Dr. Ferruh Bingül hakkinda bilgi

arkadaşlar ferruh beye çene estetiği yaptıran var mı aranızda?ya da bu ameliyatları yaptığını biliyo musunuz?ön görüşme ücretsiz olduğu için gidip konuşmak ve fiyat bilgisi almak istiyorum.ama aranızda bilenler varsa ortamala bir fikir sahibi olabilirm...

bugün ferruh beyle görüştüm.4000-5000 lira tutar dedi.kızlar hacettepeye ya da gaziye gitsem, daha ucuza ameliyat olabilir miyim?

Eden Beast Canım bence mühim olan ucuza olman değil iyi bir sonuç elde etmen ferruh bey güvenilir biri bence iyi bir sonuç elde edersin, ben çok memnunum. Alternatifleri araştır istersen ama ucuzluk değil içine sinen bir doktor olsun. Çünkü bir defa estetik oluyorsun.

tuba çok haklısın, ama zaten ben ucuza olsun da kim olursa olsun diye düşünmüyorum.kendimi güvenle ellerine teslim edeceğim bir doktor arıyorum ama bunların en hesaplı olanını...tek tek gidip sorsam muayene ücreti vermekten ameliyat olamıycam...o yüzden sordum üniversite hastaneleri daha mı hesaplıdır diye.

Eden Beast forumda üniversite hastanelerinde olanlarda vardı, onlarla bir konuş istersen, ama asistanlar falan yapıyor, iyi hocalarda özelde yapıyorlar, bence özelde bir kaç doktorla daha konuş canım.

çenen yüzüne göre çok küçük değilse protez yerine yağ enjekte ettirebiliyorsun.2 sene kadar kalır.2. seneden sonra %40'ı kalıyor.

nevada, aydan82, datdas, katatonya resimlerinize ulaşabilirsem çok memnun olurum, ankaraya gelicem ameliyat için, sizlerin yazılarınız okuyunca etkilendim, gazada geldim, profildeki resimleri nasıl görebilirz? ben acemiyim burda kusura bakmayın

ya arakadaşlar artık hiç girmiyormusunuz, tüm arkadaşlarınızıda silmişsiniz?lütfen resimlerinizi paylaşın karar vermem lazım artık çok kararsızım, ben ankaradada değilim. böyle uzaktan takip etmek ztn yeterince zor oluyor, yardımcı olun kızlar,

nevada,datdas,aslıgül82,katatonya,tubaserin burun resimlerini paylaşın lütfen, birde burun ne kdr göğüs büyütme ne kdr? ikisini olucam toplama ne kdra mal olur?

asya 642 varmış çok harika olmuş burnu, ilk sayfalarda yazanlar onu görüpte gitmişler fln ferrruh beye, bu arkadaşın resmine nasıl ulaşabilirim, şu an kayıtlı bile değil galba, birde aydan 82 kaç lira operasyon sizin?

badehan mail adresini özelden atarsan resimlerimi yollayabilirim buradan çok bilmiyorum resim falan yollamayı.

özel hakkım yokmuş yaa yeterli msj olmamış, neyse oldurayım hmn atıcam, sayende ilk kez bir ferruh bey eseri görücem çünkü:) şimdiden saol

buse2009,yazdıklarını okudum ve bende 3 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum.size sormam gereken birkaç soru var.nasıl ulaşabilirim size özelden?

Merhaba arkadaslar,

Dr. Ferruh Bingüle kepce kulak ameliyati olan varmi?

Eger varsa: nasil gecti, sonuc nasil, tam istediginiz gibi oldumu ve dogal bir görünümü varmi?

Tesekkürler

X