Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Merhaba, şu fotoğrafa bakarak yorum yapabilir misiniz ? Burun kanatlarından birine bakmanızı rica ediyorum. Açı çok iyi olmayabilir. Uç kısmı şiş büyük ve hissizlik devam ediyor. Ama en çok can sıkan kanadın /| şeklinde görünmesi. Şişlikler ile ilgili iğne yapılabileceğini ama şu an için biraz daha beklemenin faydalı olabileceğini söyledi doktor. 6 ay 1 hafta filan geçti. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Eki Görüntüle 15184
son durumunuz nedir acaba suan aynen benim burnumda böyle

canım senin burnun nasıl oldu şuan nefes problemin
Nefes filan alamıyorum. Sol tarafıma yatamıyorum. Elimle sol burun kanadımı gerdirerek nefes alıp uykuya dalmaya çalışıyorum. İstanbulda başka bir doktora görünücem durumumu toparlayınca. Çok rahatsızım bir senedir.

Merhaba, şu fotoğrafa bakarak yorum yapabilir misiniz ? Burun kanatlarından birine bakmanızı rica ediyorum. Açı çok iyi olmayabilir. Uç kısmı şiş büyük ve hissizlik devam ediyor. Ama en çok can sıkan kanadın /| şeklinde görünmesi. Şişlikler ile ilgili iğne yapılabileceğini ama şu an için biraz daha beklemenin faydalı olabileceğini söyledi doktor. 6 ay 1 hafta filan geçti. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Eki Görüntüle 1518467
Aynı durum bende de var. Hem çok kötü görünüyor bir de üstüne nefes alamıyorum. Sizin nefesle ilgili sorununuz var mı?

Slm arkadaslar ben geldim.bayagidir giremiyordum siteye.soyle ustun koru bi baktim.bu arada 1 ay once oldum ben de ameliyatimi zuhtu beye.hala sisliklerim var bakalim zaman ne gostercek

Aynı durum bende de var. Hem çok kötü görünüyor bir de üstüne nefes alamıyorum. Sizin nefesle ilgili sorununuz var mı?
Canim seninle yazismistik sanirin 2 yil kadar once.isim degisikligi gibi bisey yapmissin sanirim.okudum sikayetlerinu biraz cok uzuldum.sekil bozuklugu da var mi yoksa sadece nefes problemi mi?

Yok sadece nefes değil şekli de bozuk. Göçük var sol yanımda yapışmış gibi sanki. Bu arada isim değişikliği yok şifremi unuttum aynı nicke iki tane n harfi ekledim.
Anladim canim.cok uzuldum problem yasamana.benim de 1 ay oldu.goren herkes cok begeniyo burnumu ama sanki icime sinmeyen biseyler var.bilemedim acikcasi...

Anladim canim.cok uzuldum problem yasamana.benim de 1 ay oldu.goren herkes cok begeniyo burnumu ama sanki icime sinmeyen biseyler var.bilemedim acikcasi...
Şimdi durduk yere panik yapma. Dur bakalım daha ödemden dolayı şiş burnun. Ödem insin o zaman asıl şekil ortaya çıkacak. Umarım sen memnun kalırsın sonuç ortaya çıktığında. Ben her gün resmini çektim. İlk ameliyatta ilk hali daha güzeldi, ikincide iyileştikten sonra daha iyi oldu. Yani şu ödem insin bekle şimdi olumsuz düşünme.

Şimdi durduk yere panik yapma. Dur bakalım daha ödemden dolayı şiş burnun. Ödem insin o zaman asıl şekil ortaya çıkacak. Umarım sen memnun kalırsın sonuç ortaya çıktığında. Ben her gün resmini çektim. İlk ameliyatta ilk hali daha güzeldi, ikincide iyileştikten sonra daha iyi oldu. Yani şu ödem insin bekle şimdi olumsuz düşünme.
Yan profil degil de on profili pek begenmedim sanirim.begenip begenmemek arasinda biyerdeyim aslinda.tam emin olamiyorum.aslinda zuhtu beye de guveniyorum aslinda ama son zamanlarda ameliyat olanlarin memnuniyetsizligini gorunce biraz tereddute dusmedim degil.1 ay sonrasi haliyle kalmiyodu galiba.3. Aylik haliylemi tam hatlarini aliyodu burun

Yan profil degil de on profili pek begenmedim sanirim.begenip begenmemek arasinda biyerdeyim aslinda.tam emin olamiyorum.aslinda zuhtu beye de guveniyorum aslinda ama son zamanlarda ameliyat olanlarin memnuniyetsizligini gorunce biraz tereddute dusmedim degil.1 ay sonrasi haliyle kalmiyodu galiba.3. Aylik haliylemi tam hatlarini aliyodu burun
Şöyle söyleyeyim ben ameliyat olmadan önce bir tane kötü yorum yoktu. Şimdi bakıyorum memnun olmayan bir sürü insan var. İlk ameliyattan sonra çok güzeldi. Burun şiş ya kusurları belli olmuyor. Şişleri inince de öyle kalsın istedim ama zamanla yan taraflardan şişti kötü bir burun oldu. Tekrar ameliyat oldum. Bu sefer alçıdan çıktığı gün geceye kadar ağladım. Hatta o hafta hep ağlamakla geçti. O kadar incelmişti ki bu sefer de burnum değişsin diye bekledim,dua ettim. Çok şükür alçıdan çıktığı an olduğundan daha kalın bir burun kemiğim vardı. Bu sefer de burun kemerinde göçük oldu. Kötü görünüyor ama yok dedim yeter olsa da olmasa da bitti ameliyat olayı artık. Bir baktım iyileşmeme rağmen hala nefes alamıyorum. Bir senedir nefes problemi var. Burnum da istediğim gibi olmadı. Artık bekliyorum öyle ne yapsam diye. Benim burnum ikinci ayında aldığı şekli ile kaldı. Kişiden kişiye değişebilir herhalde. Yani en kötü 1 sene beklemek lazım bence. Şimdi burda yorumları okuyup stres yapmak yersiz bence hiç okuma. Zaten olmuşsun ameliyatı. Şimdi iyi bakım ve dikkat gerekiyor.

