Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

bende de aynı sorun vardı canım kbb uzmanına gittim alerjiye bağlı konka büyümesi olduğunu söyledi sprey ve alerji için tb verdi geçmezse radyofrekans yöntemiyle küçültülebileceğini söyledi sprey ii geldi tavsiyem kbb ciye görünmen

batıcon cvp verdiğin için çok teşekkür ederim.bana spreyler bile fayda etmiyor.burada imkanlarım malesef çok ama çok kısıtlı.can beyle de görüşemedim daha.sol taraf ameliyat olduğumdan beri kapalı.doktorum muaeyene ettiğinde " burun etini unutmuş muyuz biz yaa "demişti.sağ taraftan nefes alıyordum fakat şimdi sağdan da çok zor alıyorum sanırım sağ taraf dediğin gibi alerjiye bağlı şişme olabilir ama soldaki ameliyattan beri böyle hiç nefes alamıyorum.

çok korkuyorum hemde çok çünkü ameliyattan hemen sonra ateşlendim hastane de yattım başka bir rahatsızlığım çıktı.ölümlerden döndüm.yine ameliyatlık durum olursa ben ne yaparım diye günlerdir ağlıyorum çok üzülüyorum.

birde nefes aldığım taraf yani sağ tarafta tesadüfen geçen gün kulak çöpüyle temizlerken bir et gördüm.burun eti değil.çünkü soldaki burun konka et çok net görünüyor.kenarda.bu sağdaki girişte önde yanda değil.

kafam allak bullak.küçük bebeklerim var nereye bırakıcam ve yine hasta olursam.günlerdir üzüntüden ağlıyorum.

hele birde bazı geceler tıkanıpta uyanıyorum ya kabus gibi.

sende de et varmıydı?senin de böyle sorunların olmuş muydu?nasıl kurtuldun?

bende eğer olursa radyofrekans düşünüyorum fakat öncelikle can bey e muayene mi olmalıyım belki bir çözümü vardır yada geçici birşeydir.çünkü sağ kaşımda yapışık ayrıca çizgi belirdi.

o yüzden soruyorum belki geçici birşeydir .belki buradaki arkadaşların da başına gelmiştir.

arkadaşlar bugün işyeri ücretsiz izne çıkardı komple fabrikayı yaa ben o kadar para biriktircektim yaza ameliyat parasını denkleştiricektim pat diye böyle ücretsiz izin çıkardılar böyle şans olurmu yaa:KK43:((

çok moralim bozuk.şu koskoca başlıkta bana yardımcı olabilecek kimse çıkmadı.

burnumun sol tarafından nefes alamıyorum ve artık bazı geceler tıkanarak uyanıyorum.nefes aldığım sağ burun deliğimin içinde bir et oluşmuş.bunu üç gün önce farkettim.

sizlerin burun içi nasıl görünüyor?belki geçici birşeydir.

sizler in ameliyat gününden bu yana ne tür değişimleriniz oldu?ben çok üzgünüm.

birde ameliyat olduktan sonra burun eti aldıran var mı ?aldırdıysanız ameliyattan kaç ay sonra oldu?çok korkuyorum :KK14:

Ben de baticon arkadaşımıza katılıyorum , aslında senin sordukarını yakın zamanda konuşmuştuk bende de var önce sağ burun deliğimde vardı artık ikisinde de var ve ameliyat sonrası çıktı can bey nedeni yok istersen küçültürüz dedi... Ama biraz çekiniyorum eğer küçülttürürsem kbb ye küçülttürürüm ... Can beye yaptıran arkadaşlarımız vardı onlarında yazıları duruyor:KK66:çok memnun değillerdi anladığım kadarıyla:KK66: kib

kızlar ben ameliyatt olduktan sonra bişey olcak diye korkumdan rahat hareket edemiyorum rahat rahat yemek bile yiyeymiyorum yaa.siz ne zman aliştiniz yeni burnunuza.burnumun şekli bozulurmu dikkat etmezsem.belki cok sacma gelcek size bu sorular ama halimden en iyi ameliyat olanlar anlar sanırım

