Düdüklü tencere hakkında tavsiye lütfen?..

kalabalık bir misafire de yeter mi sizce 4.5 litre bu tip durumları düşünerek 6lt alınabilir mi diye düşünmüştüm.
4.5 lt misafir durumunda yeterli olur mu

bence ihtiyacına göre al arkadaşım eğer benim misafirim çok olur diyorsan 6 lt tercih et. Biz evlendikten sonra ailemizden farklı bir şehirde yaşayacağız iş dolayısyla bu yüzden fazla misafirim olmaz diye düşünüyorum o yüzden ben 4.5 lt tercih edicem

fissler 4,5 lt aldım çok istiyordum zaten annemde 6lt var ve inanılmaz büyük kolaylık şipşak yemekler hazır ve pişen yemeğide inanılmaz lezzetli

bende fishlerr kullanıyorum ve çok memnunum. biraz pahalı fakat verdiğiniz paraya değiyor arkadaşlar

bende tefal clıpso kullanıyorum cok memnunum ancak onemlı bır bılgı paylasıyım her yıl lastıgı degısmesı gerekıyormus..ben o kadar para verdım neden su fıskırtıyor dıyordum meger lastıgı gıtmısss 4 yıl oldu tabııı yenısını aldım ıslem tamam

kesinlikle ve kesinlikle fissler düdüklü tencere hiç düşünmeden, terddüt etmeden alın bence, mutfakta 1 numaram ve yemekler 5 dk. hazır, inanılmaz rahatlık ve sağlıklı ayrıca, şiddetle tavsiye ediyorum.

bende tefal clıpso kullanıyorum cok memnunum ancak onemlı bır bılgı paylasıyım her yıl lastıgı degısmesı gerekıyormus..ben o kadar para verdım neden su fıskırtıyor dıyordum meger lastıgı gıtmısss 4 yıl oldu tabııı yenısını aldım ıslem tamam

iyi oldu söylediğiniz. her kullanımda mutfaktaki halı ıslak tefal yüzünden. lastiğini değiştireyim. gerçi yine de atabilirim çünkü düdüklü gibi değil mübarek 45 dakikada pişiriyor eti. o kadar sürede normal tencere de pişirir. üstelik dibi tutuyor (bu sanırım su kaçırdığı için oluyor) değişimden sonra hala devam ederse, gider fissler alır otururum.

iyi oldu söylediğiniz. her kullanımda mutfaktaki halı ıslak tefal yüzünden. lastiğini değiştireyim. gerçi yine de atabilirim çünkü düdüklü gibi değil mübarek 45 dakikada pişiriyor eti. o kadar sürede normal tencere de pişirir. üstelik dibi tutuyor (bu sanırım su kaçırdığı için oluyor) değişimden sonra hala devam ederse, gider fissler alır otururum.

canım benım eger herhangı bır tencerenın dıbı 1 defa tutarsa ılakı daha sonra tutuyor ayrıca su azaıyor dolayısıyla yanıcak.ben cok memnunum fısler var annemde oda benımkını sevıyor hızlı pısırıyor dıye...

canım benım eger herhangı bır tencerenın dıbı 1 defa tutarsa ılakı daha sonra tutuyor ayrıca su azaıyor dolayısıyla yanıcak.ben cok memnunum fısler var annemde oda benımkını sevıyor hızlı pısırıyor dıye...

ben yine de hemen baktım fisslerlere, buharsız ve sessiz çalışanı varmış hatta. lastiğini değiştiricem tefalin, hala devam ederse fisslere geçiş. inşallah hallolur da problem durduk yere 300-400 lira masraf çıkmaz :KK1:

ben yine de hemen baktım fisslerlere, buharsız ve sessiz çalışanı varmış hatta. lastiğini değiştiricem tefalin, hala devam ederse fisslere geçiş. inşallah hallolur da problem durduk yere 300-400 lira masraf çıkmaz :KK1:
ınsallah canım.benım sorunum lastıkle cozuldu ben memnunum.degıstırmem gerekırse bıle yıne tefal alıcam evde herseyım tefal tost ketell,fırıtoz.herseyınden memnunum bısey oldugunda alıp degıstırıyorlar hızmetlerıde ıyı

Merhaba ben karacanın melodi serisi var yeni onu aldım bu sene çok güzel emliyetli kullanışlı mutlaka dene derim internete karaca melodi düdüklü tencere yazınca kullanımı pdf dosyası şeklinde çıkıyo orda ayrıntıda var bi bak bence :))

fissler kullananlar model belirtebilir mi acaba, tefal clipso tek model mi yoksa farklı çeşitleri var mı?

kesinlikle ve kesinlikle fissler düdüklü tencere hiç düşünmeden, terddüt etmeden alın bence, mutfakta 1 numaram ve yemekler 5 dk. hazır, inanılmaz rahatlık ve sağlıklı ayrıca, şiddetle tavsiye ediyorum.

buhar çıkarma için bir yere basıldığını okumuştum fissler'de, sizinkinde de var mı acaba?