ha düzelicek, ha düzeldi diye diye 2 yıl olcak neredeyse 21 ay oldu ama inanın çok bi değişiklik olmuyor 6. aydan sonra hiç bir fark olmuyor eğer 6 ay geçti ve hala memnun değilseniz umudu kesin düzelecek burun 6. ay bilemedin en fazla 9. ayda yerine oturur.

Benim önerim maalesef memnun kalınacak bir doktor değil zühtü bey. çok pişmanım gerçekten. tavsiyem uzak durun.

Bende zühtü beye ameliyat oldum 2 ay önce ben durumdan çok memnunum burnum hem kırık hem düşük hemde kemerliydi yani baya çirkindi :-) ama şuan çok beğeniyorum etraftanda hep güzel sözler duyuyorum yeni tanıştığım insanlar estetik yaptrdığımı bile anlamıyo önceden tanıyanlarda şimdiki burnumu görünce gerçekten ihtiyacın varmış diyolar zühtü beyden memnun kalmayan arkadaşlara bişey diyemem estetik çok ince bir çizgidir durumdan biraz memnun kalmadğnzda kötü sonuçlar doğabilir ama ben kendi adıma çok memnunum nefes sıkıntımda yok bende internetten ararştırarak gittim zühtü beye çok fazla doktor var işin içine girdiğinizde dipsiz kuyu gibi ve hepside güzel olucak der hepside sizi cezbeder benim içime zühtü bey sindi inşallah ilerleyen zamandada bi sıkıntı yaşamam

kesinlikle onepin drları ve tekniğinden kaçın ben de atilla kurtaya ameliyat oldum zühtü demir gibi ayrıldı oneptem kapalı teknikle yapıyolar burun eriyo çöküyo bandajlar varken ilk 1 ay süper şişler gidince düşüyo asimetriler meydana çıkıyo asla önermem ama atilla beyin hakkını yemeyim yaptığı işin arkasında beni 3 kez ameliyat etti ama yine sonuç yok!!!

bende kendisine ameliyat oldum ve çok mutluyum. uzunca bir süredirde takibindeyim bana ne dediyse hepsi çıktı. Başka medikal işlemlerde yaptırıyorum gerekli olmayan hiç bir şeyi yapmıyor. Çok mutluyum

bende kendisine ameliyat oldum ve çok mutluyum. uzunca bir süredirde takibindeyim bana ne dediyse hepsi çıktı. Başka medikal işlemlerde yaptırıyorum gerekli olmayan hiç bir şeyi yapmıyor. Çok mutluyum
bende sana katılıyorum bende kendisine kaç sene önce hem burun hemde gögüs basenlerden lipo yaptırdım halende cok memnunum yani herkes memnun olacak diye bişey yok ankaradaki doktor içinde en iyi doktordur.adamın muayeneye gittimde bile kaç saat bekliyordum.o kadar cok hastası vardı ki şuan nasıl bilmiyorum tabi

Ben Zühtü bey'de burun estetigi oldum ve acayip memnunum! Hic aci cekmedim ve agrimda yoktu. Gözlerimin alti cok hafif morarmisti. Oda bi kac gün icinde gecti. Mart ayinda Zühtü Demir bey'de Liposculpture yaptiracagim. Kendisine cok güveniyorum böyle iyi bir tecrübeden sonra. Sorulariniz varsa bana mesaj atabilirsiniz. Sevgilerimle, Kübra
FullSizeRender.jpg

Kizlar merhaba benim burnumda kemer vardi onden gorunumunden sikayetci degildim fazla ama yandan kotuydu bu yuzden ameliyat oldum bugun 8. Gunum dun alcimi aldi doktorum ve masaj yapti bastirarak bana bu masajlari sen de yapacaksin dedi ama gozumden yas geldigi icin masaji yaparken cesaret edemedim neyse bantli hali cok kotu gorunmuyodu eve gidince banti cikarabilirsin banyo yapabilirsin vs dedi eve geldim banti cikarinca sok oldum boyle bi sey yok yani eski burnum bundan 100 kat daha iyiydi resmen avatara benziyorum gozlerim ayrik duruyo birbirinden ve burun sirtimda ufak bi yerde morluk gibi bi sey var bunlar gececek diyo herkes ama gercekten moralim cok bozuk tecrubeli olanlar bana yardimci olabilir mi lutfen bantsiz gezmek istemiyorum resmen ve sanki burnum yamuk gibi geliyo kizlar yardimci olursaniz cok sevinirim ayni seyleri yasayan var mi??

X