can beyin bütün hastalarında bu problem çıkmıo demii :KK43:

hayır canım olmuyor benim bünyem alerjik o yüzden oldu ayrıca her alerjik bünyede olacak diye de bir şey yok.. dr ameliyaatta tamamen küçültmüş ama yenilemiiş can bey hatta bir örnek vermişti yazın bahçenizde ki otları temizlersiniz ama kış gelince tekrar büyür onun gibi bir şeymiş

can beye ulaşmak ne zor ya muayenesini aradım yoğunluktan görüşmeler durduruldu dediler cebini verdiler. cebinide yarım saattir arıyorum sürekli meşgul:KK43:

Ben de baticon arkadaşımıza katılıyorum , aslında senin sordukarını yakın zamanda konuşmuştuk bende de var önce sağ burun deliğimde vardı artık ikisinde de var ve ameliyat sonrası çıktı can bey nedeni yok istersen küçültürüz dedi... Ama biraz çekiniyorum eğer küçülttürürsem kbb ye küçülttürürüm ... Can beye yaptıran arkadaşlarımız vardı onlarında yazıları duruyor:KK66:çok memnun değillerdi anladığım kadarıyla:KK66: kib

yardımın için teşekkür ederim.hiç dikkatimi çekmemiş o sayfalar.benim kaşımda yapışık kaldıramıyorum.sağlı sollu iki çizgi belirdi.doktorum soldakine gamze var demişti o gamze ödemler gittikçe uzuncuk bi çizgi oldu.herşeyi geçtim nefes alamamak çok kötü birşey.sprey hiç işe yaramıyor.burnumu kenarlardan çekince azcık nefes alıyorum.işkence gibi.birde kaşım kaldırmaya çalıışyorum acıyor ve hissiz.

imkanlarımı zorlayamıyorum ama imkanım olduğunda bi doktor a görüneceğim.

bilgileriniz çok teşekkür ederim kızlar.

can beyin bütün hastalarında bu problem çıkmıo demii :KK43:

burada çoğu arkadaş burunları görerek karar verdi.harika burunlar.her burunda bir değil.benim burnum zor bir burundu.bünyeden ve burundan buruna değişir.kararını etkilemesin yorumlar.sen burnunu bizden daha iyi bilirsin.sadece kemerli burun var birde hem sağlık açısından hemde burun açısından sorunlu burun var.

kimisinin kemeri düzeltilir ,kimisi kanatlarını daraltırır kimisi burun ucundan şikayetçidir vs vs. bunun gibi birşey.

benim ameliyatım dört saat sürdü ve sadece estetik amaçlı değildi.

gerçekten doktorumun ilgisinden özeninden çok memnunum.o konu da hiç şüpheniz olmasın ama dediğim gibi buradaki yorumlar kararını etkilemesin.karar verecek olan sensin buradaki yönlendirmeler değil.

yalnız nefes alma da sorun yaşıyorsan kbb ciye gitmen daha uygun olur.çünkü ben sağlık sorunu olmadığı sürece estetiğe karşıyım.birde estetik te ilerisi de önemli.ben düşme ,yamulma ,çökmeden çok korkuyorum mesela.ikinci bir ameliyat beni çok yıpratır.nefes alma sorunum olmasaydı hayatta ameliyat olmazdım ameliyat sonuçta.hoş değişen birşey olmadı yine korkuyorum :KK14:

insanın kendi burnu gibisi var mı yaaa :):):)

kızlar ben ameliyatt olduktan sonra bişey olcak diye korkumdan rahat hareket edemiyorum rahat rahat yemek bile yiyeymiyorum yaa.siz ne zman aliştiniz yeni burnunuza.burnumun şekli bozulurmu dikkat etmezsem.belki cok sacma gelcek size bu sorular ama halimden en iyi ameliyat olanlar anlar sanırım

