Tüp Bebek Merkezleri dr ali fuat şengör hastaları buraya

canım antalya tüp bebekten memnun kaldın mı

Bati beyden memnun kaldim.Ama Kemal beyi tanima firsatim olmadi acikcasi.secim sana kalmis tamami ile.Ikisindende randevu al zaten gorusme ucretsiz....Daha once yapmis oldugun testler vs varsa yaninda mutlaka gotur derim.

Bati beyden memnun kaldim.Ama Kemal beyi tanima firsatim olmadi acikcasi.secim sana kalmis tamami ile.Ikisindende randevu al zaten gorusme ucretsiz....Daha once yapmis oldugun testler vs varsa yaninda mutlaka gotur derim.
ön görüşme ücretsiz mi peki ön görüşmede muayene ediyorlar mı yoksa sadece tahlilere mi bakıyorlar

ALİ FUAT ŞENGÖR
HASTALARI ; BURASI SADECE İYİ ELEŞTİRİ PLATFORMU DEĞİLDİR VE HERKES AYNI DERECEDE MEMNUN KALMAZ GİTTİĞİ DOKTORDAN O YÜZDEN YAŞADIĞIMIZ OLUMSUZ DURUMLARI DA PAYLAŞIRSAK ÖNLEM ALARAK BİLGİ SAHİBİ OLURUZ ...
BENDE ALİ FUAT ŞENGÖR E ; ONUN TECRÜBESİNİ DUYARAK GİTTİM TA Kİ KUZENİMİN YAŞADIĞI O KÖTÜ GÜNE KADAR ! ÇALIŞTIRDIĞI NÖBETÇİ DOKTORUN YAPTIĞI İĞNE YÜZÜNDEN BEBEĞİNİ KAYBETTİ HADİ İĞNE YANLIŞ DEĞİLDİ DİYELİM KÜRTAJ YAPMADILAR HAZNE TEMİZ BEBEK GÖZÜKMÜYOR DİYE AMA KUZENİM AKŞAMI BEBEĞİ DÜŞÜRDÜ Kİ ASLINDA BEBEK O GECE ÖLMÜŞ VE 2 GÜNDÜR DE HAZNEDEYMİŞ DE HABERİMİZ YOKMUŞ :KK43: DAVA AÇACAKKEN ; KUZENİMİ ÖZEL VIP HASTA YAPIP HİÇ Bİ ÜCRET TALEP ETMEDİLER + KUZENİM GİRİŞ YAPTIĞI ANDA HEMEN ODAYA ALINIYO :) BEBEĞİN OLMASA BİLE TÜP BEBEKLE KUCAĞINA Bİ BEBEK VERECEĞİZ DEMELERİNE RAĞMEN VE KUZENİM VE AİLEMİZ ALİ FUAT ŞENGÖR E GÜVENEREK KOCA Bİ APTALLIK YAPIP YAZILI Bİ EVRAK ALMADILAR ŞİMDİ İSE KUZENİM 3140 TL KREDİ ÇEKTİ VE Bİ İNSANA GÜVENMENİN NE KADAR YANLIŞ OLDUĞUNU DAHA YENİ ANLADI :KK43: ŞU AN ANTALYA TÜP BEBEK MERKEZİNDE YUMURTA TOPLAMA İŞLEMİ BAŞARIYLA SONUÇLANDI İNŞALLAH DEVAMI DA GELİR :) ANTALYA NIN EN İYİ AVUKATI DA DAVA AÇMAK İÇİN ŞAHİTLERİ BEKLİYOR ...

Ali Fuat Şengör Doktoru ALLAH a havele ediyorum açık olan tüpleri miyom ameliyatınde tıkanmasına sebep oldu bende herkes iyi şeyler duyunca gidim dedim gitmez olaydım ALLAH belasını versin açık tüpleri tıkamayı başardı ALLAH kendini bildiği gibi yapsın
TÜPLERİ TIKIYOR Kİ
AÇTIRMAK İÇİN TEKRAR KENDİSİNE GİDİLSİN CANIM YOKSA NASIL PARA KAZANIYOLAR ZANNEDİYORSUN :) ALİ FUAT ŞENGÖR PARA İÇİN YAPMIYO BU İŞİ DİYENLER
NEDEN O ZAMAN Bİ GÜNE 100 E YAKIN HASTA SIĞDIRILIYO , NE KADAR SAĞLIKLI BU DURUM ? STANDART 50 HASTAYSA 50 HASTA OLSA HERKES MEMNUN KALMAZ MI :)

