Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

serdar beyin kaburgadan kıkırdak alarak yaptıgı burun varmı acaba bana herkes kaburgandan alıcaz dıyo cunku serdar beye henuz gıtmedım gercı ama

kızlar foto ekledim serdar öztürk'ü merak edenler eklı arkadslarım bakabılır..

canım cok saol yardımcı olduğun için cok iyisin ya.. ben özelden mesaj atamıyorum k. bkma ama uzun zamandır doktor arıyorum ben komple bır burun ameliyatı istiyorum senınkı sadece burun ucu oldugu ıcın ucuz olmus sence benımkı kaca patlar ozelden mesaj atarmısın cok tesekkur ederım

Arkadaşlar 25.06.2011 tarihinde Serdar Hoca burun ameliyatımı yaptı. İlk ameliyattı, revizyon değildi. Kendim araştırırken yeterince bilgi bulamamıştım ama ona rağmen doğru tercihi yaptım çok şükür :) Bu nedenle doktor konusunda karar verememiş olan arkadaşlara yardımcı olmak isterim. Ben gayet rahat, ağrısız-sızısız ve az morlukla atlattım bu süreci. Henüz çok yeni olmasına rağmen çok çabuk toparlandım. Buradan yazacağınız sorulara kısa sürede cevap veremeyebilirim belki ama facebook'ta beni eklerseniz hem sorularınıza elimden geldiğince cevap vermeye çalışırım, hem de fotoğrafları gönderebilirim. Facebook'ta Gonca S. Yazbahar olarak ararsanız bana ulaşabilirsiniz.

serdar beye ameliyat olan arkadaşlar,bana fikir verebilir misiniz? ne yapacağıma karar verememekten yoruldum resmen

benim burnum eğriydi ve ilk ameliyatımdan sonra eğrilik kaldı.serdar beyde kulaktan kıkırdak alıp yapabilceğini söyledi.. burun eğriliğim geçer mi geçmez mi
yeni sıkıntılar mı çıkar ,tekrar olmama değer mi hiç bilmiyorum
acaba memnun olan var mı ?benim burnum alçıdan ilk çıktıgında düz ve gayet iyiydi ama şişlikler inince olan oldu :KK43: yamukluk ortaya çıktı? serdar beye ameliyat olanlar da da böyle birşey yaşandı mı ?

4.gün önce serdar beye ameliyat oldum,alçım hala duruyor,çok merak ediyorum,sorusu olan varsa sorabilir.fot yakında ekliyeceğim

arkadaslar çok heyecanlıyım.serdar bey ile birkaç ay önce görüşmüştük.ama eylül ekim gibi ameliyat olmayı düşünüorum artık:) evet pahalı ama olsun bence değer.çünkü burun çok önemli.serdar bey bana çok güven verdi çünkü doğal burunları seviyorum:)insallah benim burnum da doğal olur.

arkadaslar çok heyecanlıyım.serdar bey ile birkaç ay önce görüşmüştük.ama eylül ekim gibi ameliyat olmayı düşünüorum artık:) evet pahalı ama olsun bence değer.çünkü burun çok önemli.serdar bey bana çok güven verdi çünkü doğal burunları seviyorum:)insallah benim burnum da doğal olur.

olur olur eminn ol serdar bey o kadar dogal yapıyorki 7 senelık sevgılım bile anlamadı..

4.gün önce serdar beye ameliyat oldum,alçım hala duruyor,çok merak ediyorum,sorusu olan varsa sorabilir.fot yakında ekliyeceğim

geçmiş olsun insllah istedgnn gıbı olur bende serdar beye 3 ay önce brun ucu oldum ama ne bılıym ucu uzun kalmıs gıbı pek içime yattıgını söyleyemem ama serdar bey kesınlıkle on numara doktor benm sadece uc oldugu ıcın durum farklı tabi dıger hastaların süperdi burunları :KK66:

inşlhh dediğin gibi olur,açıkçası ben küçük bir burun istiyorum,umarım beklediğim gibi küçük ve kemersiz bir burunla karşılaşırım yarın :)

inşlhh dediğin gibi olur,açıkçası ben küçük bir burun istiyorum,umarım beklediğim gibi küçük ve kemersiz bir burunla karşılaşırım yarın :)

inşallah canm iyi haberlerını ve resımlerını beklıyorum serdar hocama sonsuz sevgilerimi ilet :KK70:samsundan hastanız
dersen hatırlar :KK66:

geçmiş olsun aytos,sen ne şikayetle ameliyat oldun?umarım iyi olmuştur ya,ben de serdar beye revizyon burun ameliyatı olmayı düşünüyorum çünkü.Kendisi gerçekten çok orijinal bi insan,güven verici

