Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

cnm serdar bey doğallıktan yana, pek kalkık ve kavisli burun sevmıyor, ama ozellıkle kalkık ıstersen yapabılır tabi...

cnm sende yaptırmışsın galiba burun ucunu sen memnunmusun zaten burun ucuna olan bir müdahale olduğunu için aman aman bir değişim olmuyor değilmi?

cnm sende yaptırmışsın galiba burun ucunu sen memnunmusun zaten burun ucuna olan bir müdahale olduğunu için aman aman bir değişim olmuyor değilmi?

Benım burnum kemerli ve uzundu. O yüzden değişim bende çok oldu haliyle. Birbuçuk ay oldu ben olalı. Burnumun bırazcık daha inecegını soyledı doktor. İnş. çok inmez. Bu halinden memnunum şimdilik bakalım. Doğal ve yüzüme uygun oldu.

Benım burnum kemerli ve uzundu. O yüzden değişim bende çok oldu haliyle. Birbuçuk ay oldu ben olalı. Burnumun bırazcık daha inecegını soyledı doktor. İnş. çok inmez. Bu halinden memnunum şimdilik bakalım. Doğal ve yüzüme uygun oldu.

senin rinoplastimiydi kemikte kırıldı yanii ben sadee burun ucuna istiyorumm ama yaptıran birinin fotoğraflarına bakamadım daha herkes tamm estetik olmuşş:KK43:

benımde 5 ay olacak ben sadece burunucu oldum serdar beye önden göruntüsü çok güzel çok beğeniyorum ama yanlardan hiç güzel durmuyo hem ıkı yanı farklı hem de uzun hele yüzüme göre cok uzun ılk bır ay cok guzeldı sonradan ucu ıyıce düştü bu aralar bu duruma canım çok sıkılsada serdar bey gercekten cok dogal yapıyo ve basarılı bende tavsye edıyorum ama benmkının pek rast gıttıgını söylemem eskı seklıne hemen hemen geri dondü burnum hala uzun :KK43:

jivaluna slm ne olursunn bana burun ucu hakkında bilgi verirmisnn çok merak ediyorum kafayı taktımm bende yaptırıcaam ama memnun değilsinn herhaldee bn resim gönderirmisin yada facen varsa eklermisin?:KK43:::KK43:

kesınlıkle bende bgenmıyorum cunku eskısınden bı farkı yok okadar ezıyetı bosuna cek yan profıllermden nefret edıyorum :KK43: eğer gidersen hatta doktorunda kabul ederse sadece kaldrma işlemnn nasıl olacgını felanda sorrmısın ?

Ben söylemeden kendisi söyledi; biraz daha mı kaldırsaymışız diye, bir sene bekleyelim hallederiz kolay dedi :KK1: bakalım nolacak henüz 6 ay oldu çok şikayetçi değilim ama benim gibi 3.5 saatlik bir amelliyattan sonra keşke bunlara gerek kalmasaydı diyorum.. neyse hayırlısı bakalım.

ben de telefonla görüşmüştüm serdar beyle. mail atmıştım ama ertesi gün hemen kendisi aradı çok şaşırdım ilgili yani. epey konuştuk ancak ben ankarada oturmuyorum o yüzden bi süre erteledim serdar beyle yüz yüze görüşmeyi. yarın naci çelik ile randevum var bakalım hayırlısı ne olacak...

slm kızlar bende bu aralarr çok kafaya taktım burun ucu ameliyatını ama yazdıklarınızı görünce tüm şevkim gitti lütfen fotoğraflarınızı bana gönderirmisniz burun ucu estetiği olanlar ben antalyada yaşıyorum özerdem kardeşlere olmayı düşünüordum:KK43:snmky07@hotmail.com