ALİ FUAT ŞENGÖR
HASTALARI ; BURASI SADECE İYİ ELEŞTİRİ PLATFORMU DEĞİLDİR VE HERKES AYNI DERECEDE MEMNUN KALMAZ GİTTİĞİ DOKTORDAN O YÜZDEN YAŞADIĞIMIZ OLUMSUZ DURUMLARI DA PAYLAŞIRSAK ÖNLEM ALARAK BİLGİ SAHİBİ OLURUZ ...
BENDE ALİ FUAT ŞENGÖR E ; ONUN TECRÜBESİNİ DUYARAK GİTTİM TA Kİ KUZENİMİN YAŞADIĞI O KÖTÜ GÜNE KADAR ! ÇALIŞTIRDIĞI NÖBETÇİ DOKTORUN YAPTIĞI İĞNE YÜZÜNDEN BEBEĞİNİ KAYBETTİ HADİ İĞNE YANLIŞ DEĞİLDİ DİYELİM KÜRTAJ YAPMADILAR HAZNE TEMİZ BEBEK GÖZÜKMÜYOR DİYE AMA KUZENİM AKŞAMI BEBEĞİ DÜŞÜRDÜ Kİ ASLINDA BEBEK O GECE ÖLMÜŞ VE 2 GÜNDÜR DE HAZNEDEYMİŞ DE HABERİMİZ YOKMUŞ :KK43: DAVA AÇACAKKEN ; KUZENİMİ ÖZEL VIP HASTA YAPIP HİÇ Bİ ÜCRET TALEP ETMEDİLER + KUZENİM GİRİŞ YAPTIĞI ANDA HEMEN ODAYA ALINIYO :) BEBEĞİN OLMASA BİLE TÜP BEBEKLE KUCAĞINA Bİ BEBEK VERECEĞİZ DEMELERİNE RAĞMEN VE KUZENİM VE AİLEMİZ ALİ FUAT ŞENGÖR E GÜVENEREK KOCA Bİ APTALLIK YAPIP YAZILI Bİ EVRAK ALMADILAR ŞİMDİ İSE KUZENİM 3140 TL KREDİ ÇEKTİ VE Bİ İNSANA GÜVENMENİN NE KADAR YANLIŞ OLDUĞUNU DAHA YENİ ANLADI :KK43: ŞU AN ANTALYA TÜP BEBEK MERKEZİNDE YUMURTA TOPLAMA İŞLEMİ BAŞARIYLA SONUÇLANDI İNŞALLAH DEVAMI DA GELİR :) ANTALYA NIN EN İYİ AVUKATI DA DAVA AÇMAK İÇİN ŞAHİTLERİ BEKLİYOR ...
merhaba canım öncelikle geçmiş olsun kuzenine,aslında sana bu konuda yazacak şeyim var ama işte hepsi yazılmaz,zaten önceki yorumlarımıda okumuş hak vermişsin.
neden kuzenin antalya tüp bebeğe gittiki,orasıda zaten ali fuatın ortak olduğu hastane,yani kemal beyle ortaklar ve orasıda tamamen olaya ticari bakıyor,dedim ya anlatması uzun,ama umarım kuzenin benim gibi sonuç elde etmez ve sağlıkla bebeğini kucağına alır ama dikkat etsin başka para kaptırmasın,yok dna ya bakalım yok donduralım derlerse bir daha düşünsün derim.

