Lekeler, Çiller Dream Woman Koltukaltı Ve Bikini Bölgesi Koyulugu Kremi Kullanan Var Mi ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar exipigment işe yarıyor bayağı bir açılma oldu bikini bölgesinde. Bir arkadaşımında koltuk altı sorunluydu bana geldiğinde bir kez sürdü geçen baktık bembeyaz olmuş demek onun lekelri çok yerleşmemişti. çok mutluyum :sm_cool:

merhaba, ben expigmenti ağdadan sonra denize gitmiştim ve kahverengi lekeler bacaklarımda oluşmuştuu, dermatalog vermişti bu kremi,, kullandım ve açıldı,, kasıklarımı sormuştum oraya birşey veremedi ayrıca bacaklarıma expigmenti kullanırken bile 1 yadan fazla kullanma demişti ayrıca aızıcık sürüyordum deriyi tahriş eder inceltir demişti. bilginize!!!

merhaba, ben expigmenti ağdadan sonra denize gitmiştim ve kahverengi lekeler bacaklarımda oluşmuştuu, dermatalog vermişti bu kremi,, kullandım ve açıldı,, kasıklarımı sormuştum oraya birşey veremedi ayrıca bacaklarıma expigmenti kullanırken bile 1 yadan fazla kullanma demişti ayrıca aızıcık sürüyordum deriyi tahriş eder inceltir demişti. bilginize!!!

teşekkürler sibelle bende çok az sürdüm hatta tatile gitmeden bir hafta önce bıraktım tatildede yüzüme sürdüğüm 50+ koruma faktörlü kremi bikini bölgemede kullandım
döndüm ve tekrar exipigmente başladım artık daha mutluyum .

kızlar expigmente filan kullanmayın bunlar kasıntıdan olduruyo indsanı ve deri soyuluyo kasımaktan kan oturuyor benimde cok koyuydu lekelerim ve gecti ya tentirdiyod kullanın yada md nin lekeler için kremi var onu alın 130 milyondu gecen sene ugrasıncaya kadar kesin cözümü yapın

kızlar expigmente filan kullanmayın bunlar kasıntıdan olduruyo indsanı ve deri soyuluyo kasımaktan kan oturuyor benimde cok koyuydu lekelerim ve gecti ya tentirdiyod kullanın yada md nin lekeler için kremi var onu alın 130 milyondu gecen sene ugrasıncaya kadar kesin cözümü yapın

Tentirdiyot mu? Nasıl kullanacağız? Sonra koltuk altımız tüm gün kahverengi mi kalacak? Eğer öyleyse ona bile razıyım bi laf vardı neydi o varılacak sonuç kesinse çekilecek çile kutsaldır gibi bişeydi kaydirigubbakcemile2

kızlar en çok ne tavsiye ediyorsunuz ben expigment düşünüyordum ama yapılan yorumdaa deriyi inceltiyor yazıorrr:KK43::KK43::KK43::KK43:

yaaaaa bende bikini bölgesine yaptirmak isitiyorum ama koltuk altina daha bir seans yaptridim pek bir deisiklik olmadi ikinci seansin zamani geldi geciyor hata ama cok para
aslinda koltuk altina bide o malum bölgeyede birden yaptrisam. Yaza dügünüm var ozamana kadar bir care bulabilsem keske

slm arkadaslar bende aynı sorundan şikayetim var kendim bugday tenlıyım fakat sıcak agda ve benzeri seylerden olsa gerek koltuk altı esmerliği problemim var kullanan ve sonuc alanımız olrsa ltfen paylassın benim kullandıgım suan arap kızı denen bi krem var aktarlardan bulabılırsınız 2.5 5 ytl arası fiyat beyazlatıo ama kalıcı bi sonuc verr mi bilmiorum 2 kez surdum ole brz beyatlattı ama yıkyınca gecio kullanarak gorucem artık sizede haber veririm.. cok kucuk zaten kutusu.. kokusuda cok hos pembe renkli:)

ben zaten demiştim yaptıran çok fazla kişi var buna benim bütün arkadaşlarım da dahil,o yüzden tepki alacağımı biliyodum elbette kişisel bi karar ve sadece karar vereni yani yaptıranı ilgilendirir,ama hayatta insanın doğru bulduğu ve bulmadığı şeyler vardır,yani ben bunu doğru bulmuyorum ve bunu kabullenemiyorum bu da benim kişisel düşüncem kimse de bunu yargılayamaz deil mi??? elbette bayana açıyorsunuz ama bu kocanıza açmakla dr a açmakla aynı şey deil,dr mecbursunuz kocanız zaten helaliniz,hayat arkadaşınız,ben ömür boyu uğraşırım acı da çekerim ama yine de bi yabancıya genital bölgemi açamam açmam yani,kurtulmak istemez miydim elbette isterdim kim istemez ki ama bu şekilde deil,artık hiç mahrem denen özel denen bişi kalmadı die düşünüyorum ben sanırım biraz gelenekselci bi insanım bu da benim kişisel yapım kimseyi de ilgilendirmez çünkü bu benim KİŞİSEL GÖRÜŞÜM,çünkü ben kimseye karışmıyorum sadece kendimce uygun bi davranış olarak görmüyorum hepsi bu...

yuhannacım bende kararma ve tüyden dertliyim bizimde genital bölgemiz mahrem ama herkesin canı dayanıklı deil işte temizlik imandan gelir bunuda biliosun oranın ne kadar koku ve kir hastalık getireceğinide göze alırsan eğer ağdacı yada epilasyoncuya açamazan dr.a da kocanada açamazsın o haldeyken.bizde bayılmıyoruz açmaya ama lazere paramız yetmıo bi sürü bölge var ağda yaptırıyoruz onun elinde erimesi yapıştır çek o acı acıyı bırak bi kerede de gelmıo tüyler her neyse bir kişiye açarım temiz gezerim Allah korusun bir yerde ölmesi bayılması var dimi ama

X