Tüp Bebek Yolunda Opr. Dr Halit Fırat Erden ile....

ayisigimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2014
331
210
Merhabalar,
Eşimin tavsiyesi üzerine doktorun adını duydum. 3,5 yıllık evli mutlu fakat çocuksuz bir evliligimiz var :) Bebeğimizin olmasini çok istedik. Bunun için iki kere asilama bir tüp bebek yaptik. Tup bebekte gebelik oluştu fakat kimyasal gebelik dendi. Kürtaj olmadan bebeğim düştü

İlk asilamami yaptirdik. Eşimin sperm değerleri 17 milyon civarinda. Benimde polikistik overim olduğu söyleniyor fakat çok düzenli adet görüyorum. İkinci asilamamizi İstanbul amerikan hastanesinde gerçekleştirdik. Tutmayinca 8 ay ara verdik. 2015 eylül ayinda tüp bebek calismalarina basladik. Calistigim için İstanbul a gitmem zor olacagi için amerikan hastanesindeki doktorum ara kontrolleri bursa pembe mavi hastanesinde yaptiriyordu.

Yumurtalar istenilen seviyeye geldi. Yumurta toplamada 13 yumurtam vardi. Bundan 9u dollenmisti ve transfere geldiğinde 3 embriyo transfer oldu. Sagliksizlar dendi. 7.gün embriyosuydu ve sonuç basta da dediğim düşükle sonuclandi.

7 ay geçti üzerinden psikolojik olarak hic hazir değilim ama bebegimiz olsun istiyorum ve bunun için bekleyecek zamanimiz yokmuş diye düşünüyoruz artik.

Bundan sonraki yola Halit Bey ile devam etmek istiyoruz.
Umarim bizim için son durak olur... :)

cleardot.gif

X