DR. Celal kul yada Dr Burak Bayraktar

Ozgeycnz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2017
24
10
28
Kızlar merhaba. Kalın derili ve kemerli bir burnum var. İstanbul içinde bütçem ortalama 45-55k bu iki Burak beye arkadaşım olmuş ve gayet memnun 3 sene geçmesine rağmen. Dr celal ile geçenlerde görüştüm, çok küçülmez doğal bir burun yapıyorum ben önceliğim iyi nefes alman gibi net bir sekilde konuştu. Kafam karışık bu ay yada ocak ayı içinde kesin olacağım ama, dr celal için çok yorum bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz. Bu arada dr celal 50k dedi hastane yatışları dahil. ancak fiyat yüksek ihtimal değişir yılbası öncesi anlastm cubku Burak beyden henüz fiyat alamadım

edit 1: kızlar ben celal beye oldum. 50k tuttu her şey. bugun 11. günüm 9. günümde tamponlarım alındı ve bantlandı. süreç boyunca hiç ağrım olmadı. ilk gün zaten narkozu atmaya çalıştı vücudum şişlikler yoktu. 2. gün davul gibi şişti yüzüm 3. gün şişlikler gözümden yüzüme indi. 4. günden sonra ana şişliklerin çoğu gitmişti. ameliyat göz açıp kapama süresi. hoca doğal yapıyor diye tercih etmiştim iyiki de etmişim çok memnunum. ameliyat sonrası doktoruna ulasamayan o kadar insan vardı ki bir korkum da buydu ama Asistanını 7/24 darladım nerdeyse her zmaan dönüş aldım. celal hoca da harika biri diyeceklerim bu kadar. fotoğraf nasıl koyuluyor bilmiyorum ama eklemeye calısacağım. ayrıca bu sürecin çok sancılı bir süreç olduğunu bildiğim için ınsta adresimi yazıyorum sorularınız aklınıza takılan birsey varsa bana mesaj atabilirsiniz ordan. aynı süreci yasadıgım ıcın kimin aklında ne kaldıysa yardımcı olmak isterim. ınsta: ozge.xyaa
IMG_1622.jpeg

edit 2: 20. günden selaaamlaaarrr. ne nefes problemi ne de kanama gibi hiiiiç bir durum yaşamadım burnumda günden güne oturuyor 🥹🥹 hala ödemlerim olmasına rağmeen cokk mutluyum
476BF1B5-69A8-4D7A-8239-113591505A62.jpeg

2. Aydan selamlar dostlar. her şey hariiiiikaaa gidiyor. nefes problemi yok. yağlanma ve siyah nokta problemini yüz temizleme jeli salisilik asitle hallettim sayılır. ödemlerim baya indi ama hala var tabiki (kalın derili burun eksisi) ama ben doktorumdan da süreçten de cok memnun kaldım aşağı güncelleri bırakıyorum bay!

IMG_2202.jpeg

IMG_2204.jpeg

Eklentiler

• IMG_2204.jpeg
    IMG_2204.jpeg
    142,4 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
Kızlar merhaba. Kalın derili ve kemerli bir burnum var. İstanbul içinde bütçem ortalama 45-55k bu iki Burak beye arkadaşım olmuş ve gayet memnun 3 sene geçmesine rağmen. Dr celal ile geçenlerde görüştüm, çok küçülmez doğal bir burun yapıyorum ben önceliğim iyi nefes alman gibi net bir sekilde konuştu. Kafam karışık bu ay yada ocak ayı içinde kesin olacağım ama, dr celal için çok yorum bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz. Bu arada dr celal 50k dedi hastane yatışları dahil. Burak beyden henüz fiyat alamadım
Kızlar ben 16 gün sonra celal beye ameliyat oluyorum. Düşünen varsa ameliyatımdan sonra bilgi veririm

merhaba, güncellerseniz çok sevinirim. Ben de kendisiyle görüşmeyi düşünüyorum. Umarım çok rahat geçer ameliyat ve istediğiniz gibi olur

merhaba, güncellerseniz çok sevinirim. Ben de kendisiyle görüşmeyi düşünüyorum. Umarım çok rahat geçer ameliyat ve istediğiniz gibi olur
merhaba bugun 11. günüm o kadar memnunum ki anlatamam. hic bir sorun yasanmadı ödemlerim cok hızlı indi. ağrı sızı zaten olmadı.

X