Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

kızlar herkese merhaba... ameliyat olalı 4 gün snr tam 1 y olucak ama benm şöyle bir sıkıntım var masajları yapamıyorum canım acıyor... ve soguklardanmıdır bilmiyorum ama sabahları işe giderken ve akşamları döndüğümde sızlamalarım oluyor.. sizlerdede böyle şeyler yaşandımı ?

kızlar herkese merhaba... ameliyat olalı 4 gün snr tam 1 y olucak ama benm şöyle bir sıkıntım var masajları yapamıyorum canım acıyor... ve soguklardanmıdır bilmiyorum ama sabahları işe giderken ve akşamları döndüğümde sızlamalarım oluyor.. sizlerdede böyle şeyler yaşandımı ?

Mayacım seninle aramızda 6 gün var benim de haftaya perşembe 1 ay olucak. Masajlarını hiç aksatma derim üzerine krem sürüp hafif hafif yap ben sıkıyorum birazcık hatta ucunu birkaç saniye ödemler çabuk insin diye ama canım acımıyor yani çok az bir acı kendini zorla bence sen de ödemlerimizi daha kolay atıyoruz masajla. Ve evet dışarı çıktığımda soğuktan benim de sızlıyor normaldir herhalde bu arada burnumun içinde biraz iltihap var sanırım :KK43: kötü bir koku geliyor haftaya gittiğimde sorucam serdar beye sende de oluyor mu?

Mayacım seninle aramızda 6 gün var benim de haftaya perşembe 1 ay olucak. Masajlarını hiç aksatma derim üzerine krem sürüp hafif hafif yap ben sıkıyorum birazcık hatta ucunu birkaç saniye ödemler çabuk insin diye ama canım acımıyor yani çok az bir acı kendini zorla bence sen de ödemlerimizi daha kolay atıyoruz masajla. Ve evet dışarı çıktığımda soğuktan benim de sızlıyor normaldir herhalde bu arada burnumun içinde biraz iltihap var sanırım :KK43: kötü bir koku geliyor haftaya gittiğimde sorucam serdar beye sende de oluyor mu?

canım koku değilde, bir sabah kalkıyorum sol tarafım sızlıyor şişmiş bir sabah kalkıyorum sağ tarafım sizlıyor şişmiş yada ucu şişmiş :) bugün başladım yapmaya umarım dayanabilirim ve faydasını görürüm senin fotoğraflarını çok beğendim bu arada çok yakışmış birazdan bende koyucam bir kaç fotoğraf ..şişliklerden dolayı tam anlayamıyorum şeklinide :)

aslı85 canm bnm özel msj saym dolmadıgı için buradan yazyrm.bendede üst kısmda cıkıntı var ve burun ucu ile yine kemer arasında hafif böle çöküntü gibi bsy var.yani üst kısım engebeli.ama benm bastan beri burnumda saga kayıklık var moralimi oda bozyor.üzlyrm.ilgisi konusnda bi nankörlük edemem.aradı bugun kontrole gel dedi.ama ben bugünde dedim böle sıkıntılrm var diye.ama daha yeni dedi.ben bastan beri sölyrm bu gececek bişe benzemyr sanmyrm ne cıkıntı ne yamukluk zamanla alakalı olamaz diye ama yapacak bsy yok .elbette gececek diyecek ama canm herkesn farkettiği ve bnmde sırf takıntm için çıktıgım,üstelik bi okadarda para harcadgm bu yolda bi çözüm istyrm.eski fotolarını göstercem diyor ama ben eski fotografmla zaten farklı olabilmek için amalyt oldm.yoksa eskiyle kıyaslaynca elbetteki farklılık var.bilemyrm canm.olursa bi çözümü haber edrm...öpüldün

