Dostinex kullandınız mı?

arkadaşlar prolaktin yüksekliği baş ağrısı yapar mı çok kötü oluyorum ağrı dönme karışık çok şiddetlide değil hep sersem gibiyim

arkadaşalr benim prolaktin 16 çıktı dostinex verii...bu ilacı kullanırken hamile kalırsa bebeğe zarar verir mi..doktor bir şey söylemedi..siz ilacı kullandığınız ay korundunuz mu

Bende kullandım ben doğum yaptım bebeğimi kaybettim doktor sütüm gelmesin diye bunu verdi.

slm bayanlar bende yaklaşık 3 senedir var bekardım prl yükseldiğinda beni göğüslerimde süt geldi sıktığımda hic adet düzensizliğim olmadı şimdi ye kadar evlendim 7 ay sonra cocuk yapmaya karar verdim ama prl yüksekti 1 aylık dostinx kullandım ertesi ay gebe kaldım ama 5 haftalıkken düştü düşükten sonraki lk ayda tekrar deddnedim olmadı yani ocakta olmado şubatta kimyasal gebelik yaşadım.şimdi bakalım tekrar deniyoz dr bana dostinexsi vermedi parlodel verdi gebelik düşünenler ici daha iyimiş. mj larınızı bekliyorum byyyy

ben 2 aydır kullanıyorum haftada 1 yarım ama bende bişey olmuyor serephonede kullandım 2 ay bu aya dr. serbest bırakalım dedi.bekliyoruz:KK43:(

hamile kaldığın an bırakaıyorsun ilacı ilacı kullandığın zaman korunmaya gerek yok o zaten senin gebe kalmanı hızlandırıyor diye biliyorum

kızlar bende ilk ay parlodel 2.ay dostinex kullandım 48den 0.50düştü ve yumutlamısım ama korundum için kalamadım doktor kızdı neden korundun diye sizden ricam korunmayın emin olun kalıcaksınız :KK49:

arkadaşlar prolaktin yüksekliği baş ağrısı yapar mı çok kötü oluyorum ağrı dönme karışık çok şiddetlide değil hep sersem gibiyim

tatlımprolaktin zaten beyinden gelen bi hormon zaten o hormon 100falan olduğunda beyinde tümör falan için tomografi istiyolar inş seninki düşüktür

merhabalar prolaktin için dostinex kullandım hemde 4 5 kez ama ilacı bırakınca tekrar çıkıyor geçen ay 32 idi şimdi 42 oldu bu hormon adet dönemi yakın olduğunda değişiyormu ya da bi gebelik oluşmuşsa yükselmiş olabilirmi bir de hayıt suyu kullanıyordum kullanan herkes çok memnun benim ki neden yükseldi anlamadım...

benim prolaktin 32 çıkmıştı,2 kutu 8'lik dostinex kullandım,şuan 1,26 çıkmış.bu kez de çok düşmüş sanırım doktorumla telefonda konuştum birşey demedi..

1 küsur yıldır kullanıyorum, en son kontrole gittiğimde prolaktin değerim 92.7den 13 e düşmüştü ve ur boyutum 10x60mmden 10x5 mm e düştü. yan etkisi olarak sanırım haptan kaynaklı aşırı duygusallık var, her şeye ağlıyorum. bir de bazen uyuşmalar oluyor vücudumda. bunun dışında bir şey yok sanırım.

kizlar konu güncelmi acaba .dostinexle ilgili hicbi konu güncel degil nedense ??? :KK43:(
bende kullaniyorum 4 haftadir.hamile kalindiginda bisey olmaz insallahhhh cok güclüymüs ya

acaba faydasini nekadar sürede gördünüzde hamile kalabildiniz sizlerr ???öptümm byeeee

kizlar konu güncelmi acaba .dostinexle ilgili hicbi konu güncel degil nedense ??? :KK43:(
bende kullaniyorum 4 haftadir.hamile kalindiginda bisey olmaz insallahhhh cok güclüymüs ya

acaba faydasini nekadar sürede gördünüzde hamile kalabildiniz sizlerr ???öptümm byeeee

prl ne kadar çıkmıştı. bende 1-2 haftada bile etkisini göstermişti yani sadece 2 hap

prl ne kadar çıkmıştı. bende 1-2 haftada bile etkisini göstermişti yani sadece 2 hap

tsk ederim cevabin icin cnm.
ben önceki doktorda yaptirdim yaklasik 2 ay öncesine kadar 31 di
simdi yeni bir doktora gidiyorum oranin referans araligi farkli 72-511 mis oranin labaratuar siniri benimki 660 cikmis yüksek dedi doktor.

insallah benimkinide düsürür 4 günüm kaldi reglime insallah hamile kalabilmisimdir allahin izniyle :KK43:

tsk ederim cevabin icin cnm.
ben önceki doktorda yaptirdim yaklasik 2 ay öncesine kadar 31 di
simdi yeni bir doktora gidiyorum oranin referans araligi farkli 72-511 mis oranin labaratuar siniri benimki 660 cikmis yüksek dedi doktor.

insallah benimkinide düsürür 4 günüm kaldi reglime insallah hamile kalabilmisimdir allahin izniyle :KK43:

ilacı kullandıktan sonraki adetin erken gelebilir merak etme ve hazırlıklı ol. benim 41 di sonraki ölçtürdüğümde 0.1 e inmişti. adetimde 34 günden 26 güne inmişti o ay.çok etkili bir ilaç ama sana tavsiyem çok takma zaten o yüzden fırlıyor bu hormon. ayrıca 2. ölçtürdüğün yerdeki farklı birim olduğu için yüksek değerler. seninki biraz yüksek sadece

evet hayirlisi bakalim yarin doktor kontrolum var kan alcak yine insallah düsmüsdür.senin varmi canim bebek filan ?

evet hayirlisi bakalim yarin doktor kontrolum var kan alcak yine insallah düsmüsdür.senin varmi canim bebek filan ?

canım benim pıhtılaşma sorunum var. prl düzeldikten 3 ay sonra hamile kaldım. 2. hamileliğimde ilaç hiç kullanmamıştım. malesef ikisinide kaybettim. bizimki gibi az prl yüksekliği çoğunlukla sitresten kaynaklanıyor. rahat olmaya çalış ilaç zaten çok etkili merak etme düşücek sende hamile kalıcaksın. inşallah başka bir sorun yoktur canım.

canım benim pıhtılaşma sorunum var. prl düzeldikten 3 ay sonra hamile kaldım. 2. hamileliğimde ilaç hiç kullanmamıştım. malesef ikisinide kaybettim. bizimki gibi az prl yüksekliği çoğunlukla sitresten kaynaklanıyor. rahat olmaya çalış ilaç zaten çok etkili merak etme düşücek sende hamile kalıcaksın. inşallah başka bir sorun yoktur canım.

gecmis olsun canim..allah yardim etsin sabir versin,hamile kalabiliyosun ne güzel.allah kucagina almayi nasip etsin bidahakine AMINNNNN..

insallah...

gecmis olsun canim..allah yardim etsin sabir versin,hamile kalabiliyosun ne güzel.allah kucagina almayi nasip etsin bidahakine AMINNNNN..

insallah...

amin canım. seninkide hiç uğraştırmadan gelsin.

X