Donmuş embiriyo transferi yaptıranlar ve yaptıracaklar

Canim babyprin dogum kontrol hapi mi ?

Sanki bana öyle gibi geldi ?

O ilaci neden kullaniyorsun ? Neye faydali imis ? bilmiyorumkismile

Canım babyprin coraspirin gibi bir ilaç, beek aspirini, düşük dozlu bir aspirin yani. Kanı sulandırıp pıhtılaşmayı önlüyor, embriyonun rahim duvarından beslenebilmesini sağlıyor. Tüp bebek tedavisinde transferden sonra kullanılan çok standart ilaçlardan biri.

Cok sagol canim verdigin bilgiler icin ..

Bende kan pihtilasmasi var ve Fraxiparin adli igne kullaniyorum ben de ...

Ama burdaki merkezlerde aspirin ve benzeri ilaclar verilmiyor .. Hic duymadim ..

Cok sagol canim verdigin bilgiler icin ..

Bende kan pihtilasmasi var ve Fraxiparin adli igne kullaniyorum ben de ...

Ama burdaki merkezlerde aspirin ve benzeri ilaclar verilmiyor .. Hic duymadim ..

Silam slm arkadasim.Tedavin hayirli olsun canim,insallah hersey yolunda gider.Ben sana birsey sormak istiyorum,eger cevap yazarsan sevinirim.Kacinci denemen ve kan pihtilasmasi oldugu nasil anlasildi.Benim ´2 negatifim oldu.Simdi adet günümü bekliyorum.Bende bantlara basliyacagim tekrar.Biz doktora sorduk neden tutunma olmuyor diye yapacak baska birsey yok diyor sadece.Halbuki türkiyedeki doktorlardan duydugum ve internetten arastirdigim kadariyla üst üste olumsuz sonuctan sonra mutlaka bakilmasi gereken seyler kromozom analizi genetik ve kan pihtilasmasi.Ama burada yapilan sey sadece standart transfer yapiliyor olmazsa hic bir arastirmaya gidilmiyor.Benim 2 denmemde dondurulmuslarla denendi.Simdikilerde dondurulmuslar olacak.Simdi ben düsünüyorum arsatirilmadi yine ayni sonucu alicam.Senin nasil oldu nasil anlasildi kan pihtilasmasi merak ettim.Görüsmek üzere

Silam slm arkadasim.Tedavin hayirli olsun canim,insallah hersey yolunda gider.Ben sana birsey sormak istiyorum,eger cevap yazarsan sevinirim.Kacinci denemen ve kan pihtilasmasi oldugu nasil anlasildi.Benim ´2 negatifim oldu.Simdi adet günümü bekliyorum.Bende bantlara basliyacagim tekrar.Biz doktora sorduk neden tutunma olmuyor diye yapacak baska birsey yok diyor sadece.Halbuki türkiyedeki doktorlardan duydugum ve internetten arastirdigim kadariyla üst üste olumsuz sonuctan sonra mutlaka bakilmasi gereken seyler kromozom analizi genetik ve kan pihtilasmasi.Ama burada yapilan sey sadece standart transfer yapiliyor olmazsa hic bir arastirmaya gidilmiyor.Benim 2 denmemde dondurulmuslarla denendi.Simdikilerde dondurulmuslar olacak.Simdi ben düsünüyorum arsatirilmadi yine ayni sonucu alicam.Senin nasil oldu nasil anlasildi kan pihtilasmasi merak ettim.Görüsmek üzere

Canim bana da defalarca negatif tüp bebek sonucundan sonra bazi testeri yaptirmami söylediler ...

Aslinda tüp bebege gecmeden önce arastirilmasi gerekli bence ...

Kan pihtilasmasi , Rahim filmi , Kromozom analizi , Lenfosit asisi ...

Bunlari malesef yasayarak ögrendim ..

ilk hamileligim bebegimin kalp atisi durdugu icin sona erdi ..

Meger kan pihtilasmasindanmis ...

2. hamileligim düsükle sonuclandi . Rahimdeki polip nedeniyle ..