vocabularie canm merba uzun zamandr giremdm yorumuna karsılık yazmak istdm.benmde saga dogru bi egrilik var ve seninki gibi cıkınıtda var.burdaki arkadslar gibi bende süper oldu memnunum demeyi cok isterdm tamm saglıksal bi sornm yok ama insan istyrki hersey mükemml olsun maddi manevi sıkıntıya katlandm...asla hocayı kötülemk istmyrm yanlıs anlmayn arkadslar hoca cok nazik ve ilgili bugun arsam gene ilgilnr.ama insan böle bi durmda olnca ne muayeneye gitmk istyo ne yorm yapmk.ben resim koymyrm özel sebeplerle.ama resim cekp baktgmda inanın ben görblyrm cok acık egriliği.dogallıksa ben böle dogallık istememstm.malesef takıntı yapnca böle sonclar olyoms.ben cok arzulamstm amelyt olmayı senelerdr hayalyle takıntısyla yasadm.nasl karar verdm nasl yaptrdm onu bile hatrlamyrm.ama burdaki arkadslrmn yormlarn etkisi büyük.sakn benm yorumumu ölçüt olarak almayın.herkesn böle olck diye bsy yok.memnun olan biçok arkads var.ama paylasmak istdm belki ben gibi olpta hocanın çözüm buldugu hastalar...

hissettiklerimi o kadar güzel anlatmışşsınki aynı....

Canım burnun cok güzeldi senin yaa.. O çıkıntı masajla geçmiyor mu? İstersen bir de başka doktora görün ama sakın müdahale ettirme. İnşallah düzelir canım ya cok üzüldüm valla

yok canım zaten benim burnum oturdu bence 1.5 yıl oldu çünkü. başka bir doktora da görünmeyi pek istemiyorum çünkü para kazanmak için neler söyleyebileceğini tahmin edebiliyorum....

baktım resimlerine önden bakınca farkedilmiyor,yandan dikkatlice bakınca görünüyor belirtiğin resimde ama sanki kıkırdak gibi duruyor kemik çıkıntısı değildir sanırım,peki hoca ne diyor çözümü yokmu.[/QU

ilk kez bakanlar da anlıyor bazen canım. ve de bunu dile getirdiklerinde üzülüyor insan. bildiğim kadarıyla burunda zaten kemik yok kıkırdak oluyormuş. hoca geçecek geçecek diyip gönderiyor maalesef...

Ben de estetik ameliyat olmayı düşünüyodum aslında ama.. böyle şeyleri okuyunca korkmaya başlıyorum, zaten takıntılı bi insanım..

Salome, öncelikle şunu söyleyim, korkacak hiç bir şey yok bu ameliyatta. Hatta bazı küçük sorunlar olmasına karşın bir çoğumuz eski halimize göre çok mutluyuz. Ama işte insan olmuşken en iyisi olsun istiyor. Burada okuduğun sorunları herkes yaşamıyor. Kişiden kişiye farklılık gösteriyor sorunlar. Hiç sorun yaşamayanlar da var tabiki. Ama eğer sıkıntılı bir burnun varsa psikolojik olarak çok rahatlıyorsun, bu yüzden tavsiye ederim.

vocabularie canm merba uzun zamandr giremdm yorumuna karsılık yazmak istdm.benmde saga dogru bi egrilik var ve seninki gibi cıkınıtda var.burdaki arkadslar gibi bende süper oldu memnunum demeyi cok isterdm tamm saglıksal bi sornm yok ama insan istyrki hersey mükemml olsun maddi manevi sıkıntıya katlandm...asla hocayı kötülemk istmyrm yanlıs anlmayn arkadslar hoca cok nazik ve ilgili bugun arsam gene ilgilnr.ama insan böle bi durmda olnca ne muayeneye gitmk istyo ne yorm yapmk.ben resim koymyrm özel sebeplerle.ama resim cekp baktgmda inanın ben görblyrm cok acık egriliği.dogallıksa ben böle dogallık istememstm.malesef takıntı yapnca böle sonclar olyoms.ben cok arzulamstm amelyt olmayı senelerdr hayalyle takıntısyla yasadm.nasl karar verdm nasl yaptrdm onu bile hatrlamyrm.ama burdaki arkadslrmn yormlarn etkisi büyük.sakn benm yorumumu ölçüt olarak almayın.herkesn böle olck diye bsy yok.memnun olan biçok arkads var.ama paylasmak istdm belki ben gibi olpta hocanın çözüm buldugu hastalar...