estağfirullah hiç de saçma değil.o kadar zor bir dönemden geçiyoruz ki ister istemez korkularımız oluyor.ben yeni yeni alışıyorum çünkü ilk zamanlar burnum çok berbattı psikolojim alt üst olmuştu kaşımı kaldıramıyordum ilerleyen günlerde burnum bi tuhaf oldu çizgiler belirdi.aynalara küsmüştüm resmen ama yeni yeni alışıyorum yemeğimi de yiyorum banyomu da yapıyorum aynaya da bakıyorum birde burnumu silemiyorum çünkü hala acıyor

darbe almamaya özen göster yeni burnunun tadını çıkar.birde doktorunun önerdiği masajı unutma.

Son düzenleme:
can beyin cok iyi bir doktor oldugundan eminim.. burda herkes cok ilgili ve anlayisli biri oldugunu soyluyor. yaptigi hatalari kabul etmesi ve her durumda hastasinin arkasinda durmasi cok onemli ama boyle yorumlari gordukce korkuyorum. :KK43:

estağfirullah hiç de saçma değil.o kadar zor bir dönemden geçiyoruz ki ister istemez korkularımız oluyor.ben yeni yeni alışıyorum çünkü ilk zamanlar burnum çok berbattı psikolojim alt üst olmuştu kaşımı kaldıramıyordum ilerleyen günlerde burnum bi tuhaf oldu çizgiler belirdi.aynalara küsmüştüm resmen ama yeni yeni alışıyorum yemeğimi de yiyorum banyomu da yapıyorum aynaya da bakıyorum birde burnumu silemiyorum çünkü hala acıyor

darbe almamaya özen göster yeni burnunun tadını çıkar.birde doktorunun önerdiği masajı unutma.
canım sen ne zaman amelıyat oldun,ustunden nekadar süre geçti.hala problem yaşadıgın için üzüldüm,ben de hazıran da amelıyat olcam ama başka bır doktora.bır ara can beye amelıyat olmayı bende düşündüm,yaptıgı burunlerı begenıyorum,ama işte bıraz şans meselesı mı dıyelım yoksa burun yapısı mı boyle sorunlar çıkıyor.inş kısa zamanda hersey yoluna gırer..

canım sen ne zaman amelıyat oldun,ustunden nekadar süre geçti.hala problem yaşadıgın için üzüldüm,ben de hazıran da amelıyat olcam ama başka bır doktora.bır ara can beye amelıyat olmayı bende düşündüm,yaptıgı burunlerı begenıyorum,ama işte bıraz şans meselesı mı dıyelım yoksa burun yapısı mı boyle sorunlar çıkıyor.inş kısa zamanda hersey yoluna gırer..

5 ay önce ameliyat oldum ama nefes alamadığımdan bana bir yıl geçti gibi geliyor .kendi kendine düzelecek sorunlar değil ama inşallah herşey yoluna girer.sen kime ameliyat olacaksın?

5 ay önce ameliyat oldum ama nefes alamadığımdan bana bir yıl geçti gibi geliyor .kendi kendine düzelecek sorunlar değil ama inşallah herşey yoluna girer.sen kime ameliyat olacaksın?

canım ben ufuk beye olacagım. amelıyat olmadan strese gırdım ve çokk korkuyorum,boyle senın yazdıgın gıbı sorunlar yaşamaktan sonuçtan memnun kalmamaktan korkuyorum.ufuk beyle ılgılı olumsuz bırsey duymadım ama bu korku genel bırsey,doktorla alakalı degıl yanı.can bey burnundakı problemler için ne dıyor,duzeleceke mı ya da duzelmesı için neler yapacagını soyledı mı?

