Dolunay epilasyonu

kesinlikle insan daha hassaslaşıyor, kaşlarımı bile aldırırken zor dayanıyorum ama genital bölge için emla krem kullanıyorum oldukça da etkili. dolunayın acıyı azalttığını bilmiyordum inşallah işe yarar

canım acıyı azaltmasa bile tüyler zayıflayacağı için daha kolay olur. inşallah hamilelerde de işe yarıyordur. seni takip ediyorum, yorumlarını paylaş lütfen.

bu arada yarın düzenim var, bir sürü bişiler alıcaaam :KK52: bu sabah görümcemin evine kahvaltıya gittim çok güzel geçti, beni çok seviyorlar bende onları tabi :KK51: görümcem benim uuupuzun saçlarımı 1-2 gün önce görümüştü ve bana fön makinesi almış hedaaaaye :21:

maaşallah diyorum, dilini ısır. Allah nazarlardan saklasın.

hayır hemoroidden ameliyat olmadım,safra kesem alındı.. safra kesesi ameliyatından sonra hemoroid sıkıntım arttı,ağda da tuzu biberi olmuştu,napıcam hiç bilemiyorum,canım da çok tatlı :/ lazerde de ağda gibi acı oluyor mu,bende lazer düşünüyorum esasen.

çok geçmiş olsun canım. ben ilk lazerimi oldum, çok acıdı ama ağda acısından daha değişik yanma gibi, tüylerim çok kalın olduğu için tabi kökü yanarken çok acıyo. ama kısa sürüyo o yüzden de dayanması zor değil. haftaya 2. seansım var ama bu sefer daha az acır belki çünkü çok ince çıktılar. hemoroid sorunuda lazerde daha az oldu bende.

bugün düzene gittim :KK16: pazar günü sözüm için bir lacivert abiye, lacivert platform ayakkabı, takım elbise, 2 şık badi, 1 pardesü, 1 takım çamaşır, 1 çanta, 1 tüllü ev terliği, 1 şal, 1 eşarp, 1 broş, 3 bone aldım :21: ( tabi bu küçük düzen )

1 çift küpe, 2 bilezik, 1 tek taş, 1 alyans, 1 5taş yüzük, 1 saat aldık. ( tabi bu da küçük düzen :KK1: )

bugün düzene gittim :KK16: pazar günü sözüm için bir lacivert abiye, lacivert platform ayakkabı, takım elbise, 2 şık badi, 1 pardesü, 1 takım çamaşır, 1 çanta, 1 tüllü ev terliği, 1 şal, 1 eşarp, 1 broş, 3 bone aldım :21: ( tabi bu küçük düzen )

1 çift küpe, 2 bilezik, 1 tek taş, 1 alyans, 1 5taş yüzük, 1 saat aldık. ( tabi bu da küçük düzen :KK1: )

Düzen ne ki:26:

:) ne güzel. Bende dolunayın çok faydasını gördüm. Hep anneme derdim " ben evlenmeyeceğim, kocam beni boşar :KK43:" . Fakat AYCANGÜL sayesinde tüylerim (nazik oldu biraz :KK1: ) azaldı ve bazı yerler bitti nerdeyse.

sadece bu zamanı takıp ederek mı bu sonuca ulastınız baska bırsey kullandınız mı bır de ne kadar surede azalma oldu?

sadece bu zamanı takıp ederek mı bu sonuca ulastınız baska bırsey kullandınız mı bır de ne kadar surede azalma oldu?

sadece bu tarihlere uyarak canım. Doğru zamanda yapınca ne sertleşiyor ne hemen uzuyor, uydukça geç çıkacak ve yumuşayacak tüylerin, sonra azalmaya başlayacak. hatta azalma bazılarında direk ilk alışta oluyor :KK53: Aramıza hoşgeldiiiiiiiiiiiiin :KK16:

Bu akşam 22.58 de DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK kızlar :KK52: Dolunaya bakarak Rabbimize şükredelim bu gece, BİZE DOLUNAY MUCİZESİNİ VERDİĞİ İÇİN :KK16:

Akrepçik kapalısın o zaman sen :)
Aldıkların hayırlı olsun canım, mutlu mutlu kullan aldıklarını
resim de çekeydin görürdük böyle sadece sözle olmuyor :)

X