Dolunay epilasyonu

insallah canim :)

ya dua ediyoruz bi de hanimefendi begenmiyor tarihleri vermesem mi diyor onu gecmiyim diye :):KK19:

canim serum ve krem bi arada kullaniyorum, tuyler kokunden alindigi gunden itibaren 3 gun boyunca gece yatmadan suruyorsun serumu emilimini arttirmasi icin de kremini suruyorsun sonra birkac ay rahatsin :)

hem vucut icin hem de yuz icin olani da var bende, biyiklarimi eskiden haftada bi alirdim simdi 3 haftaya dustu alam sikligim, zaten bircok bolgesinde cikmiyor biyigimin artik :)

benim bi koltuk altimda ise yaramadi mi acaba dedim koltuk altimi pratik olsun diye makina ile aliyordum o da kiriyordu, agustos sonu tarihlerinde koltuk altimi agda ile aldim daha yeni alinacak kivama geldiler, normalde 2 haftada bi almak zorunda kaliyordum yoksa :)

bu arada ozelden mesaj attim sana alinti ile cevapla butonu ile ilgili :) insallah okumussundur isine yaramistir..

evet yanlış anlamışım görünüşe göre :KK1:

konunun ilk mesajında belirli tarihler veriliyor , hangi tarih ve dönem içerisindeysek ona uygun bakım yapıyoruz. Mesela ;

Ayaklar : 17 Eylül 17.58 - 19 Eylül 19.58

Baş bölgesi : 19 Eylül 20.58 - 22 Eylül 01.33 ,

yani bu akşam 19.58 e kadar ayağımıza yapacağımız bakım ve masajlardan 2 kat daha etkili sonuç alacağız. 20.58 den sonra ise 22 eylül 01.33 e kadar baş bölgesine yapacağın bakım ve masajlardan veya oraya yönelik tedavilerden 2 kat daha etkili sonuçlar alacaksın :KK34:

şu an dönem olarak nem & karbonhidrat dönemi içerisindeyiz. dönemlerin tarihi de ilk sayfada veriliyor canım. bu dönem içerisinde vücudumuzu, saçlarımızı bol bol nemlendirmeliyiz, bol bol su içmeliyiz. aynı zamanda karbonhidrat dönemi olduğu için yediğin karbonhidratlar 2 kat fazla yarayacak vücuduna :KK34: şekerli gıdalara , ekmeğe unlu gıdalara daha dikkat etmelisin misal :KK54:

çok teşekkürler pericim
peki epilasyon konusunda fikrin ne? şu an yapmalı mıyız?

bir de cildim hiç hayatımda görmediğim kadar kurudu, tüm yüz ve vucut ki; çok iyi bakım ürünleri kullanıyorum

yağlar kremler maskeler buna rağmen pul pul dökülüyor çok şaşırdım

bir de karbonat nem dönemi demişsin, karbonatlı su içmeye başladım zararı olur mu?

Ay perisi bana yardımcı olursan çok sevinirim.son zamanlarda duştan çıktıktan sonra yüzümde burun ve alın bölgemde kabuklanma oluyo daha doğrusu çıktıktan hemen sonra ıslakken yağ birikintisi gibi oluyo bi süre sonra kabuklanıyo soyuluyo resmen bu neden oluyo nasıl geçer yardımcı olursan çok sevinirim.

çok teşekkürler pericim
peki epilasyon konusunda fikrin ne? şu an yapmalı mıyız?

bir de cildim hiç hayatımda görmediğim kadar kurudu, tüm yüz ve vucut ki; çok iyi bakım ürünleri kullanıyorum

yağlar kremler maskeler buna rağmen pul pul dökülüyor çok şaşırdım

bir de karbonat nem dönemi demişsin, karbonatlı su içmeye başladım zararı olur mu?

karbonhidrat nem döneminde yapman 2 kat etkili hale getirir canım devam et, zaman geçti mi bilmiyorum ilk sayfadan tarihlere bakabilirsin :44:

canım nemlendiriciyi 1 kat değil gerekirse 5 kat uygulamalısın. nem dönemlerinde ise daha da öenm göstermelisin neme, yağları da yağ döneminde uygulamalısın :KK34:

Ay perisi bana yardımcı olursan çok sevinirim.son zamanlarda duştan çıktıktan sonra yüzümde burun ve alın bölgemde kabuklanma oluyo daha doğrusu çıktıktan hemen sonra ıslakken yağ birikintisi gibi oluyo bi süre sonra kabuklanıyo soyuluyo resmen bu neden oluyo nasıl geçer yardımcı olursan çok sevinirim.

nem dönemlerinde nemlendir sık sık cildini, nem dönemleri dışında daha da önem göster cildine devamlı uygula. yağ dönemlerinde de yağ türevi bakımlarla nemlendir :KK34: bebe yağı gibi :KK31: suyu da bol booooooooool içmeyi unutma

kızlar nemi hapsetmesi açısından 1 ölçü gliserin 3 ölçü su karışımı yapıp kuru gördüğünüz her yerinize uygulayarak nemi cildinize hapsedebilirsiniz :KK34:

nem dönemlerinde nemlendir sık sık cildini, nem dönemleri dışında daha da önem göster cildine devamlı uygula. yağ dönemlerinde de yağ türevi bakımlarla nemlendir :KK34: bebe yağı gibi :KK31: suyu da bol booooooooool içmeyi unutma

Cevabın için teşekkürler :) benim bi korkum var; nem veren kremler yada yağlardan kullanırsam yüzümdeki tüyler beslenir, uzar, çoğalır gibi geliyo bunun doğrulu varmıdır acaba gerçekten uzarmı beslenirse ?

canim ben ilk kez ya mayis sonu ya da haziran basiydi tam hatirlamiyorum) denedim bi de bioder kullandim, agustosta aldim belli bolgelerde hic cikmadi, cikan yerler de kokleri yoktu :) bi de ustune 3 kez regl oldum o agdanin :) (tabi reglim yakinken almadim hic)

normalde 1 ayda bile bu kadar az olmazken, 3 ayda 1 aydaki kadar bile olmadi :)

ama ben bioderi tam 1 senedir kullaniyordum, illaki daha onceki agdalarimdan bir kaci dolunaya gelmistir diye dusunuyorum :KK66:

siddetle tavisye ediyorum her gordugume de soyluyorum oneriyorum :)
tesekkur ederiz ay perisine de bizi bu konuda bilgilendirdigi icin
:KK16:

bende 22 eylülde ilk defa başlayacağım dolunay epilasyonuna. sen bioderin serumunu mu kullanıyorsun canım?

Cevabın için teşekkürler :) benim bi korkum var; nem veren kremler yada yağlardan kullanırsam yüzümdeki tüyler beslenir, uzar, çoğalır gibi geliyo bunun doğrulu varmıdır acaba gerçekten uzarmı beslenirse ?

bepanthen gibi kremleri kullanırsan evet besler :KK31: normal nemlendiricileri kullanırsan hiçbişeycik olmaz. olmazsa da dediğim gibi 1 ölçü gliserin 3 ölçü su kullanarak nemi cildine hapsedebilirsin :KK34:

bende 22 eylülde ilk defa başlayacağım dolunay epilasyonuna. sen bioderin serumunu mu kullanıyorsun canım?
canim serum ve krem bi arada kullaniyorum, tuyler kokunden alindigi gunden itibaren 3 gun boyunca gece yatmadan suruyorsun serumu emilimini arttirmasi icin de kremini suruyorsun sonra birkac ay rahatsin :)

X