lidyamm selm cnm kusura bakma uzun zamndır bu baslgı takıp etmıyodum .ben senn dedgın gıbı sadece burun ucu oldum kemıgım duz gelıyodu ama oyle degılmıs burnumda mınık bı kemer var daha dogrusu profıl farkı var bır tarftn var gıbı duruyo dıger tarftan yok gıbı..neyse sadde gelyım doktorum ıstersen oraya torpu atalım dedı burun ucu kaldrılınca o profıl farkı tamamen ortadan kalkıyodu bende gerek duymadım torpu atılmasına doktorumda cok gerek duymadı ve torpulemedı.burun ucum ılk ıkı ay guzeldı sıstı ama guzeldı sımdı kalkıklık dustu sıslık ındı eskısı gıbı uzun duruyo burnum sadece burun delıklerım kucultulmus gıbı acıkcası pek memnun oldugum söylenemez.hıc kımse degsımı anlamıyo en yakınlarm bıle.serdar bey cok dogal yapıyo kendı sitili oyle ben zaten ucu soyle olsun boyle olsun hıc demedım tamamen kendısıne bıraktım.cunku gercekten cok guvenılır ve basarılı bır doktor ama benm pek rastgıtmedı daha dogrusu ıstedgm gıbı olmadı.benm yuzum mınyom cenem kucuk o yuzden benm yuzume daha kucuk bır burunn yakısacagını dusunuyodum senesını doldrnca doktoruma tekrar gıdecegım sımdı 6 aylık.sana foto msnden göstreblrm gelsme sureccnı görrsun cnm yaz msnnı ekleyım.

lidyamm selm cnm kusura bakma uzun zamndır bu baslgı takıp etmıyodum .ben senn dedgın gıbı sadece burun ucu oldum kemıgım duz gelıyodu ama oyle degılmıs burnumda mınık bı kemer var daha dogrusu profıl farkı var bır tarftn var gıbı duruyo dıger tarftan yok gıbı..neyse sadde gelyım doktorum ıstersen oraya torpu atalım dedı burun ucu kaldrılınca o profıl farkı tamamen ortadan kalkıyodu bende gerek duymadım torpu atılmasına doktorumda cok gerek duymadı ve torpulemedı.burun ucum ılk ıkı ay guzeldı sıstı ama guzeldı sımdı kalkıklık dustu sıslık ındı eskısı gıbı uzun duruyo burnum sadece burun delıklerım kucultulmus gıbı acıkcası pek memnun oldugum söylenemez.hıc kımse degsımı anlamıyo en yakınlarm bıle.serdar bey cok dogal yapıyo kendı sitili oyle ben zaten ucu soyle olsun boyle olsun hıc demedım tamamen kendısıne bıraktım.cunku gercekten cok guvenılır ve basarılı bır doktor ama benm pek rastgıtmedı daha dogrusu ıstedgm gıbı olmadı.benm yuzum mınyom cenem kucuk o yuzden benm yuzume daha kucuk bır burunn yakısacagını dusunuyodum senesını doldrnca doktoruma tekrar gıdecegım sımdı 6 aylık.sana foto msnden göstreblrm gelsme sureccnı görrsun cnm yaz msnnı ekleyım.

pardon adresı yenı fark ettımmesajı kopyala yapstr yapmıstım ama mesaj syım dolu oldugundan yollayamdım.buradan yazdım senı msnden ekledım kerım_izmr_kerm@benm adresm kabul edrsın yalnız o adresı pek sık kullnmam kk ıcın aldgm adres sen ne zman gerrsın msn e one gore acarm bend e görusruz

Ben söylemeden kendisi söyledi; biraz daha mı kaldırsaymışız diye, bir sene bekleyelim hallederiz kolay dedi :KK1: bakalım nolacak henüz 6 ay oldu çok şikayetçi değilim ama benim gibi 3.5 saatlik bir amelliyattan sonra keşke bunlara gerek kalmasaydı diyorum.. neyse hayırlısı bakalım.[/QUOThaklısın bıanco benm amlıyat 1.30 saat surdu ama bende keske tekraa bı mudahale olmasaydı dıyorum.ama neysekı senn dokorun bunu kabul edıp bıraz kaldırmayı teklıf etmiş .ben daha doktorumla görusemdım inşllh ılk görsmmde aynı teklıfı bana kendısı yapar :KK70: teskkur edrm bu arada .

tmm cnm ekledim

serdar beyin yaptgı burunlar nasıl?
İNŞALLAH revizyon olcm kendisine ben hokka gbi kalkık burunlardan hoşlanıyorum doğal duran hantal burun sevmiyrm szce ank da en mumtazam hokka burun yapan kim

