Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Terken 06 canim tesekkurederim bende hep vardi bu korku 2 gun once kardesimde oldu korkum biraz azaldi ama simdide benim burun ucun biraz doldun dolma burun gibi ama sekli kotu degil bu seferde benim burun ucumu inceltrbilecekmi hoca o takildi aklima ya eskinden kotu olursa :KK43: yani dolma burunlarda acaba iyi sonuclar cikiyormu ?

Ah sorma benim burnumda oyle :KK43: burun sirtim kemerli degil sadece kavis istiyorum ama burun ucum felaket hem cok egri hemde buyuk bakalim sonuc ne olacak pisman olmak demek hayatimin kararmasi demek :KK43: zaten cevremdekiler cokda istekli degiller herkes biz sana olma demedikmi derler.

Canim bosver milleti sen madem egri yaptir tabikide moralin duzelir cocuklarada fazla yakin durma carparlar falan biri gelsin yanina bir kac gun :) insallah seninde guzel olur fotolarini koy bitince :) herkes 1 gun konusur sonra unutulur hep dedigim gibi bu tarz olaylar artik haber degeri tasimiyor hemen unutuluyor millet sonuca bakiyor :)

Didoooooo cum tesekkur ederim canim dun kardesim oldu zuhtu bey'e evet korkum biraz gecti ama bu seferde kardesimin morluklarinin pesine dustuk sizlerde ne kadar surdu morluklar bide sanki dudakla burun arasi biraz fazla acik gorunuyor sizlerde oldumu :KK43:((

canım benim bünyeden bünyeye farklılık olabilir benim çok az yok denecek kadardı 2. gün oldu biraz ertesi gün geçti doktor size zaten bir morluk kremi vermiştir onu düzenli kullanırsınız evet tatlım benimde burnumla dudağımın arası açık görünüyor burun ucu düşüklüğü gittiği için daha açık bide göz alışıklıgı yıllardır düşük burunla görüyoruz kendimizi ameliyat sonrası tabiki mesafe açılmış oluyor birazda şiş oluyor o kısım göze daha çok batıyor zamanla göz alışacak ve şişler indikçe daha iyi olcak çok geçmiş olmuş güle güle kullansın :)

kızlar yardım edin lütfen.. :KK43: zühtü beye ameliyat olmak istiyorum ama ankara dışındayım, ankarayı hiç bilmiyorum. Aşti de inince Çankaya ya, Zühtü beyin muayenehanesine nasıl gidilir? tecrübeli arkaaşlar bilgi verebilir mi

Canim astiyle zuhtu beyin ofisi cok yakin astiden taksiye bineceksin eskisehiryoluna cikin de taksiciye tepe prime da inicem de ordan taksi 6 max 8 lira tutar

Sen cankayadaki ofisemi aldin randevuyu ? Eger ordan aldiysan da geldigin otobusun servisiyle kizilaya git ordan guvenparkin onunden cinnah otobusune bin yada taksi 8 10 lira tutuyor

Sen cankayadaki ofisemi aldin randevuyu ? Eger ordan aldiysan da geldigin otobusun servisiyle kizilaya git ordan guvenparkin onunden cinnah otobusune bin yada taksi 8 10 lira tutuyor

canım daha randevu almadım. Tepe prime deki muayenehaneyi düşünüyorum. Tarifine göre orayı daha rahat bulurum.Çok tşk ederim verdiğin bilgiler için, gerçekten çok yardımcı oldun.

Rica ederim canim tepe prime a al orasi astiye cok yakin max. 4 dk falan surer en fazla :) hayirli olsun simdiden

Kızlar yardım edin lütfen araştıranlar bilir ben Ünal Şahinden gün aldım ama şimdi sizin yorumlarınızı okudum ve zühtü beyden de randevu aldım yarın için sizce hangisi

X