selam :)teşekkürederim:)valla benim 8 yıl önce burnum kırılmıştı,şekil olarakta aman aman içime sinmiyordu,kemerliydi burnum,çok kemerli değil ama vardı,boyut olarakta açıkçası birazdaha ince bir burun istiyordum,kbb doktoruna gittim oda kanalların azıcık kırıktan dolayı daraldığını söyleyince,olmaya karar verdim.alçı çıktı.ancak burnumun üstüne bant ve plastik bir tabaka yapıştırdılar,boyutunu göremiyorum.alçı ilk çıktığında babam gördü burnumu,çooook beğendi,şoklandı,hayatımda gördüğüm en güzel burun dedi ama babama pek belli olmaz,o bizi haliyle hep beğeniyor :)çrş,prş gibi burnumun üstündeki şeyler çıkacakmış,bakalım nasıl olmuş olacak.ben bu site sayesinde doktora karar verdim.ve artık bende tüm bildiklerimi paylaşacağım arkadaşlar.büyük bir açıklıkla.herkeze sevgiler:)

selam :)teşekkürederim:)valla benim 8 yıl önce burnum kırılmıştı,şekil olarakta aman aman içime sinmiyordu,kemerliydi burnum,çok kemerli değil ama vardı,boyut olarakta açıkçası birazdaha ince bir burun istiyordum,kbb doktoruna gittim oda kanalların azıcık kırıktan dolayı daraldığını söyleyince,olmaya karar verdim.alçı çıktı.ancak burnumun üstüne bant ve plastik bir tabaka yapıştırdılar,boyutunu göremiyorum.alçı ilk çıktığında babam gördü burnumu,çooook beğendi,şoklandı,hayatımda gördüğüm en güzel burun dedi ama babama pek belli olmaz,o bizi haliyle hep beğeniyor :)çrş,prş gibi burnumun üstündeki şeyler çıkacakmış,bakalım nasıl olmuş olacak.ben bu site sayesinde doktora karar verdim.ve artık bende tüm bildiklerimi paylaşacağım arkadaşlar.büyük bir açıklıkla.herkeze sevgiler:)

ya çok sevindim,babanın yorumu bence ne olsa beğenirdi diye düşünülecek bi yorum değil.mesela benim babam da annem de nasıl olsam beğenir ama mesela benim alçım çıktığında hiçbiri çok güzel ya falan dememişti:KK50: serdar öztürk gerçcekten dünyanın en güzel burununu getirip insanın yüzüne koyuyor buna eminim.

Arkadaşlar 25.06.2011 tarihinde Serdar Hoca burun ameliyatımı yaptı. İlk ameliyattı, revizyon değildi. Kendim araştırırken yeterince bilgi bulamamıştım ama ona rağmen doğru tercihi yaptım çok şükür :) Bu nedenle doktor konusunda karar verememiş olan arkadaşlara yardımcı olmak isterim. Ben gayet rahat, ağrısız-sızısız ve az morlukla atlattım bu süreci. Henüz çok yeni olmasına rağmen çok çabuk toparlandım. Buradan yazacağınız sorulara kısa sürede cevap veremeyebilirim belki ama facebook'ta beni eklerseniz hem sorularınıza elimden geldiğince cevap vermeye çalışırım, hem de fotoğrafları gönderebilirim. Facebook'ta Gonca S. Yazbahar olarak ararsanız bana ulaşabilirsiniz.

ben facebooktan mesaj attım ama pek oralı olmadınız:44:

ben facebooktan mesaj attım ama pek oralı olmadınız:44:

hangi isimle mesaj attınız? burdan söylemek istemiyorsanız tekrar msj atın. doğru kişiye gönderdiğinizden emin misiniz bilmiyorum ama ben facebook'ta o kadar çok kişiye yardımcı olmaya çalıştım ki... çok sayıda insana fotoğraflarımı da gönderdim. oralı olmama gibi bir tavrım olmadı hiç. bir yanlışlık olmuştur diye düşünüyorum. bana msj atanlara hep cvp verdim çünkü. sayısını hatırlamıyorum bile...

çok uzun sürdümü sargıların cıkması ne kadar süre dışarı cıkmadınız ? fotolarınızı özel msj olarak atabilirmisiniz ?

arklar bende serdar beye ameliyat olalı 6 gün oluyo ve bugün alçım değişcek dikişlerim alıncak ameliyatla ilgili soru sormak isteyenlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

hangi isimle mesaj attınız? burdan söylemek istemiyorsanız tekrar msj atın. doğru kişiye gönderdiğinizden emin misiniz bilmiyorum ama ben facebook'ta o kadar çok kişiye yardımcı olmaya çalıştım ki... çok sayıda insana fotoğraflarımı da gönderdim. oralı olmama gibi bir tavrım olmadı hiç. bir yanlışlık olmuştur diye düşünüyorum. bana msj atanlara hep cvp verdim çünkü. sayısını hatırlamıyorum bile...

merhabalar,ben de yeni üye oldum ve acıkcası burun estetiği sonrasındaki durumunuzu merak ettim ,nasıl istediğiniz gibi oldu mu doktoru tavsiye eder misniz?

X