Düdüklü tencere kullanan var mı?

Bende Düdüklü Tencere Olmasa Hiçbişewy Yapamazdim.ne Var Ne Yok Herşeyi Pişiriyorum.düdüklüm Benim Herşeyim

slm benimde düdüklü tencerem tefal clıpso kontrol lü evet çok rahat saati büyük kolaylık ve gerçekten korkusuz kullanabiliyorum sonra kontrol panelinin ayrılması saplarının katlanır olmasıda süper hele kapağını açarken korkmamak benim için mükemmel

Benim düdüklü tencerem normal düdüklü bende mercimek çorbasını onda pişiririm ama encok et pişirmek için kullanıyorum örneğin bi et sote yapıcam kuşbaşı eti ilk önce düdüklüde bır guzel pişiri sonrada çıkartır tavada şahane bir et sote yaparım bu sayede pişme süresi neredeyse yarıdanda az daha zamanı kapsar ve herkes bana eti nası böyle lokum gibi yaptığımı sorar.Ben genelde etli yemeklerde ilk önce eti haşlarım yani iyice pişirim yoksa yiyemem öyleki tavuk etini bile kızartacak olsam ilk önce haşlarım napıyım huyum kurusun öbür türlü çiğ olduğunu düşünüp yiyemiyorum düdüklüm olmasa ne yapardım bilmem.

bende düdüklü tenceresiz hayattı düşünemeyenlerdenim. hemen hemen herşeyi pişiriyorum.bir tencerem tefal diğeri ev hediyesi getirdiler sağolsunlar lastiksiz düdüklülerden.kuru fasülye, nohut,pırasa
bakla ,taze fasülye,tavuk,haşlama patates,et yemekleri...devir tasarruf devri.zamandan ,gazdan tasarruf
sadece dikkat edilecek şeyler.cılıpsolularda kırmızı sensor çıkınca diğerinde düdük sesini duyunca altını kısmak yoksa kısmassak fazla basınçtan patlar.birde maximum doluluk oranına dikkat etmek

bende düdüklü tenceresiz hayattı düşünemeyenlerdenim. hemen hemen herşeyi pişiriyorum.bir tencerem tefal diğeri ev hediyesi getirdiler sağolsunlar lastiksiz düdüklülerden.kuru fasülye, nohut,pırasa
bakla ,taze fasülye,tavuk,haşlama patates,et yemekleri...devir tasarruf devri.zamandan ,gazdan tasarruf
sadece dikkat edilecek şeyler.cılıpsolularda kırmızı sensor çıkınca diğerinde düdük sesini duyunca altını kısmak yoksa kısmassak fazla basınçtan patlar.birde maximum doluluk oranına dikkat etmek

arkadaşım sana baştan sona kadar katılıyorum.bende düdüklü tenceresiz bir hayat düşünemeyenlerdenim.komşularım hayret eder pırasayı bile onda pişiririm.bir tek enginar dolması hariç herşeyi düdüklüde pişiririm bi de tabi pirinç pilavı hariç:roflol:

kızlar bende bı tane duduklu tencere var buyuk ama onu cıkarıp kullanmaya usenıyorum sınbonun elektrıklı tencerelerınden almayı dusunuyorum kullanananız varmı aranızda hangısınden alayım

kızlar bende bı tane duduklu tencere var buyuk ama onu cıkarıp kullanmaya usenıyorum sınbonun elektrıklı tencerelerınden almayı dusunuyorum kullanananız varmı aranızda hangısınden alayım

düdüklün varda niye kullanmıyorsun.bir kaç kere kullan vazgeçemezsin.daha öncede dediğim gibi düdüklü tencerem olmadan yapamam.benimkide büyük 7-8ltlik.lastiksiz olan küçük ama çoğunlukla büyüğü kullanıyorum alışkanlık yaptı ilk göz ağrımya.elektirikli tencerem yok.niye boşuna elektirik harçıyacaksın bu küresel ısınma çağında elin avrupalısı 1 saat karanlık eylemi yapıyor.bunuda düşün bencesengözlerimebaksanab

arkadaşım sana baştan sona kadar katılıyorum.bende düdüklü tenceresiz bir hayat düşünemeyenlerdenim.komşularım hayret eder pırasayı bile onda pişiririm.bir tek enginar dolması hariç herşeyi düdüklüde pişiririm bi de tabi pirinç pilavı hariç:roflol:

arkadaşım sağol yaşasın düdüklü tencereler.:hooray:

Benim düdüklüm normal.Sulu herşeyi pişiriyorum.Hem tüpten tasarruf hem de zamandan.Tavsiye ederim.Korkmanıza gerek yok.

bende jumbo'nun düdüklü tenceresini aldım patlama ihtimali yüzde sıfırmış çok methettıler.

annem hemen hemen bütün yemekleri düdüklüde yapar ben de annemden öyle öğrendim normal tencerede yemek yapamıyorum yaşasın düdüklü tencere

düdüklü tencere benim cankurtaranım gibi birşey.hatta kayınvalidemin elinin atıymış öyle diyor.ben sarma bile yapıyorum.

kizlar ya tefalin 6 lt clipso duduklu tenceresi ingilterede 90 GBP.(yani 220 YTL falan) posta ucreti falan icinde. neden TR de pahali. ayni urun?

a.s.a.s.a.s. Canım merhaba ben de tefal clıpso düdüklü tencere kullanıyorum ve çok memnunum bu zamanda herhalde kullanmayan çok azdır özellikle çalışan tüm hanımlar kullanıyordur diye düşünüyorum . Görüşmek dileğiyle sevgiler :1hug:

valla okuyunca yorumlari sasirdim demek dakikalar icinde yemekler hazir oluyo ha ben 8 yildir evliyim 4 defa kullandim onuda panik atak gecirerek onun tislama sesini duyunca ödüm patliyo ya mutfaga giremiyorum ellerim titriyo niye acaba tefal kullananlar nasil memnunmusunuz fiyati ne kaddar belki tefal kullanirim gecen reklam da gördüm emniyet kiliti varmis falan diye

benim emektarımda 25 yıllık emsan ozamanlar yeni çıkmıştı ve çok pahalıydı hala onu kullanıyorum ve çok memnunum. yıllardır tık demedi kaydirigubbakcemile2 ama birde yeni çıkanlardan almak istiyorum öbürü çok büyük günlük yemekler için şöyle 4 ..5 bana hangi markayı önerirsiniz .merakla bekliyorum iyi günlerbilmiyorumkismile

fissler kesinlikle aldim ve kullaniyorum ses fazlla cikmiyo zamandan cok tasarruf ediyorum cok kolay kullanimi ben fissler vitaquick kullaniyorum öncedende yazdigim gibi cok korkardim ama simdi gönül rahatligiyla kullaniyorum

çok sık olmasada patates haşlamada,kurufasulyede ve yeşil fasulyede kullanıyorum.havası iyice çıkmadan kesinlikle açmam.dikkatli kullanılırsa büyük kolaylık bence.ha ayrıca benimkide öyle clipso fln değil eski tip düdüklülerden :kahve:

X