Canım duygularını çok güzel ifade etmişsin. (bazı harfleri kullanmadığın için okumak biraz zor oldu, bunu belirteyim :)) Kimse yanlış anlamasın tabi, sonuçta hepimizin kişisel yorumları bunlar. Senin fotoğrafın var mı sitede? Bi de bizler bakalım belki senin düşündüğün kadar eğrilik yoktur. Mesela, genellikle ben söyledikten sonra fark ediyorlar burnumdaki eğriliği. Biz doktoru kötülemiyoruz tabiki. Onu iyi bulmuşuz ki gidip ameliyat olmuşuz. Burda sadece sonuçları ve yaşadıklarımızı tartışıyoruz. Dediğim gibi kendine çok sıkıntı yapma belki de düşündüğün kadar büyük bir sorun yoktur.

Mrb kızlar şubatta Aylin hanımdan randevu aldım, burun estetiği yaptıracam. çevremden iyi olduğunu öğrendim ama tereddülüyüm böyle bir ameliyatı yaptırmakta, daha önce Aylin hanıma burun estetiği yaptıran var mı aranızda? Bildiklerinizi paylaşır mısınız?

gerçekten çok güzel açıklamışsın durumu.ameliyat 1 kere olsun en iyisi olsun istiyo insan.çıkan bu sorunlar can sıkıcı

Mrb kızlar şubatta Aylin hanımdan randevu aldım, burun estetiği yaptıracam. çevremden iyi olduğunu öğrendim ama tereddülüyüm böyle bir ameliyatı yaptırmakta, daha önce Aylin hanıma burun estetiği yaptıran var mı aranızda? Bildiklerinizi paylaşır mısınız?

canım bu linkte genellikle Serdar hocanın hastaları var. Aylin hanımı ben duymadım daha önce.

aslında emre beye olmak istiyorum çünkü ameliyat sonrası bir tane bile memnuniyetsizlik içeren yorum görmedim ama istanbula gidemem ondan serdar beyde kararlıyım fakat 3-5 kişiden olumsuz yorum okuyunca moralim çok bozuldu pişman olmak istemiyorum sonradan yani umarım sorunlarınız düzelir çıkıntılarınız geçer sanırım serdar beye ameliyat olupta azda olsa memnun kalmama olasılığı var.

Mrb kızlar Prof. Dr Aylin KARABULUT'a daha önce burun estetiği yada başka bir estetik ameliyatı yaptıranınız var mı? Ben yakın çevremde araştırarak Aylin hanıma ulaştım kendisi aynı zamanda İstanbul Üni.' de öğretim görevlisi işinde iyi olduğunu söylüyorlar. Ben burun estetiği yaptırmak için Aylin hanımla bir ön görüşme yaptım. Burun yapım estetik için uygunmuş kapalı ameliyatla gayet başarılı ve doğal bir buruna sahip olabilirmişim. Kendisi bana güven verdi ve şubatta hem muayene hemde ameliyat olmaya karar verdim. Ama böyle ciddi bir ameliyat olmaktanda korkuyorum. Acaba içinizde Aylin hanıma estetik ameliyatı yaptıranınız var mı? Aylin hanımla ilgili bildiklerinizi paylaşır mısınız?

