Dolunay epilasyonu

Merhaba kızlar merak ettiğim bir şey var. Dolunay vakti epilasyon yaptığımızda tüyler her zamankinden daha az mı çıkacak? Veya daha mı uzun süre pürüzsüz kalacak? :44:

Merhaba kızlar merak ettiğim bir şey var. Dolunay vakti epilasyon yaptığımızda tüyler her zamankinden daha az mı çıkacak? Veya daha mı uzun süre pürüzsüz kalacak? :44:

her uyuşunda daha geç ve daha az çıkacak. zamanla yok bile olabilir. bu benim 4. uyuşum olacak dolunaya % 40 azalma var. tüylerimi alabilmem için eskiden 3 hafta beklemem gerekiyodu, şimdi 2 ay bekliyorum anca uzuyorlar :KK34: bitmese bile geç çıksın yeter. ona da razıyım:KK1:

her uyuşunda daha geç ve daha az çıkacak. zamanla yok bile olabilir. bu benim 4. uyuşum olacak dolunaya % 40 azalma var. tüylerimi alabilmem için eskiden 3 hafta beklemem gerekiyodu, şimdi 2 ay bekliyorum anca uzuyorlar :KK34: bitmese bile geç çıksın yeter. ona da razıyım:KK1:

Aiiyyy ne güzel ya. İnşallah bende de aynı şekilde etki eder.
Gelsin artık 25 Şubat. :KK70:

Ben de takipçinim o zaman artık :KK1:

geçen tarih reglime geldiği için kaçırdım maalesef 25 şubata da daha çok var yüzüme yapmaya planlıyorum o zamana kadar beklersem çenem olur keçi sakalı :KK30:

Dolunay değil arkadaşlar ayın durumu diyelim şuna... Bu araştırmaları Aycangül yapmıştı ve hala blogunda çok güzel bir şekilde açıklamalar yapıyor... Ben takvimi bulmama rağmen onu takip ediyorum sonuçta ondan öğrendik bunları...

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolunay değil arkadaşlar ayın durumu diyelim şuna... Bu araştırmaları Aycangül yapmıştı ve hala blogunda çok güzel bir şekilde açıklamalar yapıyor... Ben takvimi bulmama rağmen onu takip ediyorum sonuçta ondan öğrendik bunları...

canım ondan öğreniyorsan neden benim sayfamı meşgul ediyorsun ? oraya git öğrenmeye devam et.

geçen tarih reglime geldiği için kaçırdım maalesef 25 şubata da daha çok var yüzüme yapmaya planlıyorum o zamana kadar beklersem çenem olur keçi sakalı :KK30:

yüzüme arada bende uymuyorum dolunay için. çünkü hani bacak falan değil sonuçta gizlensin :KK1: ama sonuç olarak küçülen ay fazındayız alsan da daha kötü olmaz. alabilirsin yani :KK54:

Canim birsey sorucaktim ya. Epilasyonu sadece dolunayda mi yapmamiz gerekiyor yani verdigin tarihlerde? Aralarda yapamaz miyiz? Benim sık sık yapmam gerekiyor spor yaptigim icin o yüzden soruyorum :26:

Canim birsey sorucaktim ya. Epilasyonu sadece dolunayda mi yapmamiz gerekiyor yani verdigin tarihlerde? Aralarda yapamaz miyiz? Benim sık sık yapmam gerekiyor spor yaptigim icin o yüzden soruyorum :26:

dolunaydan kasıt aslında küçülen ay fazı. 1 ayda ortalam 2 tarih oluyor. bazen 3 bazen ise 1. .. hangisi adetten 1-2-3 gün öncesine denk geliyorsa o tarihi uygulama diğerelerini uygulayabilirsin veya burda bana sorabilirsin. zaten bu tarihler tüy uzamasını geciktirecektir ve azaltacaktır:KK54:

Son düzenleme:
kızlar VERİLEN TARİHLERDEN HANGİSİ ADETİNİZDEN 1-2-3 GÜN ÖNCESİNE DENK GELİYORSA O TARİHTE EPİLASYON YAPMAYIN. 1 HAFTA FALAN VARSA YAPABİLİRSİNİZ. BU KISMI DÜZELTEYİM DEDİM ..!

o zaman bu küçülen ay fazında saç kesilir mi?

küçülen ay fazında saç kesimi yapılmaz olumsuz etkiler canım . fakat şu an büyüyen ay fazındayız kesim yapabilirsin. fakat en etkili kesim tarihini istersen 23 şubatta kesim yapabilirsin :KK34: şu an bu konu üzerinde çalışıyorum:KK54:

X