Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

Bilmiyorum zararı var mıdır ama bu konuda Aret hocam ne derse hic tereddüt yasamadan uyguladım sen de içini ferah tut. Coraspirine devam ediyorum hala çünkü kan pihtilasmam var. Bi de kanamam olmusti o yuzden progestan igneye de 14.haftaya kadar devam ettim.estrofem ile crinone jeli de doktorum 12 de kesti artık. Senin de takip ettigin doktorun varsa zaten o da 12den sonrasi icin duruma göre keser.Rabbim saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsin
Progestan iğneyi haftalarca nasıl vuruldun cnm ya.ben kapsülü vajinal kullanıyorum kalçalarım kist oldu iğne imkansızzz

Bende 25 yaşindayım. Ameliyat olmak istemiyorum çünkü rezerv azlığı yapıyo diye biliyorum anadolu yakasında bir bayan doktor var bide onu araştırıyorum emsey hastanesi pendikte nesrin hanim onuda bi araştır derim bi arkadaş 10 senden snra onunsayesinde hamile kaldı baya övüyo orayı insanın psikolojisi bile iyi olyo orada diyo şimdilik oraya yönelmiş durumdayım.
Slm hamile kaldinizmi.? Tedavi hangi aşamada

merhaba arkadaslar Aret bey nasil nir doktor tup bebek tedavisine baslamak icin doktor arastiriyorum kararsiz kaldim nereye gitmem gerekiyor bilemiyorum ...
forumda geziyorum surekli Aret hoca sayesinde hamile kalan bicok kisi var doktorun yaklasimi nasil labaratuvari ekibi vs. nasil gidenler bilgi verebilirmi?

merhaba arkadaslar Aret bey nasil nir doktor tup bebek tedavisine baslamak icin doktor arastiriyorum kararsiz kaldim nereye gitmem gerekiyor bilemiyorum ...
forumda geziyorum surekli Aret hoca sayesinde hamile kalan bicok kisi var doktorun yaklasimi nasil labaratuvari ekibi vs. nasil gidenler bilgi verebilirmi?
Merhaba, ben de 2. denememi Aret Hoca'da yapacağım. Güvenilir ve içten bir doktor. Bazı merkezlere göre daha kişiye özel tedavi uyguluyor. Açıklamaları tatmin edici.

Aret beyde 4.denememde hamile kaldım Onc3likle güvenmek gerek dr.unuza ben pozitif elektrik aldım şükür kızım kollarimda
Merhaba canım hayırlı olsun seninle daha önce çapa topiğinde yazışmıştık hatırlarsan burda gördüm şimdi aret beyi araştırırken çok sevindim adına MâşâAllah darısı başımıza SGK geçerli mi acaba merkez açıldı mı

Merhaba canım hayırlı olsun seninle daha önce çapa topiğinde yazışmıştık hatırlarsan burda gördüm şimdi aret beyi araştırırken çok sevindim adına MâşâAllah darısı başımıza SGK geçerli mi acaba merkez açıldı mı
Hatırladım tabi canım InşaAllah tüm isteyenlere..Mesaj gelmişti bana açıldı iletişim nosu diye.Dogumum olduktan 6.5 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım 7 aylık hamileyim umudunuz u yitirmeyin herşeyin hayirlisi

Hatırladım tabi canım InşaAllah tüm isteyenlere..Mesaj gelmişti bana açıldı iletişim nosu diye.Dogumum olduktan 6.5 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım 7 aylık hamileyim umudunuz u yitirmeyin herşeyin hayirlisi
doğumum olduktan sonra derken 2. bebek mi geliyor yoksa :anneadayı::KK200::rolleyes::rolleyes:

X