Selamlar Arkadaşlar yurt dışında yaşıyorum ve bu haziranda tatile geldiğimde ameliyat olmak istiyorum.. İstediğim tarzda yapabilecek bir doktor tam anlamıyla bulamadım denebilir.. Olabildiğince küçük ve kavisli burun yapabilecek bir doktor tavsiyeniz var mı? Yardımcı olursanız sevinirim zamanım çok kısıtlı :KK14:

Direk Can beye ulaşabieceğim bir telefon numarası var mı arkadaşlar.. Kendisinden mutlaka tasarım istiycem istediğim, beklediğim burnu yaparsa veya beklentilerimi nasıl bir burun istediğime önem verip de öyle yapmayı kabul ederse sanırım ona ameliyat olucam.. Ona da olursam ameliyat sürecinin her durumu haziran ayından itibaren sizlerle paylaşıcam inşAllah dua edin bana ki kabul etsin:)

Direk Can beye ulaşabieceğim bir telefon numarası var mı arkadaşlar.. Kendisinden mutlaka tasarım istiycem istediğim, beklediğim burnu yaparsa veya beklentilerimi nasıl bir burun istediğime önem verip de öyle yapmayı kabul ederse sanırım ona ameliyat olucam.. Ona da olursam ameliyat sürecinin her durumu haziran ayından itibaren sizlerle paylaşıcam inşAllah dua edin bana ki kabul etsin:)
can bey'in numarası; 05327446533 canım fakat can bey kesinlikle tasarım yapmıyor haberin olsun:KK66:

bu arada kızlar can bey'e daha yeni ameliyat olan bir arkadaşımın fotoğrafını ekledim. gözlerinize inanamayacaksınız acayip bir fark var eski burnu epey büyük ve problemleydi fakat o burundan bir şahaser yarattı resmen can kopal. düşünen arkadaşlar mutlaka bir baksın derim. bugün 2 arkadaşım daha görüşmeye gidicek

can bey'in numarası; 05327446533 canım fakat can bey kesinlikle tasarım yapmıyor haberin olsun:KK66:

bu arada kızlar can bey'e daha yeni ameliyat olan bir arkadaşımın fotoğrafını ekledim. gözlerinize inanamayacaksınız acayip bir fark var eski burnu epey büyük ve problemleydi fakat o burundan bir şahaser yarattı resmen can kopal. düşünen arkadaşlar mutlaka bir baksın derim. bugün 2 arkadaşım daha görüşmeye gidicek

Sende olmasan kimse cvb vermiycek:) Canım çok tşk ederim numara için, eski yorumlarınıda okudum gerçekten çok duyarlısın.. Sabah 9 a kadar Can beyi araştırınca akşama kadar uyumuşum yeni gördüm msjı:)) Bende doktor araştırma aşamasında çok sorun yaşadım stres, bunalım ameliyatımı olunca inşallah bende ihtiyacı olan benim durumumda doktor arayışı içerisinde arada kalmış herkese yardımcı olucam:)) Senin burnunu çok beğendim çok hoş gerçekten küçücük taptatlı muhteşem:) Foruma İlk geldiğimde can beyi düşünüyordum bir kaç arkadaşı görünce çok üzüldüm korktum ama İstediğimi Can beyden başkasının yapabileceğini hiç sanmıyorum.. Umarım diğer arkadaşların da umut ettiklerinden çok daha güzel sonuçlar alırlar.. Tekrar tşk edrm Sevgiler :KK16:

Canım benim çok geçmiş olsun yan profilden çok beğendim çok tatlı olmuş :21: Bende sanırım Can beyi düşünüyorum ama hala tam olarak emin olamadığım cevabını alamadığım aklımda soru işaretleri var.. Yurt dışından gelicem nasip olursa birde izmirde kalabileceğim bir tanıdığımda yok malum ameliyattan sonra bakım gerekiyor birilerinin ev ortamında bize bakması gerekiyor.. Ailem Eskişehirde yaşıyor sanırım sürekli izmire git gel yapmak zorunda kalıcam bir çok eziyet çekicem ve bu 1 aylık tatilimi sırf bu burun için harcıycam Can bey beklentilerimi karşılayacaksa bunca eziyeti onun için ve istediğim burun için çekmeye gerçekten değer.. Okuduğum yorumlara bakılırsa Can bey gerçekten çok anlayışlı, duyarlı ve hoş görülü ameliyattan sonra bir sorun dahi oluştuğu taktirde kestirip atmıyor sorunu düzeltmek için elinden gelen herşeyi yapıyor.. Yani bazı doktorlar gibi düşüncesi nasıl olursa olsun paramı alıyım parayı alıncada bitti düşüncesine sahip biri değil, paraya değil insan sağlığına daha önem veriyor bu yüzden seçimim ondan yana olmasını çok arzu ediyorum:) Doktor seçiminde Emin olamama neden olan en önemli soruyu cevaplamışsın istediğimin aynısını yapmış demişsin önem verdiğim konuların arasında bir diğeride bu, ben doğal olsun istemiyorum zaten burnum doğal bir burun aksine kavisli ve olabildiğince küçük bir burnum olsun istiyorum:KK17: Fikirlerimize Can bey önem veriyor mu yani şekil seçimini bize bırakıyor mu yoksa bazı doktorlar gibi kendi düşüncelerine göre ameliyatta kendisimi veriyor şekli. Foto götürsem kesin olarak yapar mı bu konuda emin olmak istiyorum :KK14:

Yuppiiiiiiiiiiii :119:Kendime söz vermiştim benim durumumda olupta doktor arayışı içerisinde olan arkadaşlara yardımcı olacağıma dair çünkü bu konuda bende çok büyük sıkıntılar yaşadım.. Psikolojikmen çok yıprandım Bir süre önce Can bey hakkında böyle bir yorum yapıp sonra bazı nedenlerden dolayı vazgeçmiştim:)) Ve bu defa kararlıyım Can beye ameliyat olmaya.. :KK76: Bugün kendisi ile telefonda görüştüm Allahım allahım çok tatlı biri:))) bir yabancı gibi değilde sanki çok uzun zamandır tanıdığı bir yakınıymışım gibi çok sıcak ve gerçekten de çok duyarlı yaklaşımlar da bulundu taktir ettim kendisini.. İzmire gidip gelme, kalacak yer konusunda sıkıntı yaşamamı istemediğini bu yüzden ameliyat tarihimi görüşmeden bir kaç gün sonraya ayarlayabileceğini maddi ve manevi açıdan da sıkıntı yaşamamı istemediği için bana benim için çok uygun bir fiyat verdi:) Gerçekten de parayı deil bizleri daha çok düşündüğünü bir kez daha anladım.. Yine arıycam kendisini başını ağrıtmayı düşünüyorum burun şekli konusunda:p :KK14:

Benden fotoğraflarımı istedi bu akşam yada yarına göndericem inşallah:) Çok heyecanlıyım Bu arada bende hemşirelik okuyorum arkadaşlarım, danışma asistanlarım, rehberim benden daha çok seviniyorlardı hepsi başarılar diledi:) Onlardan da düşünen var :)) içim kıpır kıpır şu şekil ve düşme konusundan da emin olucam inşallah, henüz bu konuları açamadım kendisine ama gerçekten de itimat ediyorum Can beye yine görüşme ve ameliyat süreclerimi ameliyat olmak isteyen arkadaşlara bir fikir olması için bildiricem:)

06.06.2013 Türkiye'deyim kızlar dua edin bana:92: Hepinizi çoooook seviyorummmm:p :KK16:

Bu arada forumda deli divanee tüm konulara yazmıştımmm doktor araştırma durumuda, tavsiye eden ve fotoğraflarıyla destek olup bana yardımcı olan Can beyin veya tüm diğer doktorların hastalarına tüm duyarlı arkadaşlara
çok tşk ederimmmmmmmmmmmmmmmmmm :):KK16:

X