naziko canım çok teşekürle güzel sözlerin için canım işallah seninki daha güzel olur

part off moon canım benim gerçekten çok hoş olmuş burnun maşallah canım insanın inanası gelmiyor ama serdar hoca bazen 3 ameliyat bile yapıyormuş bir günde ben muayenehanesine gidince gördüm hep bir kalabalık ve en çokta burun ameliyatı herkeste bir alçı atell ayy bazen gülüyordum ama sanırım ankaranın yarısının burnunu serdar hoca yaptı:))

berencim bisüredir giremiyordum forma cenazemiz vardı bir yakınımı kaybettim inşallah şişliklerim indiği zaman seninki kadar güzel olur birde bana yamuk gelen sol tarafki burun deliğimin şişliği indiği zaman çok daha mutlu olucam serdar beyin ellerine sağlık sadece o şişliği takıyorum ama doktorumuda burnumuda seviyorum :) o şişliğimi de bazen unutuyorum ama çevremdekiler hatırlattığı zaman üzülüp sürekli aynaya bakma ihtiyacı duyuyorum resim atıcam becerebilirsem inşallah :)

Mrb kızlar Prof. Dr Aylin KARABULUT'a daha önce burun estetiği yada başka bir estetik ameliyatı yaptıranınız var mı? Ben yakın çevremde araştırarak Aylin hanıma ulaştım kendisi aynı zamanda İstanbul Üni.' de öğretim görevlisi işinde iyi olduğunu söylüyorlar. Ben burun estetiği yaptırmak için Aylin hanımla bir ön görüşme yaptım. Burun yapım estetik için uygunmuş kapalı ameliyatla gayet başarılı ve doğal bir buruna sahip olabilirmişim. Kendisi bana güven verdi ve şubatta hem muayene hemde ameliyat olmaya karar verdim. Ama böyle ciddi bir ameliyat olmaktanda korkuyorum. Acaba içinizde Aylin hanıma estetik ameliyatı yaptıranınız var mı? Aylin hanımla ilgili bildiklerinizi paylaşır mısınız?

asya1991 bu dokturun adını hiç duymadım,ayrıca siz yanlış yerde bilgi arıyorsunuz bu sayfa serdar öztürk hastalarına ait,burun estetiği ana sayfasına yazın ordan tanıyan olursa bilgi alırsınız, eğer karar verirseniz de hiç korkmayın,doğru hekimi bulduğunuzda sonuç da güzel oluyor,bol şans..

berencim bisüredir giremiyordum forma cenazemiz vardı bir yakınımı kaybettim inşallah şişliklerim indiği zaman seninki kadar güzel olur birde bana yamuk gelen sol tarafki burun deliğimin şişliği indiği zaman çok daha mutlu olucam serdar beyin ellerine sağlık sadece o şişliği takıyorum ama doktorumuda burnumuda seviyorum :) o şişliğimi de bazen unutuyorum ama çevremdekiler hatırlattığı zaman üzülüp sürekli aynaya bakma ihtiyacı duyuyorum resim atıcam becerebilirsem inşallah :)

nazziko başınız sağolsun,resimlerinizi gördüm,burnunuz çok güzel olmuş,yüzünüze oturmuş hala şişlikleriniz var ama biraz zaman lazım bence kafanıza takmayın..

nazziko başınız sağolsun,resimlerinizi gördüm,burnunuz çok güzel olmuş,yüzünüze oturmuş hala şişlikleriniz var ama biraz zaman lazım bence kafanıza takmayın..

tec çok teşekkür ederim burnumu beğenmene sevindim evet hala şişliklerim var sabırla beklemeye devam edicem inşallah :)

birkaç kişiden okuduğum yorumlardaki ameliyat sonrası çıkıntı oluştu ve şişlik geçmiyor gibi yorumlardan sonra sanırım serdar beye ameliyat olma istediğim maalesef azaldı yani sonrasında pişman olmayı asla istemiyorum ailem bidaha asla destek vermez burun estetiği için ilk ve son kez olucam zaten zor ikna ettim.

X