Dukan diyet tariflerim

çok çok çok güzel tarifler bayıldım bir sürü bir sürü dAHa paylaşın böyle tarifler tarif paylaşan herkesin ellerine sağlık

slm bende okudum tüm tarifleri hatta bazılarını yazdım yiyebileceklerimi :) teskkr ediyorum herkese.simdi bişey sormak istiyorum bu yulaf kepeğini ben bi aktarda gördüm una benzio kepekte var içinde un derken bembeyaz deil tabi sarımsı gibiydi.kilosu 35 tl doğru mudur alanlar bilenler yardımcı olun

bende tatlı krizlerimde severek yediğim bir tarifi paylaşmak istiyorum. :KK56:
3 yemek kaşığı yağsız yoğurt,
4-5 damla kavun aroması,
bir tatlı kaşığı kadar armut püresi (ben bu kadarı için izin veriyorum kendime :KK1: )
bir tatlı kaşığı tatlandırıcı, bir çay kaşığı tarçın.

hepsini karıştırıp afiyetle yiyoruz, aromasına tadına doyamıyoruz. :KK34:

**dukan diyetinde 2.ayı doldurmak üzereyim toplamda 9 kg verdim ve seyire devam ediyorum. diyeti 2. kez uyguluyorum. :KK34:

slm bende okudum tüm tarifleri hatta bazılarını yazdım yiyebileceklerimi :) teskkr ediyorum herkese.simdi bişey sormak istiyorum bu yulaf kepeğini ben bi aktarda gördüm una benzio kepekte var içinde un derken bembeyaz deil tabi sarımsı gibiydi.kilosu 35 tl doğru mudur alanlar bilenler yardımcı olun

ben hiç aktardan almadım. ama söylediğin fiyat çok fazla. büyük marketlerde ya da organik ürünler yerlerde pakette satılıyor. 8-10 lira civarı. biraz araştırırsan kolayca bulursun. anladığım kadarıyla yeni başlıyorsun yulaf kepeği çok önemli onu almadan başlama derim.

bende tatlı krizlerimde severek yediğim bir tarifi paylaşmak istiyorum. :KK56:
3 yemek kaşığı yağsız yoğurt,
4-5 damla kavun aroması,
bir tatlı kaşığı kadar armut püresi (ben bu kadarı için izin veriyorum kendime :KK1: )
bir tatlı kaşığı tatlandırıcı, bir çay kaşığı tarçın.

hepsini karıştırıp afiyetle yiyoruz, aromasına tadına doyamıyoruz. :KK34:

**dukan diyetinde 2.ayı doldurmak üzereyim toplamda 9 kg verdim ve seyire devam ediyorum. diyeti 2. kez uyguluyorum. :KK34:

Bende yağsız sütle yarım muz ve tatlandırıcı koyarak, blendırda muzlu süt yapıyorum.:KK1: muz yasak tabi ama canım tatlı isteyince çok iyi geliyor:) yinede diyete yeni başlayan ve ilk defa yapacaklara tavsiyem hiç bozmasınlar. biraz kilo verdikten sonra böyle kaçamakların çok mahsuru olmuyor:KK66:

kızlar cok acıl bısey sorcam bende yenı basladm bu dıyete bu meyve aromalarını toz tatlandırıcı bugday kepegı az yaglı kakaoyu falan nerden bulcaz mıgrosa baktım yok :KK43:((

yağsız kakao kipada var kendi markasıyla yine takita marka tatlandırıcıyıda ordan aldım.yulaf kepeğini ve yağsız süttozunuda metrodan aldım.buğday kepeği almadım ama oda metroda vardı bi sonraki alışverişte alıcam onuda.meyve aromalarıda tansaşta var.