Canim sana tavsiyem tedaviye baslamadan önce doktorunla konusun ve tüm testlerin yapilmasini isteyin ..

Sizi gerekli doktorlara havale edecektir ..

Bende sana tedavinde basarilar diliyorum canim ..

Ben 5. kez mikro 4.veya 5. donmus embriyo tedavim ...

Eksik veya fazlaysa da kusra bakma .. Artik sayisini ben bile unuttum canim ..

Son düzenleme:
Canim evet nikini cok iyi hatirliyorum ..

Memnun oldum canim ya tanidik biriyle sohbete devam etmeye ...

Peki Seda yildiz nikini neden degistirdin ?

Kamuflaj mi olmak istedin ? :1ninca:

evt cnm ınsan eskılerden tanıdık bırıyle sohbet edınce ıyı gelıyor valla
kamuflaj??? Biraz oyle :1ninca: birazda gerçek isimi kullanmak ıstemedım ondannnn canımm

merhabalar,
biz ocak ayında mikroenjeksiyon yaptırdık iki embriyo transfer edildi üç tanesini dondurduk,test tarihinden bir gün önce kanamam başladı ertesi günü test sonucum 138.8 çıktı doktorum güzel bir sonuç iki gün sonra tekrar test dedi ama kanamam git gide çoğaldı ve sonuç 19a düştü...:KK43: mart ayında dondurulmuşlarla deneyeceğiz dondurulmuş embriyo ile gebelik yaşayan varmı içinizde..? kafam iyice karıştı bazıları iyi bazıları kötü diyor dondurulmuş embriyo için...

merhabalar,
biz ocak ayında mikroenjeksiyon yaptırdık iki embriyo transfer edildi üç tanesini dondurduk,test tarihinden bir gün önce kanamam başladı ertesi günü test sonucum 138.8 çıktı doktorum güzel bir sonuç iki gün sonra tekrar test dedi ama kanamam git gide çoğaldı ve sonuç 19a düştü...:KK43: mart ayında dondurulmuşlarla deneyeceğiz dondurulmuş embriyo ile gebelik yaşayan varmı içinizde..? kafam iyice karıştı bazıları iyi bazıları kötü diyor dondurulmuş embriyo için...

Öncelikle gecmis olsun canim ...

Insallah bu kez saglikla kucagina almayi nasip eder MEVLA ...

Canim iyi de olsa kötü de olsa , sonucta baska sansimiz yok ...

Burdaki cogu arkadas donmus embriyoyla hamile kalmayi basardi ..

Darisi bizlere olsun insallah ..

Ben inaniyorum biz de basaracagiz ..

Benim de 5 tane donmus embriyom var ..

1 hafta sonra transferim olcak ALLAHIN izniylee ..

Arkadaslar haftaya carsamba dondurulmus tek embiriyo transferim gerceklesicek bu benim 3. denemem allahim bu sefer insallah tutar :ecrin_bebek:

Mrb,
ben 3.denemem için dondurulmuşları deniyecem.2 martta hayırlı ile başladım.günlük 75 doz gonal-f iğne yapıyorum.1 adet bebe aspirin ve folik asit hap içiyorum.Perşembe günü tekrar kontrolüm var.Büyük ihtimal c.tesi aşılamam yapılacak.Salı veya çarşamba günü de dondurulmuş yumoşumun transferi var.Lütfen dualarınızı eksik etmeyin kızlar.Bu sefer sonucu aldığımda eşim ile beraber mutluluk kahkahaları atmak istiyorum

Mrb,
ben 3.denemem için dondurulmuşları deniyecem.2 martta hayırlı ile başladım.günlük 75 doz gonal-f iğne yapıyorum.1 adet bebe aspirin ve folik asit hap içiyorum.Perşembe günü tekrar kontrolüm var.Büyük ihtimal c.tesi aşılamam yapılacak.Salı veya çarşamba günü de dondurulmuş yumoşumun transferi var.Lütfen dualarınızı eksik etmeyin kızlar.Bu sefer sonucu aldığımda eşim ile beraber mutluluk kahkahaları atmak istiyorum

Canim donmus embriyon varsa neden Gonal F kullaniyorsun ?

