım özür dilerim

şu an yakın tarihte yapmamız gerekenler neler? sanırım ayı takip ediyorsunuz ona göre bir epilasyon yapılıyor?

konunun ilk mesajında belirli tarihler veriliyor , hangi tarih ve dönem içerisindeysek ona uygun bakım yapıyoruz. Mesela ;

Ayaklar : 17 Eylül 17.58 - 19 Eylül 19.58

Baş bölgesi : 19 Eylül 20.58 - 22 Eylül 01.33 ,

yani bu akşam 19.58 e kadar ayağımıza yapacağımız bakım ve masajlardan 2 kat daha etkili sonuç alacağız. 20.58 den sonra ise 22 eylül 01.33 e kadar baş bölgesine yapacağın bakım ve masajlardan veya oraya yönelik tedavilerden 2 kat daha etkili sonuçlar alacaksın :KK34:

şu an dönem olarak nem & karbonhidrat dönemi içerisindeyiz. dönemlerin tarihi de ilk sayfada veriliyor canım. bu dönem içerisinde vücudumuzu, saçlarımızı bol bol nemlendirmeliyiz, bol bol su içmeliyiz. aynı zamanda karbonhidrat dönemi olduğu için yediğin karbonhidratlar 2 kat fazla yarayacak vücuduna :KK34: şekerli gıdalara , ekmeğe unlu gıdalara daha dikkat etmelisin misal :KK54:

ay perisiiiii gunaydin :)

bana bi care bul sivilcelerim cikti gecmiyor :KK43:

cenemde iki kasin ortasinda, hic semedigim de yanakta biri geciyor yenisi cikiyor... reglden dedim regl bitti yine cikiyor:KK43:

sivilce sıcağı sever, soğuk kompres yap sönsün :KK34: ve elleme, elledikçe oraya yerleşir. geçse bile yakın zamanda tekrar çıkar. 1 aspirine 2-3 damla limon suyu kat ve iyice ez. sür sivilcelere. kuruyunca soğuk suyla durulayıp nemlendir. en iyi tavsiyem bu olur :KK19:

X