Dolunay epilasyonu

akrepcik konun çok güzel teşekkürler bilgiler için. atrıca sözün için şimdiden tebrik ederim Allah tamamına erdirsin.
30 nisan tarihinde etrafımdaki tüm kızları organize ettim ağda için ,inşallah faydasını görürüz... 8 mayıs tarihini de vermişsin o ne için anlayamadım ama...
bi de bir arkadaşım soruyor lazer epilasyonuda 30 nisana yaptırayım mı olumlu bir etkisi olurmu diye???

akrepcik konun çok güzel teşekkürler bilgiler için. atrıca sözün için şimdiden tebrik ederim Allah tamamına erdirsin.
30 nisan tarihinde etrafımdaki tüm kızları organize ettim ağda için ,inşallah faydasını görürüz... 8 mayıs tarihini de vermişsin o ne için anlayamadım ama...
bi de bir arkadaşım soruyor lazer epilasyonuda 30 nisana yaptırayım mı olumlu bir etkisi olurmu diye???

Allah razı olsun canım :KK17:

İnşallah bizim gibi faydasını göreceksiniz.:KK16: 8 mayıs alternatif tarihlerden biri canım. yani mayıs ayının tarihlerinden biri. o tarihte adetin uygun olursa çıkan tüylerini alabilirsin :KK34:

bu tarihler kökten alınabilen tüm yöntemler için geçerlidir. yani lazerde de olumlu etki yapıyor. daha hızlı ulaşacaktır sonuca :KK6:

akrepcik yaa bende adet dönemime girdim :KK43: kaç aydır hep böyle oluyo oofff. 8 mayısa kaldım ama 8 mayısı bende anlayamadım, ay bi burca falan mı geçiyor, tutulma olmuş dün akşam ona benzer bişey mi olacak bilemedim :) neyse tüylere etki etsinde önemli olan bu.:115:

akrepcik yaa bende adet dönemime girdim :KK43: kaç aydır hep böyle oluyo oofff. 8 mayısa kaldım ama 8 mayısı bende anlayamadım, ay bi burca falan mı geçiyor, tutulma olmuş dün akşam ona benzer bişey mi olacak bilemedim :) neyse tüylere etki etsinde önemli olan bu.:115:

8 mayıs Mayıs ayının ilk tarihi canım.Nisanın 2. tarihini yapamayanlar için öncedenm gün verdim. ayın evresi değişiyor. dün ay tutulması oldu, sonrada dolunay oldu :KK16: her zaman olmaz bu ikisi bir arada , dün çok özeldi :KK31: sen boşver tarihlere bak, aklını karıştırma :KK1:

bu arada şubatın son tarihinden beridir benimde bir türlü denk gelmedi tarihler, ama o zaman aldığım tüylerin ucunu göremiyorum hala :KK53: yoksa bi daha çıkmayacaklar mı :26: açaydım gollarımı gitme diyeydim :KK43:

Son düzenleme:
sadece bu tarihlere uyarak canım. Doğru zamanda yapınca ne sertleşiyor ne hemen uzuyor, uydukça geç çıkacak ve yumuşayacak tüylerin, sonra azalmaya başlayacak. hatta azalma bazılarında direk ilk alışta oluyor :KK53: Aramıza hoşgeldiiiiiiiiiiiiin :KK16:

hoş bulduk. gelişmeleri bildiririm:)))

akrepcik seni başka nereden takip edebilrim? saç boyama zamanlarını, cilt bakımı zamanlarını, zayıflamada etkili günleri... falan hangi topiklere yazıyosun?

Bu aralar kaş aldırsak problem olur muuuu? bide manikür-pedikür falan yaptırmak için uygun bi tarih var mı,yoksa istediğimiz zaman yaptırabilir miyiz ? :)

iki gündür mükemmel bir ay manzarası var :)
Akrepcik ilk sayfaya mayıs tarihleri yazdın mı canuuuuum
düzenli ol düzenli :))

kaşlarım köylü kızı gibi oldu ama ayın azalan fazına girdik diye alamıyorum:KK43:

akrepcik seni başka nereden takip edebilrim? saç boyama zamanlarını, cilt bakımı zamanlarını, zayıflamada etkili günleri... falan hangi topiklere yazıyosun?

canım Ay ile Yaşam konu başlığım vardı, farklı başlıklara yetişmem zor oluyordu. Yöneticilere bildirip konuyu kapattırdım, ve bu konu başlığında ilk mesajda güncel olarak veriyorum :KK76: misal bugünle beraber 14 gün boyunca iştah azalacak ve diyet yapman çok kolay olacak. tabağına alacağın yemek miktarını azaltarak karnının doymasını kolaylaştıracaksın :KK66:

Son düzenleme:
Bu aralar kaş aldırsak problem olur muuuu? bide manikür-pedikür falan yaptırmak için uygun bi tarih var mı,yoksa istediğimiz zaman yaptırabilir miyiz ? :)

konunun ilk mesajında bu bilgilerin hepsini alıntı içerisinde belirttim zaten :KK34: ama senin için tekrarlayayım.

epilasyon tarihlerinde kaşını aldırırsan ; doğru kaş alımı ile birlikte aldırdığın kaş tüyleri geç çıkacak ve zamanla bitecek. fakat ben epilasyon tarihlerinde kaş alımını desteklemiyorum ve önermiyorum, ilerde kaş şeklini değiştirmek istediğinde çok zorlanırsın, ya o eski kaşların geri gelmez ya da aylarını alır. Birde bu tarihte kaş alımı için kuaföre gittiğini düşünelim, kuaför şekil verirken yanlışlık yaptı ve şeklini bozdu diyelim. kaş küsmesi olayını biliyorsun, o bölgede dökülmeler olacaktır. kaşınızı en azından küçülen fazda aldırın, fakat bu aldırdığınız tarih epilasyona denk gelmemeli. büyüyen fazda alırsan kaş küsmez fakat hemen çıkar, hızlı uzar.

pedikür-manikür konusuna gelirsem ; eğer ki tırnaklarım geç uzasın, manikür pedikür uzun süre dursun diyorsan epilasyon tarihinde tırnak bakımını ve kesimini yapacaksın. böylece tırnakların biraz daha uzun süre aynı boyda kalacak. Diyelim ki tırnak yeme hastalığın var, tırnakların şekilsiz, tırnağını büyütmek istiyorsun, hızlı uzasın istiyorsun : büyüyen fazda keseceksin ve hızlı uzaması için nişastalı suya elini daldırıp 10 dk. bekleyeceksin hergün. özellikle hızlı uzasın diyorsan, saç kesim tarihi olarak verdiğim zamanda kesim yapacaksın :KK34:

büyüyen fazda mı veya küçülen fazda mı olduğumuzu öğrenmek istiyorsan konunun ilk mesajında bakım tarihleri veriyorum, orda yazar hangi fazda olduğumuz. 2-3 günde bir tarihleri güncelliyorum :KK54:

iki gündür mükemmel bir ay manzarası var :)
Akrepcik ilk sayfaya mayıs tarihleri yazdın mı canuuuuum
düzenli ol düzenli :))

kaşlarım köylü kızı gibi oldu ama ayın azalan fazına girdik diye alamıyorum:KK43:

daha nisan tarihleri bitmedi ki :KK1: olsun uzasın ben 2 ay uzatmıştım ve farklı bi şekil verdim. bu seneni modası kalın kaş zaten :KK34:

tv de astrologlar dolunay 25i demişti diye hatırladım ben, ve 25inde ağda yaptım. umarım faydalı olur. kaşımın da alınması gerekiyor ama kaş lazım bitmesin diye almadım :KK3:

X