Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Arkadaşlar can bey'in cep numarasını biliyor musunuz? hala watsapp tan mı yazıyor hastalarına ben kaybettim bilen varsa yazabilir mi

Kendi fikrimi söylemezsem rahat edemicem, burdaki hastaların çoğuyla özelden görüşüyorum, nerdeyse hepinizin burnunu gördüm.. Burunlar aynı demek çok yanlış sonuçta hepimiz kronik balığın burnuna hayran kalıpta gitmiştik sonra benim fotomuda götüren olmuş, erikanınkinide ve hiç birimizinki aynı deil.. Benim Can Kopal ile hiç bir bağım kalmadı, ön görüşmemi yaptım, ameliyatımı oldum, kontrollerimi oldum ve bitti yani lütfen kimse reklam gibi düşünmesin .. Özelden konuştuklarımda bilir zaten öyle bir amacım olmadığını.. Fransada özel hastanede bir ameliyat geçirdim, cerrahımın yüzünü görebilene aşk olsun, acil görüşmem gerekti ya bir ay sonra randevuya gel yada acil e git denildi.. Bu genellikle böyledir.. Ama can hoca herkeze cebini veren whatsapp tan görüşen herkeze kendi cvp veren birisi.. Gerekirse 2/3 kez öngörüşme yapan ameliyatan sonra defalara ve defalarca kez kontrole çağıran üstelik hiçbirindende ücret talep etmeyen birisi.. En önemliside bunu defalarca kez söyledim yaptığı işin arkasında duran birisi, Cavdar arkadaş vardı bilenleriniz vardır, iyileşme döneminde sorun yaşadı, bir gün msj attı capo hoca beni çağırdı bırnumda sorun varmış die, ve geri dönüş yaptı, capo hoca iyileşme dönemini beğenmemiş müdahale etti die.. Gerektiğinde herşeyi yapıo zaten.. Piltancım inan bana burnun çok güzel oldu, sen alışamadın ama çok güzel oldu ilk zamanlar rujj la bende çok yadırgadık burnunuzu, hele ben alışmışım her sabah kendimi aynada cadı gibi görmeye, hem çok beğendim yeni burnuşumu hemde kabullenemedim.. Ama şimdi eski fotoların burdaki kızlara lazım olmayacağını bilsem silicem valla o kadar rahatsız edici.. Sadece burnunu ekle buraya bak herkez aynı şeyi dicek, burnun inan çok doğal ve güzel oldu
sizinle görüşmem gerekıyor lüffen bana cevap verin 18 eylulde can beye ameliyat olucam fotografınızı görmek ıstıyorum ne olur bana cevap verin kımse cevap vermıyo cok korkuyorum

Kızlar kusura bakmayın çok çok nadir giriyorum o yüzden geç kaldım biraz cvp ta .. ameliyatın en basitide en koplikeside risk taşır.. tabiki aynı doktordan çok memnun olabda olur şikayetçi olanda.. umarım memnun olanlardan olursunuz :) bu arada iyi aaştırın psikolojik olarak hazır olup girin.. her gün değişik bir burunla uyanacaksınız bir gün burnunuza aşıkken diğer gün aman allahım bu ne diyeceğiniz bu değişikliğin 6 ay süreceğini bilerek girin, yoksa çok zorlanırsınız.. inşallah çok mutlu çok memnun olursunuz.. izlemeye alıyorum fotolarımı görmeniz için

X