KESİNLİKLE
DOĞRU :)YAZDIKLARININ AYNISINI İSTEDİLER ZATEN DNA SINA BAKMAK 500 DOLARMIŞ DA DONDURMA ... YMIŞ TAM HATIRLAMADIĞIM İÇİN YAZAMIYORUM ... AYRICA KUZENİMİN 5 TANE YUMURTASI OLUŞMUŞTU FAKAT 1 TANESİ SAĞLIKLIYMIŞ ŞU ANDA DONDURULMUŞ , GERİYE KALAN 4 YUMURTA YOKOLDU O DA AYRI Bİ ŞÜPHE YANİ !
Bİ ANDA GELİŞTİĞİ İÇİN HER ŞEY MECBUREN ANTALYA TÜP BEBEK MERKEZİNE GİTTİK O AN İÇİN BAŞKA ŞANSIMIZ YOKTU MAALESEF :KK43:
EŞİNE Bİ GÜN ÖNCE DE SEMEN ANALİZİ YAPTILAR , YUMURTALARIN TOPLANACAĞI GÜNDE NE BİÇİM İŞ ANLAMADIK AMA DUR BAKALIM Bİ HER ŞEY BİZİM İÇİN NASIL OLSA O DAVA AÇILACAK VE ÖYLE YA DA BÖYLE KANITLAR ELİMİZDE OLDUĞU İÇİN ;
BAŞKALARININ DA CANINI YAKMADAN BU OLAYA SON VERİLECEK TRANSFER GÜNÜNÜ BEKLİYORUZ ...

Antalya tup bebek ve kemal bey i ben paragoz olarak gormuyorum. Ben kendisine ilk gittigimde senin cocugun olur tedaviye gerek yok dedi ben israr ettim beklemek istemiyorum artik dedim diye o zaman tup bebek degil asilama yapalim dedi. Asilamam tutmayinca tup yaptik. Yumurtalarim toplandi ama bazisi gelismemisti her bunye farkli benimkiler gec gelisiyor az sayida oluyor her hastaniki farklidir. Donduralim dedim hayir dondurmayalum ucunude koyalim dediler biri tuttu. Dna analizi istemediler gerek gorurse isteyebilir ben guveniyorum. Ozellikle murat bey den cok memnun kaldim. Ali fuat yumurta takibimi yapt hamileligimdede ona gittim sezaryenimide o yapti ali fuatinda paragoz oldugunu dusunmuyorum. 100 hasta geliyor hepsi onu istiyor istese ucreti iki katina cikarir yine o yuz hasta ona gelir. Ali fuatin yogunluktan bazi seyleri unutabildigi oluyor bu yonden elestiririm ama paragoz oldugunu dusunmuyorum.

İLK PAYLAŞIMIMDA YAZDIĞIM GİBİ BU GÖRECELİ VE TARTIŞILIR Bİ KAVRAMDIR ...
BEN SADECE BAŞIMIZDAN GEÇENİ YAZDIM Kİ ; EĞER ALİ FUAT ŞENGÖR SÖZÜNÜ TUTMUŞ OLSAYDI ; YAPILAN HATADA TÜP BEBEK İ BEN KARŞILAYACAĞIM DEDİĞİ ZAMAN BUGÜN O SÖZÜNÜ TUTAR , KUZENİM KREDİ ÇEKMEZ VE YAŞADIKLARI YANINA TRAVMA OLARAK KALMAZ , ŞU ANDA DA BU DAVAYI AÇMAZDI :) ŞİMDİ DAHA FAZLASINI ÖDEMEK ZORUNDA KALACAKLAR ÜSTELİK CEZA DA ALARAK - HAKİM SORMAYACAK MI MADEM SİZİN BU HASTA ÜZERİNDE Bİ HATANIZ YOK NEDEN BU HASTA GELDİĞİNDE ÖNCELİK TANINIYO VE 2 SENE BOYUNCA NE YAPILAN İŞLEMLERDEN NE DE MUAYENE DEN ÜCRET ALINMADI DİYE :) :) :) NEDEN BU HASTAYA GEBELİKTE YAPILAN Bİ TAKIM TESTLER YAPILMADI DİYE SORULMAYACAK MI ? KÜRTAJ BİLE YAPILMADI Kİ ; ÖLÜYODU KUZENİM
GEREKÇE NE GÖSTERECEKLER ? ANLAYACAĞIN DAVULUN SESİ İNSANA UZAKTAN HOŞ GELİR , KİMSE KİMSENİN NE YAŞADIĞINI BİLEMEZ !
ŞİMDİ İSE ; DAVA AÇILMADAN NELER TEKLİF EDİYOLAR :) BU DURUMDA BİZ Mİ ABARTIYORUZ YOKSA KİMSE BU DURUMU YAŞAMADAN ANLAMIYO MU :)

