Dondurulmus embriyo.

Kizlar allaha sukur bugun transferimi oldum dinleniyorum

Ayy amin cnm inss yuregine agzina bebisine saglik cnm benim sagol

Cnm benimde igne hergun bitane fitil jel kullanmiyorum bende dusuk olunca gecen sefer dr igne cevirdi bu tedavimde

Cnm gozun aydin masallah :nazar:degerin cok guzel artmis bence hersy yolunda gerisine takilma sen

nesecim cok sagol tatlim, dualarim seninlee:KK16::KK16:

bugun transferim 20. gunu ve cok sukur b-hcg 7000 cikti, ancak gecen hafta progesterone um 23 ken bu hafta 18.9 cikti..hemsire endiselenmene gerek yok dedi, bende arastirdim gercekten normal sinirlar icinde..ama yinede dusus olunca insan korkuyor..varmi progesterone degerleri hakkinda bilgisi olannnnn?? herkese bol bebisili gunler dilerimmmmm:KK16::KK16:

canım maşallah inşallah darısı o pıt pıtları sağlıkla duymaya :)

Geldim kizlarr cok sükür bebisler iyiler :KK16: Bir bebisimiz kendini gösterdi digeri saklandi =)) Allah izin verirse bi kizim olacakmis :KK52: Ayy cok mutlu oldumm hep icimde bi his vardi zaten biri kiz gibi geliyordu sükürler olsun Rabbime :KK16::KK16: Diger bebisi de 3 hafta sonraki kontrolumde ögrenirim insallah :KK16:
Unbelivable kuzum cok güzel cikacak insallah sonuclarin sen merak etme diyecegim ama bende merakla bekliyorum :KK1: Hayirlisiyla güzel haberler verirsin insallah :KK16::KK16:
Silanazcim canim gözün aydin hareketleri hissetmeye baslamissin, bende ufak ufak pitpitlar hissediyorum arada ama emin olamiyorum sanirim daha erken ilk hamilelik icin. Bulantilarinda yakinda gecer insallah benim kalmadi gibi bisey cok sükür rahatladim artik kilo almaya basladim :KK1: Bu arada seninde cinsiyetleri ögrenmene az kalmis insallah Allah gönlündekini verir :KK16::KK16:
Kizlar ben simdilik kaciyorum sonra yine gelecegim öpüyorum hepinizii :KK54::KK54:

canım güzel kızın ve daha cinsiyeti belli olmayan bebeğimizi rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin canım :)

Aynen canim, saglikli sihatli kucagimizada alalimda bekleriz allhin izni ile, bebisler iyo herhalde bulantilar tam gaz devam, hareketleri hissetmeye basladim bir kac gundur, kelebek cirpinislari basladi cok sukur, benimde 28 Nisan 16 haftalik oluyoruz bakalim cinsiyetleri gosterceklermi, oglum baya yoruyor havalar guzel olmaya basladi her gun parktayiz, gezmelerdeyiz... tek avantajim bu hareketlilikle herhalde bu gidis kilo fazla almam :) simdi ye kadar daha 1 kilo almadim :)yoruluyorum ama tatli bir yorgunluk, tedbir hep var ama takdir allahtan ins. Bu bebislerimin ikisinidr kucagima almak nasip olur.

canım maşallah sana da :) hem oğlun hem de ikizlerle uğraşıyorsun :) kilo da almamışsın maşallah maşallah :)
Kızlar bi sorum olacak bu cumartesi allah kısmet ederse dondurulmuş embriyolarımı alıcam doktorum bana 5 gün boyunca progrstan 50 mg iğne verdi anladığım kadarıyla progestan iğne tutunmaya yardımcı oluyor donmuş tedavi olupta hergün iğne vurulan da var acaba doktorumdan rica etsem banada hergün verir mi

canım transfere az kalmış hadi hayırlısı :) transferin sorunsuz olur ve bebişlerin sana sıkı sıkı tutunur :)

haaaa haa AMİNN CNM İNSSS

canım transferin olmuş hayırlı olsun tatlım :) inşallah test günü bebişlerin kendini gösterir :)

canım güzel kızın ve daha cinsiyeti belli olmayan bebeğimizi rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin canım :)

canım maşallah sana da :) hem oğlun hem de ikizlerle uğraşıyorsun :) kilo da almamışsın maşallah maşallah :)

canım transfere az kalmış hadi hayırlısı :) transferin sorunsuz olur ve bebişlerin sana sıkı sıkı tutunur :)

canım transferin olmuş hayırlı olsun tatlım :) inşallah test günü bebişlerin kendini gösterir :)

canimmmm hosgeldinnn:21::21: insallah tatlim, hepimize nasip olsun saglikli bebeciklerimizi kucagimiza almak:KK16::KK16: hadi azcik dinlen bekliyoruz senideee:KK55::KK55:

Son düzenleme:
canimmmm hosgeldinnn:21::21: insallah tatlim, hepimize nasip olsun saglikli bebeciklerimizi kucagimiza almak:KK16::KK16: hadi azcik dinlen bekliyoruz senideee:KK55::KK55:

inşallah canım :) bebeğimi bir kucağıma alabilsem o gün kaç yılın özlemi olacak :) haziran olacak galiba benim bakalım gelecek ay bir gideyim dra o ne diyecek dra göre şekillenecek :) bol bol dua et olur mu hem kendin hem bizim için :)

:
canım hayırlı uğurlu olsun 3 hafta sonrada erkek haberiyle geleceksin inanıyorum Rabbim sağlıkla kucağına aldırsın inşallah:nazar::nazar:

Sagol canim Rabbim hepimize sagliklia kucagimiza almayi nasip etsin bebeklerimizi :KK16::KK16: Kizin yeri ayri erkegin ayri gerckten insallah dedigin gibi olur ikisinide tadarim ama tabiki ilk basta saglikli olmalari, eli ayagi duzgun olsun yeterki :KK16:
Senin nasil gidiyor hamisligin kontrolun varmi yakinlarda?

ayyyyyyyyyyyy cok sevindimmmmm biri kiz ha aman masallahhh:nazar::nazar::nazar:doya doya izleseydin canim, Allah nazarlardan saklasin:KK16::KK16: kuzum beklemeye devam ediyorum az midem bulaniyo sanki:KK1::KK1:

Izledim bu sefer bitanem, uzun sürdü diger bebis yerinde durmadi onun cinsiyetini ögrenmek icin cok ugrasti ama olmadi doktorumda diyo bu cok yaramaz olacak :KK1: Amin canim Allahim bebislerimizi bize bagislasin :KK16: Cok sükür sonucunda güzel cikmis artik darisi kese ve pitpitlara :21: ayy yerim senin mercimek simdi kendine yerini hazirliyo :KK1: Ohh ohh bulansin biraz burdayim anne desin :KK3::KK1:

Hadi gozun aydin canim., bu sene masallahh herkes kiz bebek bekliyor, resmen 7 sulalem gencidnen yaslisina hamile, canim ben 15 haftalik oglum 18 hafta kizim oynamisti. Ilk hamileligmde ikinci hamilelgimde saka gibi ama 14 haftada hissettim hem.sag hem.sol taraf. Bagirsak hareketi sandim ilk ama yok degil yaniiii, bende az da olsa yemwye basladim bundan sonra aliriz ilk gebeligimde saka gibi 56 kilo ile hamile kaldim ve 80 kilo dogum yaptim, bunda o kadar cikicami hic zannetmiyorum bakalim, bekleyip yasayip gorcez ins.

Canim sagol darisi basina insallah sanada kizceler gelir saglikla :KK16: Sen baya erken hissetmissin ne guzel :KK9: Ben bir kac gundur hissediyorum ama devamli olmuyo arada bir bazen tum gun hic hissetmedigimde oluyor herhalde 1-2 hafta sonra daha netlesir. Ben basta kilo vermistim onlari aldim simdiye kadar artik bundan sonra gercek kilolar geliyor ama neyseki canim tatli cok kilo yapici seyler istemiyor. Bu bulantilar biraz ise yaradi :KK1: sen simdi ne kadar alsanda kolay gider 3 cocukla kilo mu kalir =))

Canim benim Allah razi olsun :KK16: Sende arada gel bizi güleryüzünden mahrum birakma =) Bir an öncede tedaviye basla bebisleri bekletme inaniyorum bu sefer simsiki yapisip hic birakmayacaklar insallahh :KK16:

Kizlar allaha sukur bugun transferimi oldum dinleniyorum

Ayy amin cnm inss yuregine agzina bebisine saglik cnm benim sagol

Cnm benimde igne hergun bitane fitil jel kullanmiyorum bende dusuk olunca gecen sefer dr igne cevirdi bu tedavimde

Cnm gozun aydin masallah :nazar:degerin cok guzel artmis bence hersy yolunda gerisine takilma sen

