Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

sadbutrue canım benim evet bende hafifledim çok şükür allaha rabbim herkesi bmutlu etsin istedigini gönlündekini versin inşallah

canım burnumdan suan çok memnununm genel hali iyi bi ara anlatırım sana canım düzeltme işinide canım benim ara ara yaz özletme kendini :)

Serdar Bey istanbul da mı? Yeri nerde? Ameliyat olan arkadaşlar beni ekleyebilir mi?

arkadaslar merhaba bende daha once 2kez burun amelıyatı olmus bır kısı olarak yardım ıstıyorum.oncelıkle benım sorunum sukı benım amelıyat olmadan oncekı burnum muhtesem bır burundu.fakat kulak zarımdakı yırtık yuzunden amelıyat olmam gerektı .burundan kaynaklanan etın alınması lazımdı ankarda bır kbb cı buldum ve oldum 2010 yılında fakat bır yıl sonra burun catım ayrıldı ve ters v denılen bır durum yasandı.doktoruma gıttıgımde burnunun kırılması ve catının bırlestırılmesı gereklı dedı ve benı bır kez daha amelıyata aldı.sonrada rezıl ettı.suan burnum o kadar farklı kı kendımı tanıyamıyorum.sol tarafta cokme var.ucu dustu kocaman bır burun oldu.ınsanlar beı tanıyamıyor.guzelım burnu ne hale getırdın dıyor.2.amelıyatı 5 ay once oldum.doktoruma gıtmedım gıdersem katıl olurum.moralım cok bozuk 3 aydır plastık cerrah arastırıyorum.

arastırmam sonucu plastık su doktorlar sıralaması cıkıo
reha yavuzer
hıfzı velıdedeoglu
serdar öztürk
ferruh bıngol

ferruh hocayla gorustum torpuyle hallederız dedı 5bın ıstedı
serdar bey burnun kırılması gerekırse kıkırdak alınıp yapılması lazım 7 bın dedı.

ferruh hocanın yaptıgı burunlar cok basarılı.cok begendım ve guven verdı bana.serdar beyde aynı sekılde.haslaraı cok memnundu gıttıgımde.
benım tercıhım reha yavuzer fakat ankaradayım.en kısa zamanda hıfzı beylede gorusucem.

serdar bey yada dıger doktorlara amelıyat olmus arkadaslar varsa lutfen yardımcı olurmusunuz.bu benım 3.amelıyatım olucak rısk alamam.
ayrıca amelıyat konusunda tecrubelı bır ınsan olarak sorularınızada cevaplayabılırım.sımıden herkese tesekkurler..

Dün 1 ay kontrolüne gittim düşündüğünden daha hızlı inmiş şişlerim senin deri yapından dolayı korkmuştum açıkçası ama çabuk iyileşiyorsun dedi hoca tabi hala baya ödemim var sol tarafta ve burun ucunda burun ucum fazla mı kalkık dedim ama bence çok iyi istersen alırım burun ucundaki dikişi ama böyle çok güzel duruyor dedi eski resimlerimi de gösterince vazgeçtim gerçekten baya değişmiş burnum ifademi de çok olumlu yönde değiştirdi 1 ay yorum alma demişti ama görenler hep olumlu güzel yorum yapıyorlar eğrilik,burun deliğinde farklılık gibi problemim hiç olmadı çok şükür ucunun biraz daha sivrileşmesini istiyorum o da şişliklerim inince daha kibarlaşacak gibi geliyor hoca da öyle dedi zaten. Temizliğine devam et, masajlarını sakın aksatma masaj çok önemli şekillenmesi ve ödemlerin inmesi açısından dedi. 6 aya kadar oyun hamuru gibi oluyor o yüzden yanlış masaj yapma dedi,ucunu şivrileştirmek için biraz sıkabilirsin dedi öyle işte benden haberler bu kadar :)

Beren,Tec, Vocabulaire ve Sadbuttrue kızlar yeni resimlerinizi yüklermisiniz bir ara çok merak ediyorum son hallerinizi :)

Dün 1 ay kontrolüne gittim düşündüğünden daha hızlı inmiş şişlerim senin deri yapından dolayı korkmuştum açıkçası ama çabuk iyileşiyorsun dedi hoca tabi hala baya ödemim var sol tarafta ve burun ucunda burun ucum fazla mı kalkık dedim ama bence çok iyi istersen alırım burun ucundaki dikişi ama böyle çok güzel duruyor dedi eski resimlerimi de gösterince vazgeçtim gerçekten baya değişmiş burnum ifademi de çok olumlu yönde değiştirdi 1 ay yorum alma demişti ama görenler hep olumlu güzel yorum yapıyorlar eğrilik,burun deliğinde farklılık gibi problemim hiç olmadı çok şükür ucunun biraz daha sivrileşmesini istiyorum o da şişliklerim inince daha kibarlaşacak gibi geliyor hoca da öyle dedi zaten. Temizliğine devam et, masajlarını sakın aksatma masaj çok önemli şekillenmesi ve ödemlerin inmesi açısından dedi. 6 aya kadar oyun hamuru gibi oluyor o yüzden yanlış masaj yapma dedi,ucunu şivrileştirmek için biraz sıkabilirsin dedi öyle işte benden haberler bu kadar :)

