Dondurulmuş 5. Gün embriyosu kafamda deli sorular 😁

snsirellla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2019
113
31
32
Arkadaşlar merhaba 5. Gün embriyosu transfer edildi Şuan sanırım gebeyim 😁 yalnız bebek 5 haftalık diyor doktor ama kaç günlük olduğu belli oluştuğu gün belli Şuan bize göre 25 günlük ama doktora göre 35 günlük o nasıl oluyor çözemedim 🫢

Arkadaşlar merhaba 5. Gün embriyosu transfer edildi Şuan sanırım gebeyim 😁 yalnız bebek 5 haftalık diyor doktor ama kaç günlük olduğu belli oluştuğu gün belli Şuan bize göre 25 günlük ama doktora göre 35 günlük o nasıl oluyor çözemedim 🫢
Sen transfer tarihine göre hesapliyosundur ama regle göre hesaplandığı için fazladan olmuş oluyor :) hamile kalmadigin zaman da hesaplanıyor yani

Bende 5.gün embriyo transferi olacağım transferden sonra neler yaptın nasıl devam ettirdin hayatinı?

Bende 5.gün embriyo transferi olacağım transferden sonra neler yaptın nasıl devam ettirdin hayatinı?
2 gün sadece kişisel ihtiyaçlar için kalktım iş yemek temizlik yapmadım çok yavaş yürüdüm evde sonra rutin hayata döndüm ve temkinliydim tabiki karnımı kasacak şeyler yapmadım yukarı uzanmadım eğilmedim dikkatli davrandım yemeğimi yaptım ufak tefek ev işlerini yaptım çok kasma kendini orda olduğunu düşün havuç suyu içtim birde günde 1 bardak

Merhaba 23 martta yumurtalarim toplandı toplamda 17 yumurta çıktı 1. Gün 7 tanesi saglikliydi 5 tanesi donlenmis 2 tanesi takipte dedi bugün 2. Gün 5 tanesinden 4ü iyi 1tanesi yavasmis normalami bu durum yardımcı olurmusunuz🥺

X