Tüp Bebek Merkezleri Dr. Halit Fırat Erden Hastaları

Ilac tamam da testlerin dahil olmamasi kotu cunku onlarda com pahaliya patliyor hergun bakilan e2, fsh ve bir tane daha var unuttum neydi.. Biraz tuzlu cikiyor boyle.. Memorial de bu testler dahil oluyor... Ve cok uygun oluyor fiyat..
kafam karisti simdi gene... Acaba deneme sayisi cogaldikca indirim yapiyorlar mi???

Halit Fırat Erden çok seviyorum onu:) 3 tüp denemem için bahçeçide görüşmüştüm onunla ama tam benim tedavi olacagım ay malesef Alman hastanesi geçti;( bende Alman hastanesini sevmedim diye memoriale gittim orada tedavi oldum ama sonuç gene hüsran. Kendisi çok pozitif ve iyi bir doktor. Şimdi kendi yerini açmış inşallah bende bir aonraki deneme için onu düşünebilirim. O hiç bir doktora benzemiyor. İstedigin zaman ulaşabiliyorsun buna bir tek o izin veriyor malesef diger doktorlar başkalarını araya sokuyor. Oysa bence doktorla bizzat konuşmak en güzeli. Nerede olursa olsun tele cevap veriri veremese bile, müsait oldugunda o arar. Şimdi ona muayene olanlar bana yeni yerinden bahsedermisiniz biraz.. Tüp beek fiyatı be kadardır. Toplama transfer nerede oluyor?? Gidenler bilgi versin lütfen...

Meryem ucuncu denemeyi Halit Bey'le yapmisin? sonuc nasil oldu. Basarilimi?

Me ucuncu denemeyi Halit Bey'le yapmisin? sonuc nasil oldu. Basarilimi?

Canim 3 denememi memorialde yaptim ve negatif sonuc aldim.. Tam halit beyle baslayacaktik ki bahceciden ayrildigini duydum bende memorial ile devam ettim yoluma... Ama malesef sonuc degismedi gene negatif aldim..

Canim 3 denememi memorialde yaptim ve negatif sonuc aldim.. Tam halit beyle baslayacaktik ki bahceciden ayrildigini duydum bende memorial ile devam ettim yoluma... Ama malesef sonuc degismedi gene negatif aldim..

Ayyy orasi oyle degistirmeden ayni protokolu yapiyorlar orada. Insan degistirmek istemiyor merkezi malum aliskanlik, indirim falan derken devam ediyorsun ama iste deneye yanila ogreniyoruz.

Ayyy orasi oyle degistirmeden ayni protokolu yapiyorlar orada. Insan degistirmek istemiyor merkezi malum aliskanlik, indirim falan derken devam ediyorsun ama iste deneye yanila ogreniyoruz.

Canım yazdıklarına sadece saygı duyuyorum.. Diyecek bir şeyim yok ... Allah yardımcın olsun..

merhaba, bende Halit Bey ile başlıyorum muhtemelen salı günü başlayacağım, 4.denemem ama Halit Bey de ilk denemem, 5 yıldır uğraşıyorum o kadar çok doktora gittim ama maalesef bugüne kadar sebepsiz diye söylediler sebepli çıktı, kan pıhtılaşması varmış ve bugüne kadar hiç bir doktor ilgilenmedi bu sorunla ...hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Son düzenleme:
merhaba, bende Halit Bey ile başlıyorum muhtemelen salı günü başlayacağım, 4.denemem ama Halit Bey de ilk denemem, 5 yıldır uğraşıyorum o kadar çok doktora gittim ama maalesef bugüne kadar sebepsiz diye söylediler sebepli çıktı, kan pıhtılaşması varmış ve bugüne kadar hiç bir doktor ilgilenmedi bu sorunla ...hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

cnm ben de açık ameliyat oldum diye azarladı doktor :-) halbuki kapalı olabiliyormuş benim ameliyatım.

4 ayrı doktor aynı şeyi söyledi diye öyle yaptım dedim. 4'ü de beceriksizmiş o zaman dedi :-)

halit bey hangi hastanede birde fiyatını yazarmısın..şimdiden teşekkür ederim..

yazını görmüşken cevaplamak istedim :)

halit bey tüp bebek tedavisini Acıbadem Maslak'ta yapıyor.

Benim ilaçlarla birlikte 7000 tl tutacak gibi. Sanırım tüp bebek işlemi 4900 tl civarında.

teşekkür ederim saol kaderdaşım :) yalnız 2100 ilaçlar için çok değilmi

teşekkür ederim saol kaderdaşım :) yalnız 2100 ilaçlar için çok değilmi

doktor yaklaşık bir fiyat vermişti, şimdilik 1200 tl filan harcadım ilaçlara, ben başka bir yerde fiyat sormadığımdan bilmiyorum ama hastane kendi anlaşmalı eczanesinden getirtiyor ilaçları normalden daha ucuza temin ediyoruz :-)

doktor yaklaşık bir fiyat vermişti, şimdilik 1200 tl filan harcadım ilaçlara, ben başka bir yerde fiyat sormadığımdan bilmiyorum ama hastane kendi anlaşmalı eczanesinden getirtiyor ilaçları normalden daha ucuza temin ediyoruz :-)

merhaba, ben bir şey sormak istiyorum kaç yumurtan vardı başlarken , benim 5 yumurtam vardı ama bu ay başlamayalım bir daha ki ay yapalım daha iyi olacak denildi. az diye mi neden çok anlamadım ama bende amh ve d vitaminim düşük çıkmıştı 3 ay önce tahlillerde, sonrasında vitamin kullandım bir ayda 3 katına çıktı bu ay da devam ediyorum ilaçlara, bir dahaki ay çok daha iyi olur denildi, ben de merak ediyorum acaba çokmu az yumurtam ?

Doktor Halit bey nerde çalışıyor? Birde aşılama da yapıyor mu? Birde kendisine nasıl ulaşabiliriz.izmirde oturuyoruz da.

X