durumu anlatan güzel bir yazı

Güzel bir röportaj özellikle önyargılı insanlar o düşünceleri bir süreliğine bir tarafa atıp okusa bu röportajı çok güzel olur.
Konu sahibi, senin için de hakkında hayırlısı diyorum, umarım rahat, özgür, mutlu olabileceğin bir hayatı yaşayabilirsin.

dün gece yazmıştım, dün çalıştığım bankaya istifa dilekçemi verdim böylece ilk adımı attım. Pazartesine kadar sonuçlanacak tahminen ondan sonra yavaş yavaş bir sonraki adıma geçecem aklımda bir plan var. bakalım herşey istediğim gibi mi olacak bilmiyorum, bir belirsizlik var o biraz can sıkıcı
Ailenle konuştun mu peki canım? Onlar ne diyor yurtdışı planına? Gideceğini söyledin mi?

dün gece yazmıştım, dün çalıştığım bankaya istifa dilekçemi verdim böylece ilk adımı attım. Pazartesine kadar sonuçlanacak tahminen ondan sonra yavaş yavaş bir sonraki adıma geçecem aklımda bir plan var. bakalım herşey istediğim gibi mi olacak bilmiyorum, bir belirsizlik var o biraz can sıkıcı

Belirsızlik sızınle alakalı degılse sorun yok bence . Bu asamada bır uzmanla mı hareket edeceksınız kararlarınızı sorgulayıp paylasacagınız bır uzmanla daha saglıklı yol alacagınızı umuyorum

Mune abla geçen konuyu kapatırken bir şey yazmıştı dayanamadım ona cevaben özel mesaj attım. durumun eşcinsellikle alakalı olmadığına dair, umarım mesajımı ve bu konunun ilk mesajını dikkate alır
onun muhakeme yeteneğine güveniyorum:KK68:

K kutsalsavas3 hosgeldin, seni yeniden gormek ne guzel. Buradaki bazi yorumlar seni kirmasin, herseyi ve herkesi cok ciddiye alma. Ciktigin yolda da cesaretin kirilmasin.
aranızda olmak güzel teşekkür ederim, olumsuz yorumlara kırılıyor muyum evet kırılıyorum, çünkü duygusal bir insanım, sanal ortamın da özellikle bu sitenin kendine göre bir gerçekliği var. Ama sadece kırılıyorum ama kızmıyorum.

Zaten maasallah herkes din alimi herkes psikolog herkes doktor herkes sosyolog.

Bir sor bakalım konu sahibi dindar mi ya da inanan biri mi?

Off kimse fetva vermesin lütfen.
Allahim ben konu sahibi hakkinda yazmadim ya kim bana birsey sormus hic kadından hoslandinmi diye bende konusmayim simdi dinden cikarim dedim kendi adima yani

Bende kacirdim aradim bulamadim burdan bişeyler yakalamaya çalışıyorum :KK51::KK54:

Konu sahıbı arkadasımız trans hayatı ile ılgılı bazı seylerı bızlerle paylasmak için buraya uye oldugunu belirtmıştı. Konu ile ılgılı samımı ve bılınçli oluşu sebebıyle sahsım adına paylasımlarını dogru ve içten buluyorum:) bılgınıze arkadaslar

aranızda olmak güzel teşekkür ederim, olumsuz yorumlara kırılıyor muyum evet kırılıyorum, çünkü duygusal bir insanım, sanal ortamın da özellikle bu sitenin kendine göre bir gerçekliği var. Ama sadece kırılıyorum ama kızmıyorum.
Ne kadar iyi ne kadar hassas olduğunu az buçuk anlayabiliyoruz ama kırılma lütfen.

Ülkemizde toplum baskısı ne kadar çok insanlar kendi düşüncelerine fırsat bırakmıyor genelde çevrenin düşüncesiyle hareket ettikleri için seni anlamiyorlar.

Sen doğru bildiğin yolda yürümeye devam et yolun zorlu ama içindeki duygular sana hep destek olsun.

X