mrb kızlar ben de şubat ayından beri ali fuat bey in hastasıyım..10 ay öncesinde eğitim ve araştırmaya gidiyordum dr selahattin kumru ya..o da çok iyi bir doktordu, tahlil,test,rahim filmi, ilaçlı MR hepsini kendi takip etti..tıkalı tüplerim ve rahimde perde olmasından dolayı hem laparoskopi hem histeroskopi olmam gerekiyordu..yatışım yapılırken cihaz arızalı biz sizi ararız diye bizi gönderdiler..3 aya yakın oyalandıktan sonra ali fuat bey e gidip laparoskopi histeroskopi oldum..bazı doktorlar devlette yapılan testleri kabul etmiyorlar ama ben bununla da karşılaşmadım çok şükür..şimdi yumurtlama takibi yapıyoruz..bu 2. ayım..ali fuat bey çok yoğun bir doktor ve çoğu hastayı hatırlayamayabilir..ben ince ince herşeyi sorup yanlış birşey yazılmışsa dosyaya düzelttiriyorum ki ameliyat olduktan sonra kendi cd mi defalarca izleyip kendisine 2 kere anlattırdım neler olduğunu..hiç de itiraz etmiyor, gayet sakin anlatıyor herşeyi..çok bekliyorum ama bunu göze alarak gidiyorum sadece bir defasında acelem vardı..ali fuat bey den rica ettim beni sinan bey e yönlendirdi yumurtaları göstermesi için..ben kesinlikle paragöz old düşünmüyorum..kafası dağınık olabilir, binlerce hastası var ve adam gelene gelmeyin diyemiyor, hamile kalmak için gelenler hamile kalınca bile gelmeye devam ediyorlar..böyle böyle kar topu gibi çoğalıyor hastaları..düzgün tedavi olmak biraz da bizim elimizde..sorgulamak lazım bu ilacı ne için veriyorsun, benim şöyle alerjim var vs hepsini soruyorum ben :KK48:

canım ben iki aşılama iki de tüp denedim ilk tüpdenememde gebelik oldu ama 8 haftalıkken düştü bu benim 3 . tüp denemem olucak 14 yıllık evliyim 31 yaşındayım tüp bebekten başka şansım yok tüplerde sıvı varmış tutunmayı önlüyormuş onuniçin amaliyat oldum tüplerim bağlandı sıvının rahme akmasını önlemek için bence sende ol benim sorunum bilinmeden denenmiş başarısızlıkla sonuçlandı yani boşa gitti rabbim busefer nasip eder inşallah...
cnm sana özelden msj attım bakar mısın :KK43:

SELAM VEROJ Bende Ali Fuat beyin hastasıyım ocak ayında ameleyat oldum 2 ay bebek yasakladı geçen ay iğne vuruldum ve klomen kullandım olmadığı gibi aşırı ağrı bulantı kilo halsizlik oldu ve 25 gün regl olmadım bu ay tekrar gittim yine hap iğne oldum bekliyorum aşılama yapalım dedi ama tutarı neolur bilmiyorum

Evet yine yoğun ama kafam karışık giden çok tanıdığım gitmiyor artık ticarethane gibi görüyorlar bazıları iyi diyor anlamadım

Kızlar bence antalya tüp bebek merkezi ile ortak calisiomus ya ticari olabilirler ama ticari olsalar fiyatları yüksek olurdu mesela laparoskopi fiyati diğer hastanelere göre çok çok iyi. Hakkımızda hayırlısı.

Kızlar bence antalya tüp bebek merkezi ile ortak calisiomus ya ticari olabilirler ama ticari olsalar fiyatları yüksek olurdu mesela laparoskopi fiyati diğer hastanelere göre çok çok iyi. Hakkımızda hayırlısı.
Ama bana 600 dediler 1200e çıktı üstelik engelli odası verildi yer yok diye klima bozuktu wc bozuktu suan aşılama yap diyo ki oda ucuz değil ameliyat olunca bebek olur demisti

X