Beren,Tec, Vocabulaire ve Sadbuttrue kızlar yeni resimlerinizi yüklermisiniz bir ara çok merak ediyorum son hallerinizi :)

canım son eklediğim foto var sitede. sağdan ve soldan çekip birleştirmiştim. 1ay önceki halim ve hala öyle benim burnum, artık şekil olarak değişmiyor zaten. ameliyat olalı 1.5 yıl oldu. arkadaş olarak eklemiştim seni sanırım. o yüzden bakabilirsin canım :)

Kimmel87 daha öncede belirttiğim gibi ben sonuçtan memnunum, burnuma rahatça dokunabiliyorum hiçbir ağrı sızı şişlik,çıkıntı hiçbir sıkıntım yok, çok şükür,bundan sonrada olcağını sanmıyorum,çünkü burnumun tamamen oturtuğunu farkediyorum 9 ay oldu ameliyatım,iyileşme herkesin bünyesine,yaşam koşullarına göre değişiyor,bazı kişilerde bu süreç uzun olabilir bazılarında kısa sürer,elimizde basit bir kesik olduğunda bile 1-2 ayda anca izi gidiyor, burun gibi hassas bir bölgede işlem yapılıyor bunu göz önünde tutarak ameliyata karar verip iyilşme sürecini sabırla beklemeniz lazım, operasyondan memnun kalmak isteklerle bağlantılıdır ki siz zaten basit bir eğrilikten sözediyorsunuz sorun yaşayacağınızı hiç sanmıyorum.bol şans.

teşekkürler cnm yorumun biraz güven verdi ameliyatın içinde yüzün ortasındaki organ, az sayılmayacak bir ücret fln olunca takıntı ve kaygı yapıyorum burnunla ömür boyu mutluluklar sanada serdar beyle görüştükten sonra yorumları yazarım ücreti ortalama 5.500 civarıymış

Tec canım senin fotoğraflarında çok merak ediyorum ne zaman atacaksın fotoğrafını çok merak ediyorum :))))

kızlar serdar beyle görüşünce yazarım demiştim.çıkıntı için hala beklemedeyim şu an için bi gelişme yok.

kızlar serdar beyle görüşünce yazarım demiştim.çıkıntı için hala beklemedeyim şu an için bi gelişme yok.

nasıl yok canım? herhangi bir şey söylemedi mi? Ya da 5-10 dk lık müdahale diyor öyle bir işlem yaptı mı? Ya da foruma yazdın da ben mi kaçırdım :S

kumkumtanesi 6ay devam eden şişlikler ile ilk haftadaki şişlikler tamamen farklı oluyor,ilk 3gün yüzünüz çok şişer,ondan sonra şişlikler inmeye başlar yüzünüzde sizi rahatsız edecek bir durum kalmaz,1-2 hafta içinde işinize rahatlıkla dönebilirsiniz,normal hayatınıza devam edersiniz. Burnunuzda 6 ay şişlik olur,yüzünüzde değil o da bazı saatlarde özellikle sabah çok belirgin olur gün içinde bazen olmuyor bile.

teşekkür ederim. sanırım artık kararlıyım. geri sayım başlasın:) haziranda düşünüyorum:) makul bir ücret olur inşallah.

slm kızlar aranıza yeni katıldım.ben de serdar bey e ameliyat oldum.. burnumda beni rahatsız eden iki problemden bahsetmek istıyorum.aynı sorundan muzdarip olan arkadaşlar cevap yazarsa çok sevınırım.. burnmdaki atel çıkar çıkmaz ilk dikkatımı çeken sey burnumun ucundaki 2 çukur oldu biri sag tarafta diğeri sol tarafta ve bu çukurlar beni rahatsız ediyor.:KK43:diğer problemim ise burnumuzun kenarlarındaki doğal çukurlar var ya işte o çukurlardan biri var ama biri yok:KK43:.. anlayacağinız burun kanatlarındaki olması gereken oyuntulardan biri yok:KK43: bu durum canımı çok sıkıyor..aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ? yardımcı olursanız çok sevınırım.:KK43:(

X