Canim transferin hayirli olsun sonu güzel olsun bebisli olsun :KK16: Simsiki tutunsunlar sana 9 ay sorunsuz bir hamilelik yasa insallah Rabbim emeklerini bosa cikarmasin hepimizin yardimcisi olsun :KK16::KK16:

inşallah canım :) bebeğimi bir kucağıma alabilsem o gün kaç yılın özlemi olacak :) haziran olacak galiba benim bakalım gelecek ay bir gideyim dra o ne diyecek dra göre şekillenecek :) bol bol dua et olur mu hem kendin hem bizim için :)

insallah olacak tatlim bu defa, bol bol dua edecegim sana, ama sende cok pozitif olacaksin soz muuuu:KK16::KK16:

Izledim bu sefer bitanem, uzun sürdü diger bebis yerinde durmadi onun cinsiyetini ögrenmek icin cok ugrasti ama olmadi doktorumda diyo bu cok yaramaz olacak :KK1: Amin canim Allahim bebislerimizi bize bagislasin :KK16: Cok sükür sonucunda güzel cikmis artik darisi kese ve pitpitlara :21: ayy yerim senin mercimek simdi kendine yerini hazirliyo :KK1: Ohh ohh bulansin biraz burdayim anne desin :KK3::KK1:

vay yaramaz sevimli seyy, kesin erkek o:) bak kiizimiz nasil uslu uslu durmus:KK16::KK16: aman masallah ikisinedee:nazar::nazar: kuzum saglikla kucaklicaksin insallahhhh:21::21:

vay yaramaz sevimli seyy, kesin erkek o:) bak kiizimiz nasil uslu uslu durmus:KK16::KK16: aman masallah ikisinedee:nazar::nazar: kuzum saglikla kucaklicaksin insallahhhh:21::21:

Isin garip kismi ne biliyomusun kuzum bebisler yanyana ya en basindan beri hangisinin kiz oldugu icime dogmustu gerci digerini daha bilmiyorum ama bu kesedeki diyodum hep kiz öylede oldu gercekten insanin icine doguyormus :KK53: Sen ne hissediyosun canimm bebisin icin? :KK1: Aminn tatlimm Rabbim hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin mis kokulularimizii :KK16::KK16:

Kızlar bi sorum olacak bu cumartesi allah kısmet ederse dondurulmuş embriyolarımı alıcam doktorum bana 5 gün boyunca progrstan 50 mg iğne verdi anladığım kadarıyla progestan iğne tutunmaya yardımcı oluyor donmuş tedavi olupta hergün iğne vurulan da var acaba doktorumdan rica etsem banada hergün verir mi

Canimm cumartesi aliyosun demek bebislerinii :KK16: Insallah cok güzel bir transferin olur bebislerin kolayca gelip 9 ay hic birakmazlar annelerini insallah :KK16::KK16: Igne konusunda da sor doktoruna ama vermeyebilir, bende cok istedim ama yok gerek yok jelde ayni etkiyi yaratiyor dedi ne dediysem vermedi bende dedim vardir bir bildigi cok gerek görse verirdi.. Sende dene sansini canim ama kendini sartlama illa en iyisi igne diye

Canim sagol darisi basina insallah sanada kizceler gelir saglikla :KK16: Sen baya erken hissetmissin ne guzel :KK9: Ben bir kac gundur hissediyorum ama devamli olmuyo arada bir bazen tum gun hic hissetmedigimde oluyor herhalde 1-2 hafta sonra daha netlesir. Ben basta kilo vermistim onlari aldim simdiye kadar artik bundan sonra gercek kilolar geliyor ama neyseki canim tatli cok kilo yapici seyler istemiyor. Bu bulantilar biraz ise yaradi :KK1: sen simdi ne kadar alsanda kolay gider 3 cocukla kilo mu kalir =))

3 cocuk okuyuncq kahkaha attim cidden benim diye :) bugunumuze hamd olsun , hic cocugun olmaz derlerken rabbin 1 verdi, digeti 2'si ilede taclandirir ins. Aynen canim kilo aldirici hic bisey canim istemiyo zaten kilo yapanda hamur isi ve tatli inaki onlarda bebege kilo aldirmiyo bos et yapiyo, ilk gebeligimde hap tatli yedimki oglumun hareketlerini takip edeyim, ondan bu kadar aktif firlamam zaten, bende baslarim yavas yavas wlmaya, karnim cikti ama goren anliyo ama kimse ikiz oldunu esimden baska bilmiyor , herkese buyuk sok olcak

bugun transferim 20. gunu ve cok sukur b-hcg 7000 cikti, ancak gecen hafta progesterone um 23 ken bu hafta 18.9 cikti..hemsire endiselenmene gerek yok dedi, bende arastirdim gercekten normal sinirlar icinde..ama yinede dusus olunca insan korkuyor..varmi progesterone degerleri hakkinda bilgisi olannnnn?? herkese bol bebisili gunler dilerimmmmm:KK16::KK16:
canım değerin mükemmel kese hazır sıra pıtpıtlarda bn 6. haftamda duydum inş kontrolunde sende duyarsın
:

