İzmir de burun estetiği sürecim, doktorum? (Estetik düşünüyorsanız mutlaka okuyun) 2022

Merhaba öncelikle çok çok geçmiş olsun hangi ildesiniz benim de dr azizliğine uğradım adam burnumu biçmiş aşırı küçük ve kalkık tabiki kestim iletişimi ve 8. Ayda dava açıcam, siz hangi ildesiniz size tek tavsiyem öncelikle mhrs girin ilinizde eah şehir hastanesi vb ne varsa tüm kbb ve estetik drlarının tek tek adına baksın ve hepsinin instagramına bakın doç ve yrd doç olanlara bakın özellikle bazıları başarılarından dolayı haber sitelerine bile çıkmış olabilir ben öyle iyi birini buldum bakalım ilk muayene bakacak ama yardımcı olamam diyip gönderebilir de rabbime dua ediyorum hem kendimi hem ailemi bitirdim estetik adayıyken sağlık için kapı kapı hekim arıyorum bakın hekim diyorum derdinizi anlattığınızda size bakacak cvp verecek biri inşallah yardımcı olmuşumdur biz artık hastayız özel drlar ne çarparım diye bakıyor bide küstah küstah tedavi sözü de vermiyor birileri bu büyük paraları elleriyle itip akademik kariyer ve araştırmalar yapmakla uğraşıyor devlet hastanelerinde çalışıyor diğerleri özelde tüccarlık yapıyor bırakmayacağım o parayı ona ailem annem kızkardşeimin gözyaşlarında boğacağım tvlere çıkacağım dava sonrası benim durumum çok kötü doğramış çizgi film burnu gibi yapmış bide küstah simu gibi olmasını bekleme diyor
merhaba, çok üzüldüm yaşadıklarınıza :KK43: ben de doktor arayışındayım, doktorunuz kimdi özelden yazar mıısnız yanlışlıkla ona gitmeyeyim.

Burun ucu baskım ara ara devam ediyor fakat gülüşüm aniden düzeldi dişlerim gözüküyor. Doktor da düşüklük için 1. Yılı bekleyelim ucuna işlem yaparım küçük bir ameliyatla dedi biraz da olsa içim rahatladı 1. Yılı bekleyeceğim 7. Aya girdim. Geçmiş olsun size de herşeyin çözümü var doktorunuza dava açarsanız başka doktora revizyon ücretinizi karşılamasını isteyebilirsiniz forumda bu şekilde yapanlar vardı.
Öyle yapacağım inşallah sağlığıma kavuşurum da nasıl aratacağım o kişileri başlıkları

X