arkadaşlar fişlerin taklitleri varmı acaba?
kızılaydan almıştım aslında ama bir gün bile istediğim gibi pişirmedi 3 yıl oldu ona inat hala deniyorum ama
hani şu dedikleri 5 dakikada sebze, yok 12 dakikada et, yok 15 dakikada nohut
ooooooo ne mümkün
45 dakika nohut, yarım saat taze fasülye-patates et ona keza 40 dakika
bıktım canımdan
geçen yıl götürdüm kapağı aldığım yere güya temizlemişler yenide lastik satmışlar
yıne aynı yine aynı
sizce ne olmuş olabilirki ,düdüklüm taklit desemmm zor ihtimal
220 tl yede almıştım 3 yıl oldu
çaresini yazan olursa sevinirim

ya peki fissler nerede satılıyor arkadaşlar. biraz araştırdım kendi mağazaları yokmuş. mesela ankarada nerelerde var? bilenler bilgilendirirse cok mutlu olucam:)

arkadaşım fişler kızılay izmir caddesinde ayakkabı dünyası var onunla bitişiğinden merdivenle inilen bir mağaza var adını hatırlıyamadım ama orda satılıyor.kocabeyoğlu pasajının izmir caddesi çıkışının tam karşısında tm

kızılaydan almıştım aslında ama bir gün bile istediğim gibi pişirmedi 3 yıl oldu ona inat hala deniyorum ama
ooooooo ne mümkün
bıktım canımdan
geçen yıl götürdüm kapağı aldığım yere güya temizlemişler yenide lastik satmışlar
yıne aynı yine aynı

birçok başlıkta ve online alışveriş sitesinde tefal olsun fissler olsun sizin sorununuzu yaşayanlar hep lastik değişimiyle kurtulmuşlar diye okudum, ama sizde çözülmemiş umarım kullanan arkadaşlardan tecrübesi olan çıkar. bir de o dedikleri dakika buhar çıktıktan sonraki dakikaymış, yanlış anlamayın ben hayatımda kullanmadım siz biliyorsunuzdur belki de, benim gibiler heveslenmesin diye yazmışlar kaynayıp buhar çıktıktan sonraki dakikaymış meğer o az dakikalar diye uyarmışlardı:)

ooooooo ne mümkün
bıktım canımdan
yıne aynı yine aynı

sizin tencerede bir problem var kesin arkadaşım. bende fishler kullanıyorum ve kitapçıkta yazan sürede tüm yemekler pişiyor ve çok da lezzetli oluyor. kitapçıkta yazan süreler yemek kaynamaya başladıktan sonra tutulacak olan süreler. ona da dikkat edin derim. bir de lastiğini değiştirmeyi deneyin isterseniz. belki faydalı olur

sizin tencerede bir problem var kesin arkadaşım. bende fishler kullanıyorum ve kitapçıkta yazan sürede tüm yemekler pişiyor ve çok da lezzetli oluyor. kitapçıkta yazan süreler yemek kaynamaya başladıktan sonra tutulacak olan süreler. ona da dikkat edin derim. bir de lastiğini değiştirmeyi deneyin isterseniz. belki faydalı olur

%90 fissler almayı kafaya koymuş bir aday olarak hangi modeli kullanıyorsunuz ya da tavsiye edersiniz. bir de 2,5 lt likler varmış sanırım 2 kişilik yemekler için idealdir diye düşünüyorum siz kaç litrelikle kaç kişilik yemek yapıyorsunuz? çok sordum kusura bakmayın.:KK17:

Merhaba
Ben uc senedir fissler kullanıyorum, çok iyi pişiriyor ve çok pratik. 3 litrelik olandan almıştım , kapak sapı yukarıya doğru kıvrılandan. İki kişilik olarak kullanıyorum ama dört kişilikte çok rahat yapabiliyorsunuz. Düdüklü tencere emniyeti konusunda çok ön yargılıydım tefal ve fissler arasında kalmıştım ama daha detay araştırınca fisslerin daha iyi olduğunu görüp onu aldım. Uc senedir lastiğini bile değiştirmedim aynı performansda kullanıyorum. Tavsiye ederim.

%90 fissler almayı kafaya koymuş bir aday olarak hangi modeli kullanıyorsunuz ya da tavsiye edersiniz. bir de 2,5 lt likler varmış sanırım 2 kişilik yemekler için idealdir diye düşünüyorum siz kaç litrelikle kaç kişilik yemek yapıyorsunuz? çok sordum kusura bakmayın.:KK17:

canım benim tencere 4,5 lt. bizde 2 kişiyiz ama bir misafir geldiğinde gayet rahat yetiyor. bence 2,5 lt lik alma. 4,5 luk al derim. 2,5 luk çok ufak olur. sadece size yeter. misafirin gelirse kullanamazsın, o zamanda bir anlamı olmaz diye düşünüyorum.

$548_buyuk_zoom.jpg

benimkisi bunun aynısı.yanında çalar saati de var.

X