Yumurtalarinin gelismesi gerekmiyor .. Zaten var olan ve daha önceden dondurulmus olan embriyolari transfer edilecek sadecee ..

Hangi merkezde tedavi görüyorsun ?

Bilmiyorum aramizda donmuslariyla deneyenlerden Gonal F kullanan var mi acaba ?

Ben Estradiol , folik asit ve ecopirin kullaniyorum simdilik ..

canım ben dondurulmuşla hamile kaldım.şuanda ikizlerim 29 günlük.çok şükür dünyaya geldiler.darsısı isteyen herkesin başına.

canım ben dondurulmuşla hamile kaldım.şuanda ikizlerim 29 günlük.çok şükür dünyaya geldiler.darsısı isteyen herkesin başına.

Canim yavrularini ALLAH anali babali büyütsün ..

Bizlere umut oldun .. Insallah bir sene sonra bize de burdan ayni sözleri yazmak nasip olur ..

Allahim yüzümüze baksin insallah ..

Canim sen transferden sonra hangi ilaclari kullanmistin ve nelere dikkat etmistin ?

Paylasirsan cok sevinirim ..

Tesekkür ederim simdiden ...

Allaha emanet olun .. ikizlerini öpüyorum .. Şeniz

Son düzenleme:
Benim de cuma gunu donmus iki embryo transferim oldu. 2 nisan da test gunu. Embryolarin biri 100% digeri 80% iyi durumda dediler. Hakkimizda hayirlisi..

Benim de cuma gunu donmus iki embryo transferim oldu. 2 nisan da test gunu. Embryolarin biri 100% digeri 80% iyi durumda dediler. Hakkimizda hayirlisi..

hayırlı olsun patly,
inşallah bebişlerin tutunmuştur sana.
bende (sat 18 martta) başladım 2.denememe dondurulmuşlarla. 4tane dondurulmuşum var.
yeni yasadan dolayı 1tane transfer edicekler. adetin kaçıncı günü transferin oldu. birde ne ilaçla başladın tedaviye.

Bende dondurulmuş embriyo ile hamile kaldım.ıkiz bebeklerim 20 gün önce dünyaya merhaba dedi.Zor bir süreçten geçtim ama 7 yılın sonunda ve bir dizine tedaviden sonra yavrularımı kucağıma aldım.Rabbim isteyen ve bu uğurda her türlü sıkıntıya katllanan herkese nasib eder inşllah.

Arkadaşlar dondurulmuş embriyo transferimin kan testi sonucunu bugün aldım. 247,5 çıktı:)) Hamileyimmmm:)

Arkadaşlar dondurulmuş embriyo transferimin kan testi sonucunu bugün aldım. 247,5 çıktı:)) Hamileyimmmm:)

Hatmatlos seni ilk tebrik eden ben olayim ...

Tebrikler arkadasim ... Şeniz

Ama bi sartim var .. Sen de beni tebrik etcen oldu mu ?

Cünkü ben de HAMiLEYiM ... kaydirigubbakcemile3

Rabbime sükürler olsun ...

Tüm isteyenlere en kisa zamanda nasip etsin ...

Hatmatlos seni ilk tebrik eden ben olayim ...

Tebrikler arkadasim ... Şeniz

Ama bi sartim var .. Sen de beni tebrik etcen oldu mu ?

Cünkü ben de HAMiLEYiM ... kaydirigubbakcemile3

Rabbime sükürler olsun ...

Tüm isteyenlere en kisa zamanda nasip etsin ...

Canıııım, önce öbür topikten aldım haberini çok çok çok tebrikler:))))) Hamileliği de beraber sayacağız ne güzel:))))

Ayy ne guzel silam, haymatlos ikinizide tebrik ederim allah kucaginizada almayi nasip eder darisi bizlerin basina insallahhh:ecrin_bebek:

X