Dr. Ferruh Bingül hakkinda bilgi

evet 1 nisanda ferruh beye ameliyat oldum,bugün 6.günüm bitti ve hala ağrılarım var,4500 tl ücreti,çağ hastanesinde,şimdilik çok şişler ne durumdalar bilmiyorum ama memnunum,bi sorunum yok,arkadaşın dediği gibi ferruh bey çok iyi bi doktor ama biraz ilgisiz ameliyat öncesi yada sonrası aramıyor,ama oda kendince haklı o kadar yoğunki anlatamam,sırf meme büyütmeyi ayda 20 kez yapıyormuş,hangi birini arasın değil mi??

anladım canım tekrar gecmıs olsun birsey daha merak ediyorum.pzartesi randevum var en yakın zamanda olmak istiyorum ve baska bir doktorlada görüşmicem yakın tarihemi veriyor ameliyatı yoksa uzun süre beklemem gerekiyormu sana nekadar süre icinde yaptı

anladım canım tekrar gecmıs olsun birsey daha merak ediyorum.pzartesi randevum var en yakın zamanda olmak istiyorum ve baska bir doktorlada görüşmicem yakın tarihemi veriyor ameliyatı yoksa uzun süre beklemem gerekiyormu sana nekadar süre icinde yaptı

ben martta görüşmeye gittim,1 hafta sonraya vermişti benim işlerimden dolayı ben 1 ay sonrasını istedim,cumartesi 2 de kontrolüm var en yakın ameliyat tarihini sorayım istersen?

ben martta görüşmeye gittim,1 hafta sonraya vermişti benim işlerimden dolayı ben 1 ay sonrasını istedim,cumartesi 2 de kontrolüm var en yakın ameliyat tarihini sorayım istersen?

valla sorabılırsen sevinirim gerci bende pzartesi 3te gitcem ama hemen olsun bitsin istiyorum beklemek istemiyorum =) yinede tesekkür eerim canım dikişlerimi aldırmaya gidiyosun

valla sorabılırsen sevinirim gerci bende pzartesi 3te gitcem ama hemen olsun bitsin istiyorum beklemek istemiyorum =) yinede tesekkür eerim canım dikişlerimi aldırmaya gidiyosun

bu ikinci kontrolüm,ilkinde bandajları ve direnleri aldılar ama şimdi bilmiyorum,cumartesi gel dedi.
bu arada ismin sibel galiba?

evet adım sibel.diren neden hemen cıkrılmadı bir de estetik dikiş yaptıgını duydum dikişalınmasına gerek kalmıyormus o dogrumu

memnun oldum sibel,bende funda,1 nisanda ameliyat oldum,5 nisanda direnlerimi çıkardı,bi arkadaşımla olmuştum,onunkinide aynı gün çıkardı,yani evde direnlerle 3-4 gün yaşıyorsun,kirli kanın iyice bitmesi için,inanki dikişlerim hakkında hiç bişey bilmiyorum,alınacakmı yoksa kendi mi eriyecek,ilk 4 gün öyle ağrılar çektimki arkadaşımda bende dikişlerle ilgilenecek durumda değildik,sonrada arayıp sormadık,seni korkutmayım ama dikişler en son düşüneceğin şey oluyor ameliyattan sonra:96:

diğer doktorlar gibi kapora alıyım,ücreti ne zaman ödeyeceksiniz gibi şeyler hiç olmadı,hatta biz soarana kadarda istemedi,ameliyattan 1 saat önce verdik..yani hiç maddiyatçı biri değil...:nazar::nazar::nazar:

diğer doktorlar gibi kapora alıyım,ücreti ne zaman ödeyeceksiniz gibi şeyler hiç olmadı,hatta biz soarana kadarda istemedi,ameliyattan 1 saat önce verdik..yani hiç maddiyatçı biri değil...:nazar::nazar::nazar:

ay iyice korkmaya basladım heycanda bastı bı olsamda bitse =) kac senedir bekliyorum agrılarınada katlancam artık napayım =) ama maddiyatcı olmaması beni cok mutlu etti gerci paramı coktan hazırladımda bir an önce bitsin iyileseyim yaza kadar iyilessin istiyorum =)

ırmakcan sende mi yaptırmak istiyorsun estetik hiçbir doktorla görüstünmü

evet sadece ferruh beyle gorustum. ankaradan birkac dr ile daha gorusup sonra da istanbul piyasasini kesfetmeyi planliyorum. ankara'da bu kadar doktor varken istanbul'a gitmek ne kadar mantikli bilemiyorum ama aklimdaki birkac isimle gorusmeden karar vermek istemiyorum, bakalim...

evet sadece ferruh beyle gorustum. ankaradan birkac dr ile daha gorusup sonra da istanbul piyasasini kesfetmeyi planliyorum. ankara'da bu kadar doktor varken istanbul'a gitmek ne kadar mantikli bilemiyorum ama aklimdaki birkac isimle gorusmeden karar vermek istemiyorum, bakalim...

