Vücut Kremleri Duş Jeli mi Kalıp Sabunu mu ?

Vücut kremleri, losyonlar
ben dalan yeşil sabun kullanıyorum. hem kokusu bana baba evini hatırlatıyor, hemde daha iyi temizliyormuş gibi geliyor. ama bi duş alıp çıkacaksam, palmolive duş jeli (mor renkli olan,harika kokuyor) kullanıyorum.

Ben hem kalıp sabun, hem duş jeli kullanıyorum. Duş jeli cildi yumuşacık yapıyor ama iyi temizlemiyor gibi geliyor bana En iyisi ikisinide kullanmak bence

benim gibi olan varmı aranızda merak ediyorum kalıp sabun kullanamıyorum yazarken bile midem bulanıyor nedenmi hamileyken başladı bu bende kızım 12 yaşına geldi hala öğürüyorum ozaman ne kullanıyorum diye sorarsanız duş jeli eğer yoksa şampuan biraz döküp idare ediyorum yeterki sabun olmasınkafamçokkarıştı

kesınlıkle bıtkısel zeytınyaglı defne sabunu munkunse koyde uretılenlerden olsun dıgerlerınde arap sabunu gıbı kımyasallar var dogallıktan şaşmayın

duş jelleri çoooooook zararlı cildi mahvediyo bencee,ben kükürtlü sabun kullanıyorum ama zaman zaman değişiyor kayısı sabunu,yosun,ısırgan,gül çeşit çeşit sabun var bitkisel,bu sabunlar bana çook iyi geliyor,ayrıca duş jelleri temizlemiyor malesef,hiç içime sinmiyorr onlarla yıkanmak
bu arada palmolive aromaterapisi vardı mor renkli seneler önce çok büyük bi depresyon dönemimde onu almıştım stres flan yazıodu üstünde ii gelir rahatlatır demiştim o dönem onu kullanmıştım hep,şimdi o jelin kokusu bana o günlerimi dün gibi hatırlatıyo,reonda o jeli görmeye hele hele kokusuna hiç tahammül edemiyorum depresyon depresyon kokuyo :roflol: :roflol:

Son düzenleme:
bende sabundan vazgcemeyenlerdenim duş jeli aldım bir sürü ama şimdi dagıtıyorum ısınamadım güzel kokuyo ama sanki yaglı yaglı kalmış temizlenmemişim gibi oluyorum

Avonun turuncu renkli duş jelini aldım en son banyodan çıkınca tarçın ve karanfil kokuyorum. Her seferinde farklı bi ürün alıyorum. Değişik kokular hoşuma gidiyor.

ben de sabundan vazgeçemeyenlerdenim.. duş jeli durulanmıyomuş ve temizlemiyomuş gibi geliyo bana.. kokuları hoşuma gidiyo alıyorum ama sabunlandıktan sonra kullanıyorum, hatta durulanmıyo diye üstüne tekrar sabunlanıyorum... kafamçokkarıştı

Avonun lavantası,kirazı ve ahududulusu var bende çok güzeller gayet iyi temizliyolar bence ama tabi tercih meselesi..

duş jeli ............
ama çikolatalı sabunumu da sürüyorum Hem selilütlere de ii geldi süprizzzzz

bende avonun dus jellerınden kullanıyorum cok guzel kokuyorlar. dustan cıkınca mıs gıbı kokuyorum:sm_cool:

palmolive duş jelinden, doğal bitkisel sabunlara geçtim, çok mutluyum, çok daha temiz hissediyorum oh mis :1rolleyes:

Duş Jelini çok kullandım ama memnun değildim.
Sanki vucüdum iyi temizlenmiyordu..:1no2:
Eğer marka vermek yasak değil se geçen ay bir sabun keşfettim çok güzel.:asigim:
Çotanak Fındık yağlı sabun.:asigim:
Tavsiye ederim........
:lepi:

Kalıp sabun kullanıyorum. Kokusuna bayılıyorum onların:)Önceden duş jeli kullanıyordum ama sevemedim onları. Alışmış kudurmuştan beterdir.

X