Sagol canim Rabbim hepimize sagliklia kucagimiza almayi nasip etsin bebeklerimizi :KK16::KK16: Kizin yeri ayri erkegin ayri gerckten insallah dedigin gibi olur ikisinide tadarim ama tabiki ilk basta saglikli olmalari, eli ayagi duzgun olsun yeterki :KK16:
Senin nasil gidiyor hamisligin kontrolun varmi yakinlarda?

canım evlat gibisi yok kız erkek farketmez tabi ama insan ikisinide tatmak istiyor elbet ben 30 unda 2li teste gitcem bulantım yoktu iyiydim 3 gündür ara ara bulanıyor hiç hoş bi duygu değil :)

3 cocuk okuyuncq kahkaha attim cidden benim diye :) bugunumuze hamd olsun , hic cocugun olmaz derlerken rabbin 1 verdi, digeti 2'si ilede taclandirir ins. Aynen canim kilo aldirici hic bisey canim istemiyo zaten kilo yapanda hamur isi ve tatli inaki onlarda bebege kilo aldirmiyo bos et yapiyo, ilk gebeligimde hap tatli yedimki oglumun hareketlerini takip edeyim, ondan bu kadar aktif firlamam zaten, bende baslarim yavas yavas wlmaya, karnim cikti ama goren anliyo ama kimse ikiz oldunu esimden baska bilmiyor , herkese buyuk sok olcak

Evet canim sensin 3 cocuk annesi olacaksin insallah =) Ben hamurisi yiyiyorum arada ama dikkat edip yememeye calisiyorum yoksa cok kilo alirim dedigin gibi bos et bebeklere kilo aldirmiyo, tatli da yiyemiyorum cikolata delisi olan ben simdi adini söyleyince bile tiksiniyorum. Oglun ondan bu kadar hareketli demek :KK1: Benim bi bebiste asiri hareketli demek tatli takviyesi yapsam ucacak artik :KK9: Benimde en yakinlarim biliyor hatta hamile oldugumu bilen cok az kisi var, ilk hamileligimde kalp atisi olmayip kürtaj olunca bunu en az 3 ay dolmadan söylemek istemedik hala da söyleyemiyorum biliyosun ikiz gebelik riskli gebelik hep korku var icimde..

canım değerin mükemmel kese hazır sıra pıtpıtlarda bn 6. haftamda duydum inş kontrolunde sende duyarsın

canım evlat gibisi yok kız erkek farketmez tabi ama insan ikisinide tatmak istiyor elbet ben 30 unda 2li teste gitcem bulantım yoktu iyiydim 3 gündür ara ara bulanıyor hiç hoş bi duygu değil :)

Insallah hayirlisiyla tertemiz cikar canim 2li testin. Bilmezmiyimm berbat bir duyguu :KK1: Benim sabah kalktigimda basliyodu gece uyuyana kadar yani 2 dk gecmiyodu ayy ne zordu Allah herkesin yardimcisi olsun valla cok zor ama bir yandan da mutlu oluyodum biliyodum ki bebislerim iyi o bana dayanma gücü veriyodu hic ilac icmedim kesilsin diye dedim sonrada kesilir bisey mi oldu diye üzülürüm =)) Seninde cok olmaz sanirim zaten az kalmis 3 ayinin dolmasina insallah cok artmadan kurtulursun canim =)

inss cnm benim sagol

Canim transferin hayirli olsun sonu güzel olsun bebisli olsun :KK16: Simsiki tutunsunlar sana 9 ay sorunsuz bir hamilelik yasa insallah Rabbim emeklerini bosa cikarmasin hepimizin yardimcisi olsun :KK16::KK16:
Amin cnm insss

Isin garip kismi ne biliyomusun kuzum bebisler yanyana ya en basindan beri hangisinin kiz oldugu icime dogmustu gerci digerini daha bilmiyorum ama bu kesedeki diyodum hep kiz öylede oldu gercekten insanin icine doguyormus :KK53: Sen ne hissediyosun canimm bebisin icin? :KK1: Aminn tatlimm Rabbim hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin mis kokulularimizii :KK16::KK16:

ayy ne seker...masallah size:nazar::nazar: ben daha hamile oldugumu bile yeni hissetmeye basladim canim azcik zaman ver bana cinsiyet icin:))

X