Vücut Kremleri Duş Jeli mi Kalıp Sabunu mu ?

Vücut kremleri, losyonlar
hangisi varsa onu kullanırım
gün gelir kalıp sabun gün gelir duş jeli
hiiç farketmez.ama vucut losyonu sürmeyi ihmal etmem

kızlar, duş jeli kullanmaya başlayalı,vücudumda, özellikle de sırtımda minik pürüzler oluştu sanki..
hakikaten çok kimyasal içeriyor bunlar galiba...
ben kadife gibi olmak istiyorum yineeeee...
ilk fırsatta defne sabunuma geri döneceğim..

çeşit çeşit duş jeli kullanıyodum ama cilt doktorum kalıp sabun kullanmam gerektiğini söyledi. Jellerde kansorejen madde çok. O yüzden bende hacı şakirin lavantalı kalıp sabunlarından kullanıyorum, yada zaytinyağlı falan.

cildim çok kuru olduğu için,çeşitli duj jellerini kullandım, dove sabun kullandım
şimdi antakyadan getirttiğim zeytinyağlı defne sabunu kullanıyorum, çok memnunum cildimi yumuşacık yapıyor

Duş jelleri güzel kokuyor da cildin dengesini bozuyor. Ben çok kullanırdım, kuruttu. Şimdi sadece en yağlılarını -hindistancevizli ballı vs- kullanabiliyorum. Şampuan da sürmüştüm bir ara ucuz diye -hani şu 1 kiloluklardan o da kuruttu. Şimdi mutlaka bakım yağı sürüyorum duştan sonra. En iyisi doğal yağlı sabunlar aslında...

Kesinlikle duş jeli.Favorim duru'nun mavi okyanus serisi.Mükemmel bişi,hem güzel kokuyo,hemde yıkandıktan sonra yumuşaklık devam ediyo:)

arkadaşlar peki palmolive ın ve fa nın kokulu sabunları hakkında ne düşünüyorsunuz ?
duş jelinin zararlı olduğunu okuduktan sonra sabuna geçmeye karar verdim de...varmı bi tavsiyeniz ?
dove sabun var evde onu kullansam mı...yüzümü yıkamak için kullandığımda yağlandırmıştı vucudumu da yağlandırır mı ?

bekarken annemlerde hacı şakir kullanılırdı bende kullanırdım evlenınce dove kullandım bı ara sımdı avon duş jelı kullanıyorum

kesinlikle dus jeli yerimseniben ben oyle belli bir markaya takılmıyorum kokularına gore seciyorum her sferinde de farklı alıyorum özelliklede meyveli olanlara dayanamam süprizzzzz yiyesim geliyo valla dustayken

Bende Avon un duş jelini kullanıyorum ve çokta memnunum.
Duştan çıkınca vücut losyonumu da sürüyorum süper oluyor
:sm_cool:

X