Son düzenleme:
Merhaba,

Ben bu testi yapamadim,bilgisayarim acmiyor sayfayi. Link bilenler yollarsa cok seviirim. Tariflere tek tek baktim, bircogunu aldim, deneyecegim. Hepinizin ellerine saglik... Ekmekle sorun yasiyorum ben, bir turlu kabarmiyor ve pismiyor ici. Tecrubeli olanlar yazarmi ne yapacagimi! Tesekkurler...:KK16:

Bir kac arkadasin tarifine bakarak bugun krep yaptim, muhtesem oldu. İyiki varsiniz...:KK16:

Krep;

1 yemek kasigi yulaf kepegi,

3 yemek kasigi su,

1 yumurta,

1 yemek kasigi rendelenmis kasar peynir

Cay kasigi ucuyla kabartma tozu,

Tuz, karabiber

Kabartma tozu haric butun malzemeyi blendirda karistirdim, en son kabartma tozunu ekledim, kasikla karistirdim. Yag surdum teflon tavaya ve kisik ateste pisirdim iki tarafinida. Bu kadarrrr.... Muhtesem oldu, deneyin derim...

Cok tesekkur ederim gercekten, kivraniyordum niye olmuyor diye! Sayenizde basardim... :KK16:

Bir kac arkadasin tarifine bakarak bugun krep yaptim, muhtesem oldu. İyiki varsiniz...:KK16:

Krep;

1 yemek kasigi yulaf kepegi,

3 yemek kasigi su,

1 yumurta,

1 yemek kasigi rendelenmis kasar peynir

Cay kasigi ucuyla kabartma tozu,

Tuz, karabiber

Kabartma tozu haric butun malzemeyi blendirda karistirdim, en son kabartma tozunu ekledim, kasikla karistirdim. Yag surdum teflon tavaya ve kisik ateste pisirdim iki tarafinida. Bu kadarrrr.... Muhtesem oldu, deneyin derim...

Cok tesekkur ederim gercekten, kivraniyordum niye olmuyor diye! Sayenizde basardim... :KK16:

Merhaba, üniversite öğrencisiyim. Açıkçası pek yemek yapmayı bilmiyorum. 5 yumurta akı, yumurtalardan sadece birisinin sarısıyla beraber içine kekik ve tuz koyarak yapsam nasıl olur? Ayrıca sürekli yağsız şeyler yediğimiz için tuvalete çıkmak da zor olacak (kabızlık durumu). Nasıl üstesinden gelebilirim bu durumun?

Merhaba, üniversite öğrencisiyim. Açıkçası pek yemek yapmayı bilmiyorum. 5 yumurta akı, yumurtalardan sadece birisinin sarısıyla beraber içine kekik ve tuz koyarak yapsam nasıl olur? Ayrıca sürekli yağsız şeyler yediğimiz için tuvalete çıkmak da zor olacak (kabızlık durumu). Nasıl üstesinden gelebilirim bu durumun?

Kekik aci olur da, pul biber daha cok yakisir. Biraz da kasar peyniri eklersen olur ins. Kabizlik icin hergun kuru kayisi ye iki tane...

arkadaşlar merhaba sorularımızı bu konuda sorabiliyor muyuz bilmiyorum, ben bugün gördüm bu diyeti ve sayfanızı.önce denemeye karar verdim sonra internette zararları ile ilgili birşeyler yazmışlar şimdi kafam karıştı lütfen uzun süredir bu diyeti uygulayan varsa yardım eder mi? yan etkileri var mı, birde bazı diyetlerden sonra hızla verdiğiniz kilodan fazlasını alıyorsunuz dyorlar bu diyet programı bittiğinde tabi bazı şaylere dikkat edeceğiz mutlakada, bu sorunu yaşar mıyız bunu merak ediyorum. şimdiden teşekkürler.herkese kolay gelsin.

kızlar bu vanilya rom vs aramolarının içinde alkol var mı?

marketten yulaf unu almış annem kepeğini bulamamış. acaba bu tarifleri ,pizzayı bu unla yapsam olurmu ??

Harikasınız, bu tarifler çok güzel.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X