Düğün Davetiyeleri ve Davetiyeye Yazılacak yazılar

Buda bizim bi tanidigimizin davetiye yazisiydi cok hosuma gitti..

Bir yuva ver Allahim sicak mi sicak
Rahmet dolu ask dolu nur dolu olacak
Günes onda dogacak, onda batmayacak
Bir yuva ver Allahim karanligi bogacak

Bismillah dedik Rabbimizden bir yuva istedik
Böyle arzuladigimiz bir ailenin temelini atacagimiz
özel günümüzde sizlerle ve de dualarinizla
birlikte olmaktan mutluluk duyariz..

:sm_cool: Bizim Davetiyemiz :sm_cool:

dvtyeeeeeeeeeza4.jpg

ogame çılgınları için düşünülmüş dügün davetiyesi :roflol:

ogamedavetiye9ay.jpg

işte benim davetiyemin kapağı.üstte jelatin gibi bişe var seffaf rengi o jelatının üstünde bölee gezdik yazıyo onu kaldırınca altında beyaz fonda böle evlencez yazıyo.içini açıncada değişik bi söz aradım ama hosuma gıdenı bulamayınca klasık seyler yazdım. bakın bakalım...
davetye1jc0.jpg

benım devetıye yazımı paylasmak ıstıyorum sızınle...
DESTANSI BİR AŞKIN MASAL TADINDAKİ BU GÜNÜNDE SİZLERİDE ARAMIZDAN GÖRMEK DİLEĞİYLE..
cok severek yazdırmıstım bu yazıyı

Yusufum bu sözü çok beğendi muhtemelen bizimde davetiyemizde bu cümle yer alacak.

Hep soruyordunuz bize ne zaman evleniyorsunuz diye.
Şimdi de biz size soruyoruz ''biz evleniyoruz'' geliyor musunuz düğünümüze?
Şeniz

"her şeyin varsa daha ne istersinki...." bir davetiyede görmüştüm bayılmıştım.. arka plandada çiftin resimleri vardı siyah-beyaz...herşeyi anlatıyor kısaca... ben bunu koymayı düşünüyorum, belki sizinde hoşunuza gider...

arkadaşlar benim eşim matbaacı ve bizde hazır seçmedik davetiyemizi. Oturduk kendimiz hazırladık. ve kapağına şu sözü yazdırdık ;
Bir zamanlar ömrümüze yetecek bir aşk dilerken,
Şimdi aşkımıza yetecek bir ömür diliyoruz...

arkadaşlar benim eşim matbaacı ve bizde hazır seçmedik davetiyemizi. Oturduk kendimiz hazırladık. ve kapağına şu sözü yazdık ;
Bir zamanlar ömrümüze yetecek bir aşk dilerken,
Şimdi aşkımıza yetecek bir ömür diliyoruz...

(Uyanık gördüğüm
bir düş gibisin,
hangi masaldan çıkıp da
hayalime düştün...)
benim davtiyemde yazan yazıydı gerçi yazılırken hayalime yerine hayatıma yazmıştı matbaacı çok anlam farkı yok diye değiştirmemştik ama ben eşimle cok dalga geçmştm damdan düşer gibi çıktın hayatıma ya belgelemş olduk bunu diye:)

bu davetiye çok moda sanırım kaydirigubbakcemile2 bizim bi akrabanınki de aynısıydı

ben bu söze bayıdım ya tam bize göre

Hep soruyordunuz bize ne zaman evleniyorsunuz diye
şimdi biz soruyoruz size biz evleniyoruz geliyormusunuz nikah törenimize...

davetiyemizi ben tasarlamayı düşünüyorum bittiğinde paylaşacağım sizlerle :KK66:

X