Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

merhaba bende bursada iyi bir tüp bebek merkezi arıyorum 2. denemem için. 1. yi bursa acıbadem de yaptırmıştık olumsuz oldu. eurofertil merkezi nasıl acaba laboratuvarı, doktorları nasıl? bide ücreti hakkında bilgilendirebilir misiniz? çok teşekkürler

Merhaba. Ben tedavimi raporlu yaptirdigim icin bursada eurofertil disinda secenek yoktu,oraya gittim. Doktorum ozer bey. Bir de ayse hanim. Ikisi de guleryuzlu,sordugun her soruya cevap verirler,hemsireler falan da iyi,genel olarak memnunum. Laboratuari girip gormedim ama gorsek de anlayacagimiz bir ortam degil.
Ben raporlu 2500 tl ye yaptirdim. Raporsuz 5000 civari sanirim. Adetin 2.gunu yapilan kan testi 90 tl. Ilk muayene 150 idi artmadiysa.
Bu biraz da sans isi. Acibademde tutmaz eurofertilde tutar veya tam tersi.
Rica ederim:)

Ilk 2 tedavimi eurofertilde yaptirmistim,memnunum ama 3.yu farkli bir yerde yaptirmak icin istanbula gitmistim. Ilk tedavi kimyasal olmustu en azindan diye yeniden eurofertile baslayalim dedi esim. Bakalim hayirlisi canim.
Doktora gittin mi,kesin mi hamilelik yani keseyi falan gordunuz mu?

Tabi canım dr'a gittik. O dedi zaten.
Bu arada İstanbul tüp bebek kapanmış duymuşsundur belki.

Canim nasilsin?
Ben dun tedaviye basladim. Ilk 2 tedavimi yaptirdigim yerde basladim. Istanbuldaki gibi klomenle yapacaklari icin bursada yaptiralim dedik. 3 folikul gorundu dun. Pazartesi kontrole cagirdi.
Senin kist gitti mi ?
İyiyiim canim allah razı olsun.hayırlısı olsun inşaallah tutar yüzün güler .kistim hala duruyo ahh bi terketse beni:)yerine bebiş olsa ameliyat olma kararından da vazgeçtim zarar görsün istemiyorum tatildende yeni geldik ve duydum ki istanbuş tüp bebek kapanmiş ne yapacağimi bilmiyorum

İyiyiim canim allah razı olsun.hayırlısı olsun inşaallah tutar yüzün güler .kistim hala duruyo ahh bi terketse beni:)yerine bebiş olsa ameliyat olma kararından da vazgeçtim zarar görsün istemiyorum tatildende yeni geldik ve duydum ki istanbuş tüp bebek kapanmiş ne yapacağimi bilmiyorum

Evet canim kapanmis ama 1 ay sonra hasta alimina baslayacaklarini yazmis aret bey facebook sayfasinda. Daha fazla ayrinti bilmiyorum ben de.
Bugun opum vardi ve canim cok sıkkın. Icleri bos cikti malesef. 4.tedavi de tamamlanamadan bitti.

Evet canim kapanmis ama 1 ay sonra hasta alimina baslayacaklarini yazmis aret bey facebook sayfasinda. Daha fazla ayrinti bilmiyorum ben de.
Bugun opum vardi ve canim cok sıkkın. Icleri bos cikti malesef. 4.tedavi de tamamlanamadan bitti.
Allah yar ve yardimcın olsun inşallah üzme kendini

Slm arkadaslar araniza yeni katildim..
Ben endometriozis hastasiyim benim gibi olupta tüp bebekle hamile kalan arkadaslarimdan bilgi almak istiyorum.
Bu arada 2 ay sonra aret beyde tedaviye baslamayi düsünüyorum.

Slm arkadaslar araniza yeni katildim..
Ben endometriozis hastasiyim benim gibi olupta tüp bebekle hamile kalan arkadaslarimdan bilgi almak istiyorum.
Bu arada 2 ay sonra aret beyde tedaviye baslamayi düsünüyorum.
Hoşgeldin canim aramiza.Endometriozis çikolata kisti sanırım öyle değil mi canim bende de çikolata kisti var bende aret beye başlıyacaktım ama ohal nedeniyle is.tüp bebek kapatılmış diye duydum bu yüzden biraz beklemek istiyorum ortalik sakinleşsin bi müddet snra başlamak istiyorum senin içinde hayırlısı olsun canim

Hoşgeldin canim aramiza.Endometriozis çikolata kisti sanırım öyle değil mi canim bende de çikolata kisti var bende aret beye başlıyacaktım ama ohal nedeniyle is.tüp bebek kapatılmış diye duydum bu yüzden biraz beklemek istiyorum ortalik sakinleşsin bi müddet snra başlamak istiyorum senin içinde hayırlısı olsun canim
Hosbulduk :) evt canim cikolata kisti ..
Kapandigini bende duydum hatta aradim 1 ay icinde belli olacak dediler bakalim hayirlisi olur insallah eger olmassa acilmassa ekime kadar dr. Süleyman tosun var orayi düsünüyorum belki duymussundur adini .. rabbim hakkimizda hayirlisini versin insallah..