Hangi doktora gitsem 'o burunlar eskide kaldı' diyor. Eskiden öle yapıyormuş estetikçiler. Ya ben de hokka burun seviyorum. Ya eski kafalı bi doktor bulmamız ya da zamanı geri almamız filan gerek galiba :KK37:

Hangi doktora gitsem 'o burunlar eskide kaldı' diyor. Eskiden öle yapıyormuş estetikçiler. Ya ben de hokka burun seviyorum. Ya eski kafalı bi doktor bulmamız ya da zamanı geri almamız filan gerek galiba :KK37:

Gazetede cıktı gecenlerde haber, istanbuldaki ünlü bır estetık cerrah konuşmuş, artık burun estetıgınde trend degişmiş, eskıden bakınca estetıklı oldugu bariz olan, aşırı kavisli ve kalkık burunlar modayken, şimdi trend doğal, estetık oldugu bellı olmayan, hafif kavisli burunlarmış. ama hastanın ıstegıne onem vermek de gerek tabi.

Gazetede cıktı gecenlerde haber, istanbuldaki ünlü bır estetık cerrah konuşmuş, artık burun estetıgınde trend degişmiş, eskıden bakınca estetıklı oldugu bariz olan, aşırı kavisli ve kalkık burunlar modayken, şimdi trend doğal, estetık oldugu bellı olmayan, hafif kavisli burunlarmış. ama hastanın ıstegıne onem vermek de gerek tabi.
valla benmkı tamamen moda dıısındakalıyo o zman her ıkısınede uymuyo :KK70:

sevgili serdar hocamın hastaları yada adayları..bu gün sizin yorumlarımı yanlış anlayıp yanlış yorumlamnız yüzünden minnettar olduğum bir doktora memnun değilmişim izlenimi verdiniz.ben serdar hocamın hakkında olumsuz bir yorum yapmadım ilk basından beri yorumlarıma bakarsanız görürsünüz zaten ben en basından beri kendisnin ne kadar basarılı ne kadar ilgili bir doktor oldugunu söyledim zıttını söylemedim diğer ameliyatlarının ne kadar başarılı oldugunuda anlattım.ben kendi adıma memnun degılım derken sadece burun ucunun cok azcık daha kalkık olmasını istediğim için ama asla genel olarak mutlu degılım memnu degılım demedım .ve bahsettıgım kalkıklıkda mınımal birsey yani ilk aylara göre kıyasla.bu serdar hocamdan kaynaklı değil benım doyumsuzlugumdan kaynaklı yıllarca ucu yere bakan uzun bir burundan sonra belkide kısacık bir burun beklememden yani.yoksa asla serdar hocamın basarısına bir laf söylemem söylettirmemde !!!! keşke biraz daha kalkık olsaydı sözlerimi olumsuz yorumlamanızı ve bunu doktoruma kadar tasımanızı gercekten anlamıs değilim..... pek memnun oldugum söylenemz derken de ben sadece burun ucumun ıstedgım o mncık kalkıklıgın olmamasndan dolayı dedım bunu tekrar tekrar söyluyorum...olay bundn ibaret tabıkı degısım var burun ucum toplandı delıklerım kucultuldu kısaltıldı ama tekrarlıyorum ben bıraz daha kısa kalkık olsydı daha iyi olurdu diye dusundum tabiiii bu benıım kararım belkıde benım yuzumun anatomısıne uygun olan bu sekıl doktorum yapılabılecegının en mukemmelını yaptı en doğalını yaptı .burada hatalı yorum yapıp yanlış anlaşılmaya sebep olan benım arkadslar bugün sebep oldugum yanlış anlaşılmadan dolayı hem sızden hem doktorumdan çok çok özür diliyorum. . .

Serdar bey çok doğal burunlar yapıyor. Yüzünüze en uygun olanı biliyor. ve burun oturduktan sonra da estetik olduğu hiç belli olmuyor. gidip görüşmenizde fayda var bence. Serdar beyin yaptığı ve eğreti duran hiç bi burun görmedim

X