Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

yaaa göremedimmmm 2.sargıyı yaptııı bakma şmdi dedi çokmu kötüydü acaba:KK43:(

Kötü olduğunu sanmıyorum..:) Senle içeriye gelen yakının falan yokmuydu yanında? Onlar fikirlerini söylerler..:))Ben masadan kaçıp fotoğraf bile çekilmiştim :))) Hatta bir pozda kendisi çekmişti..:))
Ben güzel olduğuna inanıyorum ama çok şişmiştir....Az kaldı zaten yakında görürsün fındık burnuşunu :))

hayır tek girdim odaya ufff çıkarınca alçıyı öle tek gözle öbür tarafa bakmaya çalıştım ama ayna tel falan da yoktu yanımda:SS ama bende güzel olduğuna inanaıyorum pazartesi tamamen çıkıcak herşeyyy bakalım:KK60:

Gzemmmmmcigim cok buyuk gecmis olsun canim,
umarim istedigin gibi bir buruna kavusmussundur.
Ameliyatin nasil gecti buarada,zormu canim?Bende en cok narkozdan korkuyorum.
Resim koydunmu?Sabirsizlikla resimlerini bekliyorum canim.

Hoscakal:79:

:)) en güzelinden hemde:KK66:)) kısa zamanda yükliycemm oke hiç korkma ameliyahaneye gidene kadar herşey zaten ama hç de öle büyüttüp korktuğum gibi değildi çok rahattı bide doktorun can kopalsa:KK66:):KK16:

MiKado35 ve Gzemm
her ikinizinde resimlerinizi görebilirmiyim bende çok uzun zamandır Can Beyi takip ediyorum hangi hastahanede yapıyor meliyatları eskiden Gazi Hastahanesindeydi şimdi nerede ve burun ameliyatı ücreti nekadar, açıkmı kapalımı teknik kullanıyor, nekadar sürüyor ameliyat biraz bilgi verebilirmisiniz tşk ederim...

canım egepolde oldum ben sabah 8 gibi girdim öğlen 11 gibi çıktım sanırım onu tam hatırlamıyoum:) sadece görüntüsünden şikayetçiydim ben.ve şimdi şişlikleri dışında gayet hoş oldu.oda normalmiş hemen hemen herkesde yaşanan bir süreçmiş.ameliyat sürecide acayip rahat geçti buzlarla bol bol kompres yaptım.açık teknikti sanırım benimki.diğer arkadaşlarında sölediği gibi doktora olan güven çok önmli ve bu can beyde oldukça mevcut aksinide yaşamadım zaten saolsun her soruma ayrıntısına kadar cevap verdi sabırla:))kesinlikle can beyin fikrini almanı tavsiye ederim:nazar::79:

Son düzenleme:
mikado özelden yazamıyorum halaaaa ben:KK43: mesajını okudum canım iyi gidiyo burun ucundaki şişliğin inmesini bekliyorum sabırla:79:

kızlar oncekı yorumlarda okudugum kadarıyla muayanesı ucretsızmıs hala aynı mı?ve amelıyatı ne kadara yapıyor,nerede calışıyor??ACIL CVB

Muayene hala ücretsiz diye biliyorum..Ama internette iletişim bilgileri var..Arayıp net bir bilgi alabilirsiniz...

kızlar can beye son zamanlarda amelıyat olanlar var mı?nasıl bır dr kendısısı acaba??gecen cumartesı kendısıyle gorustum cok tatlı ve ılgılı bır dr...kendısınde karar kılarsam kesın olarak hazıran sonu gıbı ınş. amelıyat olucam kendısıne..

kızlar can beye son zamanlarda amelıyat olanlar var mı?nasıl bır dr kendısısı acaba??gecen cumartesı kendısıyle gorustum cok tatlı ve ılgılı bır dr...kendısınde karar kılarsam kesın olarak hazıran sonu gıbı ınş. amelıyat olucam kendısıne..

Fotoğrafları ekledim ama kaldırıcam yeniden...Kendisi gerçekten iyi bir dr. dur...Ben ameliyat olalı 1 yılı geçti...Daha önce bu konuda açılmış sayfaların linkleri vardı bu konu içinde...Ben kendi adıma memnunum tavsiye ederim...Hayırlısı olsun senin içinde....

Fotoğrafları ekledim ama kaldırıcam yeniden...Kendisi gerçekten iyi bir dr. dur...Ben ameliyat olalı 1 yılı geçti...Daha önce bu konuda açılmış sayfaların linkleri vardı bu konu içinde...Ben kendi adıma memnunum tavsiye ederim...Hayırlısı olsun senin içinde....

tekrar tesekkurler fotolar ıcın..adınıza sevındım sorun olmadıgı ıcın..fotolar her nekadar kucuk olup cok bellı olmasada guzel olmuş..baska olan yok heralde sıtede..neyse hayırlısı artık..

kızlar Can beye son zmanalarda ameılyat olanlar var mı?ben kendsıne amelıyat olucam sanırım bu arada burnumda konka buyumesı cıktı, dr. heralde alıcak ama ınternetten arastırdım tmamen alınması zararlıymıs ya kucultulmelı ya da bır ısmı alınmalıymış.Bunun ıcınde ılk once ya ılac ya da rdyofrekans tedavısı en sonda amelıyat yazıyor ben daha hıc ıkı tedavıyı uygulamadan dırekt aldırmam dogru gelmıyor bana.Gercı Can bey alırız mı dedı kuculturuz mu dedı onu da hatırlamıyorum ama oyle bır sey olursa ne yapmalıyım kafam karıstı.Doktora karar vermekten sonra bı de buna karar vermem lazım..

Son düzenleme:
X