e ne dusunuyosun ferruh beyle ılgılı begenmedıgın bısey olmus olmalııkı kararını ondan yana kullanmamısın . ama haklısın tabı gezip iyice karar vermek en iyisi ama ankaradaki doktorlara guvenebılırsın cok uzaklara gıtmene gerek yok =)

bence bu ameliyatı olacaksan Ferruh beye olmalısın,çok iyi birisi...:79:

canım sen yarın görüşmeye gitcektin dimi ferruh beyle en yakın ne zaman amelıyat yapabılırmıs onu soruversene benım icin ben pazartesi görüscemde ozamana kadar baskasına tarih vermesin diye garantiye alayım dedim =))

e ne dusunuyosun ferruh beyle ılgılı begenmedıgın bısey olmus olmalııkı kararını ondan yana kullanmamısın . ama haklısın tabı gezip iyice karar vermek en iyisi ama ankaradaki doktorlara guvenebılırsın cok uzaklara gıtmene gerek yok =)

olumsuz bir durum olmadi acikcasi, ya da aman tanrim kesinlikle doktorum bu olmali diyecegim bir durum da olmadi. ama su da bir gercek ki karsilastirma yapacak veri yok elimde cunku henuz baska bir doktorla gorusmedim :) aklimda olan isimlerle gorustukten sonra daha saglikli bir karar verebilirim sanirim. ankara'da sen kiminle gorustun?

olumsuz bir durum olmadi acikcasi, ya da aman tanrim kesinlikle doktorum bu olmali diyecegim bir durum da olmadi. ama su da bir gercek ki karsilastirma yapacak veri yok elimde cunku henuz baska bir doktorla gorusmedim :) aklimda olan isimlerle gorustukten sonra daha saglikli bir karar verebilirim sanirim. ankara'da sen kiminle gorustun?

acıkcası kımseyle görüsmedim yüzyüze ama ben hep mail attım konustum . kafamda bir kac doktor vardı forumlardan yorumlardan fln ferruh beyle ilgili olumsuzz hiçbir sey duymadım.onunla görüsmeye karar verdim pzaartesi onunla görüscem cok doktorla gorusup de kafamıda karıstırmak ıstemıyorum en yakın tarıhe ıstıcem cesaretımı kaybetmeden =)

canım sen yarın görüşmeye gitcektin dimi ferruh beyle en yakın ne zaman amelıyat yapabılırmıs onu soruversene benım icin ben pazartesi görüscemde ozamana kadar baskasına tarih vermesin diye garantiye alayım dedim =))

evet sibelcim yarın 2.30 sa randevum var,tamam sorarım senin için,gelincede hemen yazarım sana...

canım sen yarın görüşmeye gitcektin dimi ferruh beyle en yakın ne zaman amelıyat yapabılırmıs onu soruversene benım icin ben pazartesi görüscemde ozamana kadar baskasına tarih vermesin diye garantiye alayım dedim =))[/QUOTE

sibelcim kusura bakma,eve geç geldim,ameliyat tarihini sordum,kendi gelince görüşelim,isterse bu hafta içine ayarlarız dedi...bu arada ben çok memnunum,artık çok iyiyim,bugün sporcu sütyeni
taktılar,çok güzel oldu...:92:

canım sen yarın görüşmeye gitcektin dimi ferruh beyle en yakın ne zaman amelıyat yapabılırmıs onu soruversene benım icin ben pazartesi görüscemde ozamana kadar baskasına tarih vermesin diye garantiye alayım dedim =))[/QUOTE

sibelcim kusura bakma,eve geç geldim,ameliyat tarihini sordum,kendi gelince görüşelim,isterse bu hafta içine ayarlarız dedi...bu arada ben çok memnunum,artık çok iyiyim,bugün sporcu sütyeni
taktılar,çok güzel oldu...:92:[/

cok tesekkür ederim canım =) hayırlı olsun hereyın ıyı olmasına sevındım seyi sormayı unuttum kesi yerin neresi koltuk altından mı yaptırdın

kızlar galıba ben regl olucam ama bu hafta amelıyat olcam sanırım. bu durumda oalamam dimi ameliyattan önce ferruh bey soruyormu offf panık oldum gene =((((

kızlar galıba ben regl olucam ama bu hafta amelıyat olcam sanırım. bu durumda oalamam dimi ameliyattan önce ferruh bey soruyormu offf panık oldum gene =((((

evet sanirim boyle bir durumda erteleniyor ameliyat. tabii dogrusunu doktor bilir. demek kararini verdin, hadi bakalim hayirlisi olsun. bayagi hizlisin bana gore :) peki kesi yeri neresi olacak, nasil karar verdin?

X