Hosbulduk :) evt canim cikolata kisti ..
Kapandigini bende duydum hatta aradim 1 ay icinde belli olacak dediler bakalim hayirlisi olur insallah eger olmassa acilmassa ekime kadar dr. Süleyman tosun var orayi düsünüyorum belki duymussundur adini .. rabbim hakkimizda hayirlisini versin insallah..
Yaşin kaç canim.birde ben anadolu yakasındayım süleyman tosunu daha önce hiç duymadım aynen hakkımızda hayırlısı olsun inşaallah bu kistten kurtulalım biran önce bebiş olsun yerine:)

Yaşin kaç canim.birde ben anadolu yakasındayım süleyman tosunu daha önce hiç duymadım aynen hakkımızda hayırlısı olsun inşaallah bu kistten kurtulalım biran önce bebiş olsun yerine:)
Ayyy insallah canimm ya ben 24 yasindayim kasim ayinda 25 olacagim yurt disinda kaliyorum almanyada tavsiye üzere duydum dr. Süleyman beyi ..

Peki senin yasin kac hic ameliyat oldunmu laparoskopi filan ben gecen sene oldum ama hala bisey yok tekrarladimi napti anlamadimki .. :KK43:

Peki senin yasin kac hic ameliyat oldunmu laparoskopi filan ben gecen sene oldum ama hala bisey yok tekrarladimi napti anlamadimki .. :KK43:
Bende 25 yaşindayım. Ameliyat olmak istemiyorum çünkü rezerv azlığı yapıyo diye biliyorum anadolu yakasında bir bayan doktor var bide onu araştırıyorum emsey hastanesi pendikte nesrin hanim onuda bi araştır derim bi arkadaş 10 senden snra onunsayesinde hamile kaldı baya övüyo orayı insanın psikolojisi bile iyi olyo orada diyo şimdilik oraya yönelmiş durumdayım.

Bende 25 yaşindayım. Ameliyat olmak istemiyorum çünkü rezerv azlığı yapıyo diye biliyorum anadolu yakasında bir bayan doktor var bide onu araştırıyorum emsey hastanesi pendikte nesrin hanim onuda bi araştır derim bi arkadaş 10 senden snra onunsayesinde hamile kaldı baya övüyo orayı insanın psikolojisi bile iyi olyo orada diyo şimdilik oraya yönelmiş durumdayım.
Hmm anladim peki simdiye kadar hic bi tedavi gördunmu ? Insallah ist. Tüp bebk merk. Ozamna kadr acilir yaa aklim orda kaldi .. mayis ayinda aret beyle görusmemiz vardi gittik görustuk insani rahatlatiyor konusmalariyla hemsirelerde cok iyiler cana yakinlar..

Hmm anladim peki simdiye kadar hic bi tedavi gördunmu ? Insallah ist. Tüp bebk merk. Ozamna kadr acilir yaa aklim orda kaldi .. mayis ayinda aret beyle görusmemiz vardi gittik görustuk insani rahatlatiyor konusmalariyla hemsirelerde cok iyiler cana yakinlar..
Evet tedavvi gördüm aşilama oldum ve düşük yaptım devamı gelmedi işte aret beye gelince gerçekten iyi biri olduğu bariz belli yani allah yar ve yardımcımız olsun aret beyde biran önce kendi yerine kavuşsun

Selam arkadaşlar..aret beyde tüp b. yaptıranlar bi sorum var lütfen yatdımcı olunuz.kullandığınız ilaçlara ne kadar süre devam edıyorsunuz estrofem dahil.bana 12haftalık olana kadar devam dediler???

Selam arkadaşlar..aret beyde tüp b. yaptıranlar bi sorum var lütfen yatdımcı olunuz.kullandığınız ilaçlara ne kadar süre devam edıyorsunuz estrofem dahil.bana 12haftalık olana kadar devam dediler???
Canım 12.haftaya kadar devam ettim igne de dahil tüm ilaclara sonra kendi doktorum yavaş yavaş kesti estrofemi

Canım 12.haftaya kadar devam ettim igne de dahil tüm ilaclara sonra kendi doktorum yavaş yavaş kesti estrofemi
Diğer dr.lar hamile kalındığı anda estrofemi kesiyolar.zararı var dıye.korkuyorum bu durumdan.peki diğerlerini ne zaman bırakacaksınız?tşk ederim cvp yazdığınız için

Diğer dr.lar hamile kalındığı anda estrofemi kesiyolar.zararı var dıye.korkuyorum bu durumdan.peki diğerlerini ne zaman bırakacaksınız?tşk ederim cvp yazdığınız için
Bilmiyorum zararı var mıdır ama bu konuda Aret hocam ne derse hic tereddüt yasamadan uyguladım sen de içini ferah tut. Coraspirine devam ediyorum hala çünkü kan pihtilasmam var. Bi de kanamam olmusti o yuzden progestan igneye de 14.haftaya kadar devam ettim.estrofem ile crinone jeli de doktorum 12 de kesti artık. Senin de takip ettigin doktorun varsa zaten o da 12den sonrasi icin duruma göre keser.Rabbim saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsin

X