Dr Volkan Sünter’e Ameliyat Olanlar?

bezmemis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2023
43
17
28
Selamlar bir süredir burun ameliyatı düşünüyorum cumartesi günü Volkan Sünter ile görüşeceğim. Araştırdığım kadarıyla memnun olmayan kimse yok. Yaptığı burunlar fazla doğal ve kayık gibi değil ben zaten kavisli bir burun istemiyorum . Volkan Sünter hakkında bilgisi olan veya ameliyat olan varsa yazabilir mi acaba gerçekten çok iyi olur teşekkür ediyorum

çok sevindim gerçekten :) ben kendisiyle görüştüm ancak hala karar veremedim. İki doktorla görüştüm suana kadar. biri çok pozitif her şeyi hallederiz vs dedi ama çok dinlemedi beni gibi geldi. Volkan bey daha gerçekçi konuştu bana kalırsa ama çok zor bir burnum olduğunu söyledi o nedenle hala düşünüyorum.

çok sevindim gerçekten :) ben kendisiyle görüştüm ancak hala karar veremedim. İki doktorla görüştüm suana kadar. biri çok pozitif her şeyi hallederiz vs dedi ama çok dinlemedi beni gibi geldi. Volkan bey daha gerçekçi konuştu bana kalırsa ama çok zor bir burnum olduğunu söyledi o nedenle hala düşünüyorum.
Ben de iki doktorla görüştüm. İlk görüştüğüm doktor kadındı her şeyi hallederiz yaparız dedi ben de beni çok dinlediğini düşünmüyorum aynı doktor mu bilemedim :) 2 saat sonrasında gidip Volkan beyle görüştüm. Bana yapabileceklerini ve yapamayacaklarını söyledi her şeyi en ince detaya kadar anlattı hatta ilk doktor kavis istemiyorum dememe rağmen yapalım güzel olur feminen durur derken Volkan bey istesen de bu buruna kavis yapmam çünkü burun sırtın sağlıklı dedi. Doğal burun istiyosanız ve çok küçük bir burun istemiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Henüz 1,5 ay olmasına rağmen ben aşırı memnunum, gören akrabalarım bile anlamıyor 😂 istediğim gibi yaptı tam olarak

Evet dediğiniz gibi konuştu volkan bey benimle de , çok kalın derili büyük bir burun ucum var bunu düzeltiriz ama asimetre kalır değişmez dedi. Yani kolay bir burun olmadığını vs de söyledi hal böyle olunca benim memnun kalmayacağımı düşündüğü için mi böyle olumsuz noktalara değindi anlayamadım tam olarak. Çünkü bir simülasyon vs de yapılmıyor. Ameliyat sonrasında "ben olabilecekleri söylemiştim" gibi bir şey duymaktan korkuyorum açıkcası.

Evet dediğiniz gibi konuştu volkan bey benimle de , çok kalın derili büyük bir burun ucum var bunu düzeltiriz ama asimetre kalır değişmez dedi. Yani kolay bir burun olmadığını vs de söyledi hal böyle olunca benim memnun kalmayacağımı düşündüğü için mi böyle olumsuz noktalara değindi anlayamadım tam olarak. Çünkü bir simülasyon vs de yapılmıyor. Ameliyat sonrasında "ben olabilecekleri söylemiştim" gibi bir şey duymaktan korkuyorum açıkcası.
Benim de burun kanatlarında asimetri vardı değişmez ameliyattan sonra daha çok aynaya bakacağın için gözüne çarpacak söylüyorum dedi. Burun kanatlarımla biraz oynadı 1. ay kontrolünde asimetri bi tık düzelmişti elimden geleni yaptım normalde çok etki etmez sende iyi durdu dedi. Kalın derili ameliyatları gerçekten zor oluyor o yüzden haklısınız iyileşme sürecinde ve şekillendirmede zorluklar olduğunu duymuştum. Tek söyleyeceğim şey, gerçekten olabilecekleri ve olmayacak şeyleri söylediğinden emin olabilirsiniz. Ben şimdiki halini bile sevdiysem 1 yıl sonrasını düşünemiyorum diyorum hep :) “Ne olacaksa eskisinden iyi olacak” düşüncesiyle ameliyata girdim. Ama aşırı takıntılı birisi değilim orası niye çıkık burası niye yamuk demem bunun da büyük etkisi var yüz ifademde büyük değişiklik yok. Ameliyatının 3. gününde burnum niye büyük, deliği yamuk yüzüm şiş diyen insanlar görüyorum gördükçe şaşırıyorum, o yüzden bazı şeyler sizin takıntı seviyenize bağlı diyebilirim.

Çok doğru, ben de o yüzden aceleye getirmek istemiyorum. Kötüyü düşünme huyum var maalesef :) ama volkan beyin gerçekçi konuşması çok güven verdi bana. Sadece diğer doktorlara kıyasla negatif şeyleri söyleyince acaba kaçınıyor mu ameliyattan diye düşündüm o an ama gerek yokmuş sanırım :) Çok teşekkür ederim size de

Çok doğru, ben de o yüzden aceleye getirmek istemiyorum. Kötüyü düşünme huyum var maalesef :) ama volkan beyin gerçekçi konuşması çok güven verdi bana. Sadece diğer doktorlara kıyasla negatif şeyleri söyleyince acaba kaçınıyor mu ameliyattan diye düşündüm o an ama gerek yokmuş sanırım :) Çok teşekkür ederim size de
Ne yaptınız oldunuz mu ameliyat

X